Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Polityka (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-polityka-114.html)
-   -   Katastrofa - co tam się stało? (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/polityka/t-katastrofa-co-tam-sie-stalo-7073-print.html/)

pluto37 18-04-2011 19:53

[quote=Janko48]
Cytat:

Znani są z doskonałego kunsztu pilotażu i z brawury .
Chyba trafiłes w sedno i nie widzę powodu do sprzeciwu.
problem w tym, że to jest dobre jedynie w sytuacjach kiedy pilotaż jest wyczynem sportowym, albo bojowym, a my mówimy o ....przewozie ludzi, przestrzeganiu procedur, wyszkoleniu i odpowiedzialności za to wszystko.
i zauważ, że za wszystkie te sprawy odpowiadali PILOCI.
Od indywidualnych decyzji po organizację lotów, wdrażanie procedur bezpieczeństwa itp.

Cytat:

Są też takie sytuacje w których najlepszy pilot nic nie poradzi.
Nie można winić pilota za to ze chciał dobrze ,a nie wyszło .Skupiono się na zadaniu,
nie SKUPIONO SIĘ NA bezpieczeństwie swoim i INNYCH .
Nie było nacisków na priorytet ,cel .
BYŁA PRESJA .
Widzisz! problem jest w jednym. Na pokładzie tego samolotu byli wszyscy którzy odpowiadali za to, że pilot skupiał się na tym na czym nie powinien.
A jego najwyższy przełożony pilot generał Błasik był z urzędu za to odpowiedzialny, żeby Protasiuk wylądował bezpiecznie ...wszystko jedno gdzie, ale w całości. A ponieważ był w kabinie podczas lądowania[i jak się okazało znał procedury, bo siadał za sterami w innych przypadkach], to był zobowiązany zatrzymać wszystkie błędne decyzje pilota.
i tu nic i nikt tego gumką myszką nie wymaże.
i o czym już trochę pogadalismy w tym miejscu.

Jarosław II 18-04-2011 20:54

Cytat:

Napisał pluto37
i tu nic i nikt tego gumką myszką nie wymaże.
i o czym już trochę pogadalismy w tym miejscu.

Szkoda tylko, że ofiary tego wypadku zamiast w spokoju spoczywać, to leżą w rzygowinach ale nekro biznes musi się kręcić, jak nie ma nic lepszego do zaproponowania:rolleyes: Na Sekcie Smoleńskiej można zbijać kapitał.

pluto37 18-04-2011 21:07

Cytat:

Napisał Jarosław II
Szkoda tylko, że ofiary tego wypadku zamiast w spokoju spoczywać, to leżą w rzygowinach ale nekro biznes musi się kręcić, jak nie ma nic lepszego do zaproponowania:rolleyes: Na Sekcie Smoleńskiej można zbijać kapitał.


Toż w końcu trupiści musza z czegos żyć.
Szczęśliwie najwieksze wydatki z państwowej kasy juz za nami.
teraz biznesik leci generalnie na własny rachunek.

Jarosław II 18-04-2011 21:14

Cytat:

Napisał pluto37
Toż w końcu trupiści musza z czegos żyć.
Szczęśliwie najwieksze wydatki z państwowej kasy juz za nami.
teraz biznesik leci generalnie na własny rachunek.

Ale ferment taki w kraju, że piwo nie dojrzewa i muszą spirytusu konfiskowanego dolewać:D :D

Jarosław II 21-04-2011 21:52

To się szybko nie skończy, na pewno nie w tej dekadzie:rolleyes:
http://www.tvn24.pl/0,1700466,0,1,ew...wiadomosc.html

bronczyk 21-04-2011 21:59

Ha, gdyby jak kiedyś wdowy odchodziły z mężami to jaki spokój byłby.

Jarosław II 21-04-2011 22:09

Cytat:

Napisał bronczyk
Ha, gdyby jak kiedyś wdowy odchodziły z mężami to jaki spokój byłby.

Hehh, zawsze chłopa docenia się po śmierci, jak chodzi o emeryturę, ale wtedy już kwiaty nie pomogą:rolleyes:

pluto37 21-04-2011 22:12

Cytat:

Napisał bronczyk
Ha, gdyby jak kiedyś wdowy odchodziły z mężami to jaki spokój byłby.

jest to jakiś pomysł. Hindusi -niektórzy- do dzis praktykuja takie zwyczaje.
i nie jest wykluczone tez, że to także była stara słowiańska tradycja:D :D :D

pluto37 21-04-2011 22:27

Cytat:

Napisał Jarosław II
To się szybko nie skończy, na pewno nie w tej dekadzie:rolleyes:
http://www.tvn24.pl/0,1700466,0,1,ew...wiadomosc.html


to sie skończy w momencie kiiedy media przestana sie ekscytowac kazdym kretynnizmem wydalonym przez żałobne bojowe wdowy, które dopiero teraz maja swoje pięć minut na wizji.
Dotąd siedziały w kuchni przy garach, prały gacie przywódcom domowego stada i nikt o nich nie słyszał. Teraz maja luz i wyczuły zapotrzebowwanie na wydawanie dźwieków.
Zauwaz, że Klich w sumie mówi to co ja juz od dawna pisze tutaj w przypadku Błasika.
Bo taka jest prawda ...w/g prawa.

Hypatia 21-04-2011 22:41

Cytat:

Napisał pluto37

Dotąd siedziały w kuchni przy garach, prały gacie przywódcom domowego stada i nikt o nich nie słyszał. Teraz maja luz i wyczuły zapotrzebowwanie na wydawanie dźwieków.



NNNNOOOO!Ale z Ciebie wyszło szowinistyczne szydło.Nie spodziewałam się tego po Tobie!!!
:mad:
Co za konserwa!

pluto37 21-04-2011 23:05

Cytat:

Napisał Hypatia

NNNNOOOO!Ale z Ciebie wyszło szowinistyczne szydło.Nie spodziewałam się tego po Tobie!!!

Co za konserwa!

:D :D :D :D
Hypatio!
A słyszałaś cuś" o walorach medialnych niejakiej Błasikowej, Gosiewskiej nr I, albo II [ta numero uno, to dała znać jedynie wtedy kiedy po tym jak małżonek chrześcijanin zawodowy ustawił ja w kącie i nie płacił naleznych na potomka alimentów] czy takich dzisiejszych gwiazdach ekranu jak Wasermanówna, Merta, czy Marta Kaczyńska?
To w końcu jest "Ballada z trupem" w damskim wykonaniu i nie rozumiem dlaczego uważasz że ja jestem szowinistą.
Ja tylko zwróciłem niesmiało uwage na ...awans społeczny tych dam. W końcu nic tak nie ożywia przyzwoicie spreparowanego dramatu jak trup podrzucony przez los w odpowiednim momencie. Owe damy -aktorki jedynie skorzystały z szansy. odobnie jak halabardnik, kiedy mistrz pada tuz przed podniesieniem kurtyny.

Hypatia 21-04-2011 23:29

Cytat:

Napisał pluto37
:D
Hypatio!
A słyszałaś cuś" o walorach medialnych niejakiej Błasikowej, Gosiewskiej nr I, albo II [ta numero uno, to dała znać jedynie wtedy kiedy po tym jak małżonek chrześcijanin zawodowy ustawił ja w kącie i nie płacił naleznych na potomka alimentów] czy takich dzisiejszych gwiazdach ekranu jak Wasermanówna, Merta, czy Marta Kaczyńska?
To w końcu jest "Ballada z trupem" w damskim wykonaniu i nie rozumiem dlaczego uważasz że ja jestem szowinistą.
Ja tylko zwróciłem niesmiało uwage na ...awans społeczny tych dam. W końcu nic tak nie ożywia przyzwoicie spreparowanego dramatu jak trup podrzucony przez los w odpowiednim momencie. Owe damy -aktorki jedynie skorzystały z szansy. odobnie jak halabardnik, kiedy mistrz pada tuz przed podniesieniem kurtyny.



Noooo,mój drogi to zdanko
Cytat:

Dotąd siedziały w kuchni przy garach, prały gacie przywódcom domowego stada i nikt o nich nie słyszał. Teraz maja luz i wyczuły zapotrzebowwanie na wydawanie dźwieków.
to jest czysty seksizm i szowinizm w jednym i nie strugaj wiesz kogo ,bo i tak masz szczęście ,że ja nie jestem jakaś Środa ,albo nie daj Boże Gretkowska lub Szczuka ! :rolleyes:

Stalin 21-04-2011 23:40

Szownizm mogę odpuścić, seksizmowi mówię stanowcze TAK!
:D:D:D:D

pluto37 22-04-2011 00:47

Cytat:

Napisał Hypatia
Noooo,mój drogi to zdanko to jest czysty seksizm i szowinizm w jednym i nie strugaj wiesz kogo ,bo i tak masz szczęście ,że ja nie jestem jakaś Środa ,albo nie daj Boże Gretkowska lub Szczuka !


Po pierwsze primo, to nie jest szczęście tylko właściwa ocena sytuacji w przestrzeni.
Po drugie primo, to nie muszę strugać, bo od strugania to są te wymienine przez Cię damy, co to na wizji sa bardzo bojowe, a kiedy zejdą do poziomu realiów żywota naszego codziennego, to i wrzucą co trza do pralki, i podłogi odkurzą, zakupy zrobią w warzywniaku, a i obiadek komu trza podadzą w odpowiedni sposób... A potem pozmywają statki.
W odpowiedzi na Twoje insynuacje i niedomówione epitety rzuce krótkim żołnierskim słowem.......KEMPA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
*
*
*
żeby juz Cię osobniczką płci żeńskiej typu NellY Arnold Rokita psychicznie nie dobijac. :D :D :D :D

Jarosław II 22-04-2011 09:19

Cytat:

Napisał Hypatia
Noooo,mój drogi to zdanko to jest czysty seksizm i szowinizm w jednym i nie strugaj wiesz kogo ,bo i tak masz szczęście ,że ja nie jestem jakaś Środa ,albo nie daj Boże Gretkowska lub Szczuka ! :rolleyes:

Muszę stanąć w obronie Pluto. Przecież ani Środa ani Gretkowska, ani Szczuka to nie są niewiasty jak Ty a nawet zwykłe kobity tylko damskie manekiny :D :D :D

amelia 22-04-2011 13:18

co kto lubi
 
Cytat:

Napisał Jarosław II
Muszę stanąć w obronie Pluto. Przecież ani Środa ani Gretkowska, ani Szczuka to nie są niewiasty jak Ty a nawet zwykłe kobity tylko damskie manekiny


To prawda;)
Prawdziwa kobieta jest ulegla, bezradna, posluszna.
Sklada sie w 100% z hormonow.
Inteligencja jest jej zupelnie zbedna.
;)

Jarosław II 22-04-2011 13:25

Cytat:

Napisał amelia
To prawda;)
Prawdziwa kobieta jest ulegla, bezradna, posluszna.
Sklada sie w 100% z hormonow.
Inteligencja jest jej zupelnie zbedna.
;)

Wcale nie, prawdziwa kobieta powinna, być przede wszystkim kobieca, inteligentna, zadbana, uśmiechnięta, z dobrym gustem, nie zaszkodzi uroda, wykształcenie i ładny kapelusz:) Ale może się nie znam, jestem przy jednej od początku z takimi zaletami:)

amelia 22-04-2011 13:57

Cytat:

Napisał Jarosław II
Wcale nie, prawdziwa kobieta powinna, być przede wszystkim kobieca, inteligentna, zadbana, uśmiechnięta, z dobrym gustem, nie zaszkodzi uroda, wykształcenie i ładny kapelusz:) Ale może się nie znam, jestem przy jednej od początku z takimi zaletami:)



fiu, fiu, fiu, alez Ty musisz miec katalog zalet, ze Cie zechcial taki ideal:D

Hypatia 22-04-2011 14:45

Cytat:

Napisał amelia
fiu, fiu, fiu, alez Ty musisz miec katalog zalet, ze Cie zechcial taki ideal:D



Z moich obserwacji i doświadczenia wynika ,że inteligentnych kobiet boją się mężczyźni ,którzy sami nie grzeszą intelektem ,a koniecznie chcą dominować. Kotkę-idiotkę ma obok siebie z reguły pseudo-macho ! Ciekawym zjawiskiem społecznym u naszych sąsiadów z zachodu jest odejście od "3xK",ponoć współczesny Niemiec jest w czołówce europejskiej jeśli chodzi o partnerski stosunek do kobiet,a nasze całowanie w rączkę jakże często jest podszyte skrywanym lekceważeniem i cynizmem.:rolleyes:

amelia 22-04-2011 15:13

Cytat:

Napisał Hypatia
Z moich obserwacji i doświadczenia wynika ,że inteligentnych kobiet boją się mężczyźni ,którzy sami nie grzeszą intelektem ,a koniecznie chcą dominować. Kotkę-idiotkę ma obok siebie z reguły pseudo-macho ! Ciekawym zjawiskiem społecznym u naszych sąsiadów z zachodu jest odejście od "3xK",ponoć współczesny Niemiec jest w czołówce europejskiej jeśli chodzi o partnerski stosunek do kobiet,a nasze całowanie w rączkę jakże często jest podszyte skrywanym lekceważeniem i cynizmem.


Na szczescie
dzisjaj "posiadanie meza" nie jest warunkiem koniecznym, by zaistniec na tym swiecie.
Ci, ktorzy zostali odrzuceni przez wybranke bliska ich idealowi, beda odmawiac jej kobiecosci i zarzucac wszystko co najgorsze .
Syndrom odrzuconego zalotnika:D :D


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:08.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.