Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   kujawsko-pomorskie (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-kujawsko-pomorskie-143.html)
-   -   WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO-POMORSKIE; powitanie i " lista obecności" - ciąg dalszy. (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/kujawsko-pomorskie/t-wojewodztwo-kujawsko-pomorskie-powitanie-i-quot-lista-obecnosciquot-ciag-dalszy.-7437-print.html/)

jakempa 23-08-2010 09:53

Witam przemiłe Kuj-Pom, widziałam w TV burze, ktore przeszły nad Waszym regionem, myślę, że żadna z Was nie ucierpiała, piekne Krysi zdjęcia, pychotki do poczęstunku, dziękuję. Krysiu odpowiedz na forum reni 880, napewno więcej z rad skorzysta, -ja tez chętnie się zahaczę Miłego dnia życzę

rena 880 23-08-2010 09:59

Krysiu samo to że za sugerowałeś przeróbki zdjęć sprawiło że stałam się troszkę mąndrzejsza spróbowałam w Photoscape.
Dziękuje

Zdzisia67 23-08-2010 10:06

Witajcie kochane, ja tylko na chwileczkę i chcę powiedzieć że u mnie banan też nie działa. Wpadnę później, czekam na gościa pa.

Krycha. 23-08-2010 10:29

Witaj Jadziu, dzień dobry Zdzisiu.
Odpowiadam na pytanie Reni;
Picasa 3 - ,,,,to program do magazynowania i obróbki zdjęć. Mam go już dwa lata i jestem bardzo zadowolona z działania choć chyba jeszcze nie wszystko poznałam. Przede wszystkim Picasa sam zbiera wgrane na komputer zdjęcia i układa je w albumy, można zdjęcia zmniejszać, wykrawać po kawałku, rozjaśniać, przemieszczać w folderach, wysyłać e-mailem po kilkadziesiąt od razu, pisać teksty na zdjęciu i pewnie jeszcze wiele innych opcji, których nie poznałam bo wiecie, że ze wszystkim muszę sama sobie radzić. Pobrać ten program najlepiej z Dobre Programy. Po zainstalowaniu mogę pomagać z tego co sama wiem.,,Powodzenia.

jakempa 23-08-2010 10:33

Krysiu, ja mam ten program ,tylko powiedz jak wysyłać kilka zdjęć odrazu np.na forum, -ja też sama do wszystkiego dochodzę , więc tez nie wszystko wiem

Krycha. 23-08-2010 10:42

Jadziu, na forum wstawiam zdjęcia po kolei i nie z Picasa a z hostingów. Wiesz, że do postu wchodzą tylko cztery fotki - więcej się nie da wkleić.
Wysyłanie zbiorowe dotyczy e-maili i tylko przy zmniejszonych do minimum fotkach, oraz zbiorowe przemieszczanie zdjęć do innych folderów - albumów.
Czy próbowałaś z hostingu wkleić od razu cztery fotki? Mnie nie wyszło i tak musiałam po kolei.

Jolina 23-08-2010 10:50

Krysiu, ja też mam Piczsa 3, Ale już zaraz po otwarciu , jak zobaczę tą masę ...okienek ,tematycznych,tak je nazywam m, to mnie zniechęca.
Co prawda są w nim wszystkie moje zdjęcia, wszystkie albumy z obrazkami, ale nie umiem z nich pobierać.
Fakt zdjęcia są o wiele lepsze niż w fotosiku, wyraźne, ale co z tego jak nie wiem jak ugryźć to tałatajstwo.:D
Myślę,że to już nie na moją starą głowę. Tak z ok. 10 lat do tyłu, o wtedy to mogła bym jeszcze poszaleć.:D

Krycha. 23-08-2010 10:58

Jadziu, Halinko, nie ma opcji wklejania zdjęć na forum bezpośrednio z Picasa.
Ja nie widzę innej możliwości jak tylko przez hosting, na ale już mówiłam nie wszystko wiem.

Krycha. 23-08-2010 11:05

Dla mnie wygodą jest to chociażby, że po pobraniu zdjęć z aparatu - hurtem zmniejszam je do rozmiarów jakie oglądacie na wątku, np. z Żnina mam 55 fotek i wklejam je bez ustawiania rozmiaru na hostingu. Duże zdjęcia likwiduję aby nie zabierały miejsca na dysku.

eledand 23-08-2010 11:06

Witajcie Kujawianki,wczoraj mnie na forum nie było,bo ten "Czerwony Flak z lewa mnie bolał i boli do dzisiaj"
Wzięłam tabletki i jestem rozbita,ale proszę się nie martwić to chwilowa dolegliwość i przejdzie na pewno.
O Picasso 3 poczytam jak będzie mi lepiej.Ciekawy program.
Nawet przez moją słabość nie maluje.:D

Krycha. 23-08-2010 11:10

Witaj Ewuniu.
Znowu Cię dopadło cierpienie, bardzo Ci współczuję, masz pieska na pociechę ,,,,

Jolina 23-08-2010 11:14

Ewuniu to przykre, że chorujesz. Troszkę pamiętam ten ból z przed lat. Znając Twoją dzielność, poradzisz sobie. Trzymam kciuki, wracaj do zdrowia.:)

rena 880 23-08-2010 11:19

Krysiu dziękuje za odpowiedź idę do laryngologa z uchem do kontroli bo jak nie dowidzę jeszcze nie dosłyszę to dopiero będzie :) ;)

Jolina 23-08-2010 11:24

....a ja idę do kuchni....pitrasić.Buuuuu.
 

rena 880 23-08-2010 11:26

Zastanawiałam się dziś Ewuniu kiedy wstawisz obiecany obrazek a ty chorujesz wracaj szybciutko do zdrowia czekamy na ciebie i twoje obrazki.


Jolina 23-08-2010 13:00

Słonecznego popołudnia Wam życzę
 

Krycha. 23-08-2010 13:15

Na słoneczko nie mogę liczyć, dobrze jak nie będzie padać. Postawię kawę i ciasto na popołudnie;

,,,,,,,,,,, ,,,,

jolita 23-08-2010 14:57

...............................................

rena 880 23-08-2010 15:05

Sirenko odchudzasz się czy strajkujesz bo chyba nic nie dobrego się nie stało na tej wycieczce rowerowej jest Krysi pyszna kawa i tort a ciebie nie ma to powód do zmartwienia Hej.

Krycha. 23-08-2010 16:18

Racja, chyba Sirenka jest daleko od laptopa, że nie załapała się na ciasto.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:36.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.