Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Różności (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-roznosci-121.html)
-   -   Miło, ciekawie i wesoło... (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/roznosci/t-milo-ciekawie-i-wesolo...-15098-print.html/)

Kaima 07-07-2016 21:02

Cytat:

Napisał Uka
Krysiu - na górkę można kolejką linową wyjechać !

Ba, wjechać... To nie to samo co wejść.

enia60 07-07-2016 21:50

takiej trasy pogratulować
dobry gospodarz w Twoim mieście Uka
podobnie jak u Krysi u mnie pozostaje w sferze marzeń

ale fajnie że w ogóle coś się dzieje w sprawie ścieżek spacerowych,rowerowych

Kaima 07-07-2016 22:07

Późno już się robi. Pójdę już spać. Miałam dzisiaj niezapowiedzianą wizytę ziomali, usłyszałam złe i dobre nowiny i jakoś czuję się wytrącona z równowagi. Muszę przespać ten stan, jutro będzie lepiej.
Dobranoc!

Kaima 08-07-2016 08:07

Spałam jak osesek. Dzisiaj,żeby nie wiem co, wsiądę na rower, bo chyba dostanę pypcia na siedzeniu.

Miłego dnia!




Kaima 08-07-2016 16:50

Tu rzeczywiście nie ma dla kogo pisać. A chciałam się pochwalić, że przejechałam 4 km na rowerze i nic! Nic mnie nie boli, nic nie swędzi, pypeć też mi nie urośnie. Jutro wybiorę się dalej.

Jadzia P. 08-07-2016 17:26

Witaj Krysiu :*
U mnie też fajna pogoda na rower i w zasadzie powinnam wybrać się choć na krótką trasę ale może jutro ...
Na dziś mam dość....rano na targ po zakupy, póżniej do lekarza po recepty i do kota ....wreszcie dotarliśmy do domu...nawet obiadu nie zrobiłam, dobrze, że od wczoraj został kawałek ryby to małż ugotował ziemniaki i do tego mizeria....szybko i dobrze ;)
W niedzielę już młodzi wracają więc kot będzie miał opiekę 24 godz na okrągło ....gdyby nie ten kot to wystarczyłoby jechać co drugi dzień bo dom ma alarm i gdyby nie daj Bóg czegoś to.....a tak mamy obowiązek codziennie jechać....małż się złości i mówi, że to ostatni raz , ale jak go znam to za rok zmieni zdanie i też będzie jeżdził

Pusto na wątku i mnie też to zniechęca do pisania jednak jak jeszcze my odpadniemy to już "Miły" wątek przepadnie ...

Pozdrawiam wszystkie koleżanki i życzę udanego weekendu {}

mirellka 08-07-2016 21:59

Dobry wieczór
No jak szefowa nie zadowolona to trzeba choć na krótko sie pojawić.To prawda Jadziu jest nas mało,to żeby troche coś się działo na wątku to te kilka osób musiałoby często pisać. A to się tak nie da.
Ja np dziś byłam zajęta. Bo i od rana do lekarza / mam zapalenie gardła/,do banku zrobić opłaty,zakupy weekendowe. I w domu padłam a do tego trochę się działo w kraju to musiałam wszystkie informacje i komentarze pooglądać w tv i na kompa juz brak czasu.
Teraz troche usiadłam a że jestem słabsza i źle się czuję to też dziś szybko pójdę do łóżka.Wprawdzie nie będę spać,ale jescze popatrzę w tv.
Wszystkim zyczę spokojnej nocy.

Uka 08-07-2016 22:23

Cześć.:)

A ja dzisiaj znowu długo spałam, już nie napiszę do której...:P

Potem byłam na spotkaniu edukacyjnym z psychologiem w Osiedlowym Klubie.
Temat " Podstawowe wiadomości o aktywnym słuchaniu ".

No i oczywiście spacer musiałam zaliczyć.
No a później wrócił mąż z pracy ( dzisiaj wcześniej 19.30 ) więc musieliśmy się nagadać.
Teraz zaglądam do Was.

Krysiu
- nie zniechęcaj się, bo jak nie Ty to kto będzie dyżurował z ka na wątku...?:D

Widzę,że Jadzia i Marta zaglądają do KSC,ale pisać im się nie chce.
Czasem tak bywa.:redface:

Uka 08-07-2016 22:31

A wracając jeszcze do tras rowerowych w Bielsku, to miasto przy każdej inwestycji drogowej stara się budować ścieżki rowerowe, których w mieście jest już ok. 30 kilometrów.
Docelowym planem jest to aby je wszystkie ze sobą połączyć.

Mirellko - zapraszam w zaczarowany świat !
Jest coraz piękniej.


picture upload


upload pictures online

Uka 08-07-2016 22:40

Letnia scena przed Sferą.

image hosting sites

Uka 08-07-2016 22:45

No i piękne góry .

free upload

Uka 08-07-2016 22:47

Wszyscy już śpią, więc i na mnie pora.
Dobranoc - do jutra.:*

maluna 08-07-2016 23:24

Dobranoc!:*
U nas burza, więc nie pisałam...:(

Kaima 09-07-2016 07:49

Dzień dobry! Mamy wreszcie prawdziwe letnie burze. Ledwie tylko zaczęło świtać zaczęło grzmieć i padać. Ale jest spokojnie, nawet wiatr nie jest porywisty. Na dzisiaj mam w planie sprzątanie i rower. Zakupy weekendowe zrobiłam wczoraj.
Miłego dnia!


Kaima 09-07-2016 07:51

Ula, bardzo podoba mi się Twoje miasto. Pokaż jeszcze więcej.

maluna 09-07-2016 08:46

Cześć babeczki!:love:
Chmurzasto i wieje u nas:|
Zaraz biegnę do fryzjerki włosy podciąć.
Nie mam specjalnych planów, trochę porządków
zrobię i jakiś dobry obiadek, bo mąż w domu:D

Miłej soboty Wam życzę!
:* :* :*

Jadzia P. 09-07-2016 09:48

Witajcie Krysiu i Małgosiu :*
U mnie ciąg dalszy pogodowej przekładanki ....wczoraj w miarę ciepło , dziś już od rana wieje i się chmurzy....na jutro zapowiadają ładną pogodę, na poniedziałek upały a od wtorku znowu ochłodzenie i burze....i jak tu być zdrowym przy takiej kapryśnej pogodzie :headbang:
Ula, ja też często "spotykam" Jadzie jakempe na fb lub na seniorku a do nas już dawno nie zaglądała...nie mówię już nic o Ali która ani u nas ani na "Oku" nic nie pisze...nie wiadomo co za przyczyna ale skoro taka jej wola, musimy to zaakceptować :(

Jadziu, zdrówka życzę :*

Pozdrawiam wszystkie i idę umyć głowę bo wieczorem jestem już "padnięta" , póżniej do kota a po południu "dyżur" ze Stasiem bo jego rodzice wybierają się do kina

Nasz Staś





mirellka 09-07-2016 12:50

Witam dziewczyny
Jak u jadzi u mnie też kalejdoskop pogodowy.Dziś chłodno,deszcze i silny wiatr.
Dziś nic ciekawego mnie nie czeka.Od rana trochę porządki teraz gotuje zupę wiśniową do tego będą kotlety mielone z surówką.Amatorem takiej zupy jest mój mąż.A mnie wystarczy kotlecik z pyrkami.
Po południu totalne lenistwo.Filmy w internecie,książka i tv.Lubie też takie dni.Jutro jedziemy na 2-3 godz na działkę,pozbierać opadłe jabłka i wyłączyć lodówkę.A wieczorem jedziemy do córki się pożegnać bo raniutko jadą z przyczepą do Łeby.
Jadziu Staś super kierowca pewnie sprawia mu to dużą przyjemność.
Ula jak zwykle pokazujesz ładne i ciekawe miejsca.
Krysiu pieknych ścieżek rowerowych zyczę i niech ci wiaterek wieje w lecki
Idę kończyć obiad.
Wszystkim zyczę miłego dnia.

Kaima 09-07-2016 16:11

Witajcie w drugiej połowie dnia! Siedzę sobie w domu. Za duży wiatr na rower, chociaż jest ciepło i słonecznie. Mieszkanie wysprzątałam na błysk, obiad na dwa dni ugotowałam, teraz mogę odpoczywać. I właśnie to robię.
Miłego popołudnia!

maluna 09-07-2016 17:12

Krysiu, to jesteś dzielna, bo ja ugotowałam obiad
na dzisiaj i koniec, porządków nie zrobiłam:|
Wyszłam na chwilę do ogródka i obcięłam kilka
zwiędniętych róż i na tym koniec:confused:
Mąż rwie porzeczki, ale pewnie skończy jutro, więc
o soczku, też jutro pomyślę:rolleyes:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:06.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.