menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > FAQ / Pomoc > Klub Senior Cafe - przewodnik dla początkujących (i nie tylko)
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Przeszukaj FAQ (Frequently Asked Questions - Najczęściej zadawane Pytania) Przeszukaj FAQ (Frequently Asked Questions - Najczęściej zadawane Pytania)
Szukaj Słów:
Opcje Dopasowania:
Szukaj w:

Co to jest Klub Senior Cafe?
Klub Senior Cafe to więcej niż forum dyskusyjne, blog, serwis opinii czy galeria zdjęciowa, choć zawiera w sobie wszystkie te funkcje, a także wiele innych. To miejsce, w którym każdy może stworzyć swoją własną przestrzeń, takie "wirtualne mieszkanie", umeblować je najbardziej interesującymi treściami i zaprosić bliskich do podziwiania go i do dyskusji.

Zasady obowiązujące w Klub Senior Cafe
Użytkownicy Klub Senior Cafe, przy rejestracji oświadczają, że znają i będą przestrzegać Regulaminu Klub Senior Cafe. Jego nieprzestrzeganie może skutkować przeniesieniem postów do kosza lub ich usunięciem, a notoryczne łamanie powoduje, że użytkownik może zostać ograniczony w swojej aktywności a nawet czasowo lub na stałe pozbawiony możliwości pisania w Klubie. Zasadami obowiązującymi w Klubie jest także Netykieta oraz polskie prawo, którego złamanie w internecie ma dokładnie takie same skutki jak w "świecie realnym".

Prawa Autorskie
Pliki graficzne zamieszczane przez użytkowników w Galerii oraz inne pliki zamieszczane w Klub Senior Cafe nie mogą naruszać praw autorskich bądź innych praw osób trzecich. Zabrania także podawania linków do plików chronionych naruszających prawo autorskie - cracków, seriali, pirackich plików mp3, filmów itp. Nie oznacza to, że nie można wcale podawać linków na przykład piosenek czy filmików na Youtube, ale zawsze należy sprawdzić czy dany plik nie narusza praw osób trzecich.

W naszym Klubie szczególnie uczulamy użytkowników, by nie publikowali treści naruszających ten punkt regulaminu. Dotyczy to szczególnie plików graficznych oraz muzycznych. Przypominam, że znalezione w sieci zdjęcia czy pliki nie są "niczyje" i zazwyczaj zgodę na ich publikację w innym miejscu musi wydać ich autor bądź instytucja nimi dysponująca.

Przypominamy, że publikacja treści, do których nie ma się praw, może skutkować także konsekwencjami prawnymi.Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:52.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.