Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Zaproszenia (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-zaproszenia-131.html)
-   -   Szukam Samotnych Kobiet! (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/zaproszenia/t-szukam-samotnych-kobiet-7095-print.html/)

edie 26-02-2014 21:06

Cytat:

Napisał hutkow
Po przeczytani tego wątku ogarnęła mnie chandra,czy to wszystko przede mną na serio.Jak to dobrze,że ma dwie kochające córki.

A co sie dzieje z samotnymi osobami, ktore nikogo nie maja? Ja mieszkam za granica i bardzo sie martwie o moja mame, ktora jest sama. Nawet znalezc osobe do opieki jest trudno w malej miejscowosci. Jakie jest rozwiazanie w takiej sytuacji?

Kasandra1 26-02-2014 21:27

Cytat:

Napisał edie
A co sie dzieje z samotnymi osobami, ktore nikogo nie maja? Ja mieszkam za granica i bardzo sie martwie o moja mame, ktora jest sama. Nawet znalezc osobe do opieki jest trudno w malej miejscowosci. Jakie jest rozwiazanie w takiej sytuacji?


Mieszkasz za granicą, to można wynająć pielęgniarkę, albo opiekunkę do mamy.
A jeszcze lepiej jak mama jest w Polsce sama, to masz prawo ją zabrać do siebie zagranicę. Teraz już z tym problemu nie ma.

Kaima 27-02-2014 22:26

Nie zawsze mieszkający za granicą opływają w dostatki, często ledwie wiążą koniec z końcem. Pewnie korzystniej byłoby zabrać mamę do siebie, ale taka przeprowadzka, zważywszy wiek i stan zdrowia, mogłaby być tragiczna w skutkach.

BARBASIA 21-05-2014 23:28

Szkoda, że portal dla seniorów stał się miejscem wzajemnej adoracji paru osób, które nie dzielą się swymi problemami a sieją propagandę sukcesu w stylu "wesołe jest życie staruszka"...A gdzie jest miejsce dla tych , którzy nie mają działek, pieniędzy w skarpecie i...daru do koloryzowania rzeczywistości, a jedynym ich przyjacielem jest pies lub kot?

jasinek123 22-05-2014 10:17

Souvenir
 
Cytat:

Napisał SOUVENIR
Szkoda, że portal dla seniorów stał się miejscem wzajemnej adoracji paru osób, które nie dzielą się swymi problemami a sieją propagandę sukcesu w stylu "wesołe jest życie staruszka"...A gdzie jest miejsce dla tych , którzy nie mają działek, pieniędzy w skarpecie i...daru do koloryzowania rzeczywistości, a jedynym ich przyjacielem jest pies lub kot?

:)

Pisze tylko dlatego że nie wszystkie wątki na tym portalu
są koloryzowane
Niektórzy userzy piszą już po 4-5 lat wię znamy się dosyć
dobrze,wię mało który koloryzuje
A że piszemy to myślę że tak po napisaniu jest trochę
lżej
A to nic zdrożnego-pozdrowienia!

Arti 22-05-2014 10:40

Cytat:

Napisał SOUVENIR
Szkoda, że portal dla seniorów stał się miejscem wzajemnej adoracji paru osób, które nie dzielą się swymi problemami a sieją propagandę sukcesu w stylu "wesołe jest życie staruszka"...A gdzie jest miejsce dla tych , którzy nie mają działek, pieniędzy w skarpecie i...daru do koloryzowania rzeczywistości, a jedynym ich przyjacielem jest pies lub kot?


Problem zgłaszam, gdy uważam, że pisząc o nim ktoś pomoże mi go rozwiązać. :)
Miejsce dla tych co nie mają działek oraz pieniędzy w skarpecie jest tu.
Jeśli jesteś jedną z nich pisz..dużo jest wątków.
pozdrawiam

danusiia 08-06-2014 06:29

Hej1Zajrzałam tu i znalazłam mnóstwo znajomych!W zasadzie temat wątku był trochę inny ale rozwinął się!Szukam samotnych kobiet a nie ogłoszenia o pomocy w zamian za mieszkanie!Chce się podzielić moimi spostrzezeniami.Jesli chodzi o kontakty damsko-męskie,to jestem bardzo samotna i nigdy chyba nie byłam zakochana.Albo mi się zdawało,że jestem.To nie oferta matrymonialna!!To tylko stwierdzenie faktu!Ale nie narzekam,przynajmniej mam spokój i komfort,bez wyzwisk,obrażania i przekleństw.Tak,tak,były i przekleństwa!!!oby ta moja samotność trwała jak najdłużej!!!!

Kaima 08-06-2014 10:23

Danusiu, masz przykre doświadczenia, ale to nie oznacza, że każdy związek, formalny czy nie, musi być zły. Ośmielam się stwierdzić, że więcej jest związków opartych na przyjaźni, przywiązaniu, zaufaniu itd. Po prostu miałaś nieszczęście źle trafić, ale to nie musi się powtórzyć.

norika 13-03-2015 00:57

Cytat:

Napisał Arti
Problem zgłaszam, gdy uważam, że pisząc o nim ktoś pomoże mi go rozwiązać. :)
Miejsce dla tych co nie mają działek oraz pieniędzy w skarpecie jest tu.
Jeśli jesteś jedną z nich pisz..dużo jest wątków.
pozdrawiam

Pies czy kot potrafi być wspaniałym przyjacielem. A samotność? Dziś w dobie komputerów? Tyle rzeczy mozna robić....

tomtom40 23-02-2016 10:21

Witam i pozdrawiam. Może poznam tutaj panią?

norika 15-01-2017 20:42

Czy ktoś chciałby porozmawiać?
 
Witajcie, czy jest ktoś, kto chciałby pogadać, na razie w formie elektronicznej? Mieszkam w Gdyni, jestem emerytką (pracującą), ale jak na emerytke mam dość nietypowe zainteresowania :) Słucham radia Eska Rock, lubię horrory, thrillery, choć dobrym obyczajem tez nie pogardzę. Nie oglądam telewizji, wiadomości i filmy czerpię z Internetu, Jestem samotna i lubię to, ale czasem chciałabym porozmawiać z kimś, kto się czuje podobnie jak ja :)

elfka 15-01-2017 20:53

Cytat:

Napisał norika
Witajcie, czy jest ktoś, kto chciałby pogadać, na razie w formie elektronicznej? Słucham radia Eska Rock, lubię horrory, thrillery, choć dobrym obyczajem tez nie pogardzę. Nie oglądam telewizji, wiadomości i filmy czerpię z Internetu, Jestem samotna i lubię to, ale czasem chciałabym porozmawiać z kimś, kto się czuje podobnie jak ja :)


Witaj:) mam podobne zainteresowania do Twoich,no może tylko nie lubię oglądać horrorów:D :D i emerytką będę za kilka miesięcy:) :) .Jeżeli masz ochotę to napisz do mnie na pw,cieplutko pozdrawiam elfka_Danusia

Alsko 15-01-2017 20:59

Cytat:

Napisał elfka

Jeżeli masz ochotę to napisz do mnie na pw

Elfko, przepraszam, że się wtrącam, ale to chyba ważne.
Ona do Ciebie nie może napisać, bo zmieniono regulamin.
Żeby korzystać z poczty - musi być na forum co najmniej 10 dni i mieć 30 postów w dorobku.
Staż ma, ale postów malutko.

elfka 15-01-2017 21:07

Dzięki:* nie wiedziałam:|
To czekam na wiadomość tutaj na forum,pozdrawiam:)

norika 18-07-2017 11:53

Elfko (Danusiu), odpowiadam, choć tak późno :)
 
Witaj serdecznie Danusiu, nie włączyłam subskrypcji wątku i nie wiedziałam, że ktoś odpowiedział. Gapa ze mnie i nie umiem się tu jeszcze dobrze poruszać. Wszystko przez to, że rzadko zaglądam.
Jak słusznie zauważyła inna użytkowniczka, nie mogę do Ciebie napisać, ponieważ nie posiadam wymaganej liczby postów. Ale może jakoś zdołamy nawiązać kontakt?

Liczę, że się odezwiesz :)
Pozdrawiam serdecznie
Marta

elfka 18-07-2017 14:34

Cytat:

Napisał norika
Witaj serdecznie Danusiu, nie włączyłam subskrypcji wątku i nie wiedziałam, że ktoś odpowiedział. Gapa ze mnie i nie umiem się tu jeszcze dobrze poruszać. Wszystko przez to, że rzadko zaglądam.
Jak słusznie zauważyła inna użytkowniczka, nie mogę do Ciebie napisać, ponieważ nie posiadam wymaganej liczby postów. Ale może jakoś zdołamy nawiązać kontakt?

Liczę, że się odezwiesz :)
Pozdrawiam serdecznie
Marta


Witaj:) Marta,miło Cię ,,widzieć'',staż na forum masz dłuższy niż ja,a wymaganą ilość postów szybko zapełnisz.
Zapraszam Cię do wątku lubelskie,gadamy sobie tam na luzie,o wszystkim co nam przyjdzie do głowy.Oprócz mnie jest lublinianka55-Wanda i Dancia54-tez Danusia.Cieplutko pozdrawiam Danusia

podbiala 01-02-2021 21:19

Witaj jetem z Gdańska więc niedaleko również pracuję , niedawno owdowiałam i jakoś smutno i pusto, mieszkam z dziećmi ale oni mają swoje sprawy i swoje towarzystwo , chętnie pogadam a do Gdyni to rzut kamieniem Ala

norika 02-02-2021 08:50

Do Ali z Gdańska
 
Cześć Alu, może napiszesz do mnie na maila: norika2@wp.pl
U mnie się troche zmieniło, już nie pracuję, niestety, przynajmniej na stałe. Ale dalej sta:) ram sie być wesoła i towarzyska :)

kometa2 19-06-2022 20:05

w tym roku
 
Czy nie ma samotnych kobiet w roku 2022? Szukam takich, i to z Warszawy. Może do mnie któraś napisze... I jeszcze jedno: czy to może być osoba 70+?? Bo zauważyłam, że piszą tu młode, bardzo młode.. Marta czyli kometa2

norika 21-06-2022 11:07

Witaj, a czy ta osoba musi być z Warszawy?


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:43.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.