Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   zagranica (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-zagranica-173.html)
-   -   Zagranica: Powitanie i "lista obecnosci". cz.V (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/zagranica/t-zagranica-powitanie-i-quotlista-obecnosciquot.-cz.v-5245-print.html/)

mimoza 09-10-2009 08:41

Iluzjo, domyślam się, że obrazek jest dla Twojej kici.
Zdrówka dla kotka, Tobie nieustającego "deszczu" pomysłów
do kolejnych prac.
Wszystkim życzę miłego dnia. Babciaelu - przytulam - Cz

Mar-Basia 09-10-2009 10:07

Witajcie moje drogie. Milo tu zagladac codziennie.....spokoj, serdeczne slowa, robia duza roznice!:D

Iluzji, trzymam kciuki za kotke, moze nic powaznego.

Pozdrawiam seerdecznie wszystkich, ktorzy tu zagladaja. :)

Iluzja 10-10-2009 03:36

Witajcie... dzisiaj bardzo wczesnie sie obudzilam. Czasem tak mam. Nic groznego u kotki, szczescie ze nie coryza, bo takie same objawy, to tylko katar alergiczny. Ale sie zdziwilam jak mi to powiedziala mloda weterynarka. Moja kotka wychodzi i buszuje po ogrodach, i trafila na jakas rosline.
Kilka dni lekarstw i bedzie dobrze.

Za to ja sobie juz poznalam troszke jakis program i zrobilam obrazek. Ale to nie jest program graficzny, to tylko taki co to mozna automatycznie umiescic kilka zdjec, lacza sie jak sie chce. Mysle, ze niezly bylby dla kogos, kto robi bardzo duzo zdjec, bo mozna je ukladac w diaporamy, robic gify, to znaczy, ze obrazki sie przeuwaja jeden za drugim. Mozna troche opracowac zdjecie. Ot takie podstawowe rzeczy, ale robi sie to swietnie. Program nazywa sie PhotoScape, i jest po francusku tez. Po polsku chyba nie ma.

Pozdrawiam was serdecznie i zamieszczam pierwszy montaz zrobiony w tym programie.

...

babciaela 10-10-2009 07:21

Pozdrawiam ZAGRANICZNE DZIEWCZYNY i cały ŚWIAT.

Anna G 10-10-2009 08:07

Witam serdecznie, po wczorajszych klopotach mam nadzieje, ze bedzie juz oki! Pozdrawiam wszystkich i milej soboty zycze! :) :)

mimoza 10-10-2009 09:26

Iluzjo, rzeczywiście urokliwa jest ta kompozycja kwiatowa.
Dobrze, że koteczka wraca do zdrowia.
Pogodnej soboty i niedzieli życzę kochani, pozdrawiam
lekko zakatarzona (już lepiej) :D - Cz

Mar-Basia 10-10-2009 12:23

Witam serdecznie wszystkie osoby zagladajace do tego watku. Dobre wiesci o kotce Irenki. Ania walczy z temperatura. Pomysl z PhotoScape - wcale, wcale - zobacze. Ale jak wiesz Irenko, jestem duzy NUL w tych dziedzinach....moze mi cos wejdzie w lepetyne. :confused: Narazie sie ciesze, ze potrafie zrobic slidy....i tak duzy postep u mnie.

Pozdrawiam wszystkich i zycze milego weekendu.:)

Anna G 11-10-2009 07:11

Podpisuje sie pod lista obecnosci, zimno i pada brrr! Dobrze ze wczoraj udalo sie pospacerowac i poodychac jesiennym powietrzem! Pozdrowienia dla tych ktorzy tutaj zagladaja i milej niedzieli wszystkim zycze! :)

mimoza 11-10-2009 09:00

Marbellko nie bądź taka skromna. Slajdy - to wyższa szkoła jazdy.
Ja tak jak staranna Ania podpisuję listę obecności i zostawiam ukłony
dla Iluzji. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów z kraju i z zagranicy.
Miłej niedzieli :D - Cz

Iluzja 11-10-2009 09:12

Witajcie...Jestem dopiero teraz, bo robilam obrazek dla wnuka na urodziny, chcialam mu dolozyc napis krecacy sie, i w nowo zainstalowanym programie, przegladnelam wszystko, a miejsca do pisania osobistego, nie znalazlam. Czekam az ktoras z dziewczyn co wczoraj robily te napisy... i mi
podpowie gdzie szukac.

Milej niedzieli zycze...

...
To jest karteczka dla wnuka,...

Iluzja 11-10-2009 09:20

Marbello, czy ty gdzies podpowiadasz jak sie takie slajdy robi?... To jest fantastyczne, czemu nie przyjdziesz do nas, i nie powiesz czym i jak to robisz. My sie uczymy wszystkiego, a umiec ukladac zdjecia tak jak ty to zrobilas byloby fantastycznie.
Dlatego cieszylam sie jak dzieki komus kto mowil o Photoscape, moglam ulozyc obrazki roznej wielkosci, w wlieloramke, automatycznie, bez zajmowania sie zmiejszaniem obrazkow.
Ja ciagle marze, zeby robic Diaporamy, i narazie nie znajduje ani programu ani kogos kto by nauczyl.
Pozdrawiam...

en_vogue 11-10-2009 09:55

Miłej niedzieli życzę wszystkim.
Irenko Ciebie podziwiam za Twe umiejętności graficzne.
A u mnie za oknami pada,ciągle pada........

Iluzja 11-10-2009 13:08

Witaj Krysiu... wrocilam bo znalazlam miejsce do pisania... wyglada to tak...

....

A to drugi...

...

Pozdrawiam... do jutra.

Mar-Basia 11-10-2009 18:57

Cytat:

Napisał Iluzja
Marbello, czy ty gdzies podpowiadasz jak sie takie slajdy robi?... To jest fantastyczne, czemu nie przyjdziesz do nas, i nie powiesz czym i jak to robisz. My sie uczymy wszystkiego, a umiec ukladac zdjecia tak jak ty to zrobilas byloby fantastycznie.
Dlatego cieszylam sie jak dzieki komus kto mowil o Photoscape, moglam ulozyc obrazki roznej wielkosci, w wlieloramke, automatycznie, bez zajmowania sie zmiejszaniem obrazkow.
Ja ciagle marze, zeby robic Diaporamy, i narazie nie znajduje ani programu ani kogos kto by nauczyl.
Pozdrawiam...


Witajcie moje drogie. Niedziela byla relaksowa, spacerek z malzonkiem po plazy, obiadek i wypoczynek na plazy w pazdziernikowym sloncu (30 stopni).

Irenko, bardzo chetnie podziele sie "moja" wiedza jak si robi slidy. Nauczyl mnie tego moj najmlodszy syn. Z poczatku nie wierzylam wlasnym oczom, ze jest to mozliwe....ale masz dowod, ze jest!

Program jest prosty i dostepny dla kazdego, nalezy sie zarejestrowac aby miec "nick". Wlacz sie na link:

www.slide.com

i sprobuj. "Make a Slideshow" ....mysle, ze dasz sobie doskonale rade.

Anna G 12-10-2009 07:00

Melduje, ze u mnie pada wieje i zimno, zapowiadaja taka pogode az do czwartku! Milego nowego tygodnia wszystkim zycze! :)

babciaela 12-10-2009 07:06

Moc pozdrowień dla wszystkich,którzy mnie znają.

Iluzja 12-10-2009 07:18

Witajcie... dzisiaj pozno bo dlugo spalam.
Marbello, fantastyczne urzadzenie, ale... wszystko sprobowalam, ale jak wpisalam e-mail i haslo w miejscu Identifier vous... odpowiedzieli mi, ze zle!!!
Szukalam jakiejs ramki, gdzie powinnam sie zalogowac, ale nie znalazlam. Sprobuje wejsc tam przez Google, zobacze co to da. Ale na pierwszy rzut oka, to jest bardzo interesujace, wiec musze to miec!!!
Pozdrawiam wszystkich i milego dnia zycze...

...

Iluzja 12-10-2009 07:54

Marbello, znalazlam program ze swojej strony, napisane bylo "darmowy", potem gdy "zmusili" mnie do zarejestrowania sie, okazalo sie, ze kosztuje to 22Euro. Tez tak mialas?...
Pozdrawiam...

Iluzja 12-10-2009 08:14

Zapisalam sie, ale wyglada na to ze robi sie wszystko u nich?... Bo nigdzie nie proponuja pobrania programu.
Jeszcze zobacze co sie da zrobic.
Pozdrawiam...

mimoza 12-10-2009 08:38

Obrazek kwiatowy Iluzji mnie rozweselił.
Dzień typowo październikowy, chmury zapowiadają deszcz,
który jeszcze nie pada, ale będzie ... Mimo to, uśmiechy ślę
i pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów z kraju
i z zagranicy. :D - Cz


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:39.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.