Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Hobby, pasje (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-hobby-pasje-101.html)
-   -   ... Nasza grafika - obrazki ...cz. 19 (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/hobby-pasje/t-...-nasza-grafika-obrazki-...cz.-19-5733-print.html/)

tar-ninka 06-11-2009 06:52

... Nasza grafika - obrazki ...cz. 19
 
. . . . . . . . . .

I znów rozpoczynamy nowy roździał naszej przygody z grafiką. Czy tylko z grafiką? Nie. My przez te obrazki poznajemy i siebie i innych. Mniej nas interesują techniczne sprawy, bardziej to co w naszych duszach gra. A gra wszystkim tutaj spotykającym się pięknie. Widać, że jeszcze interesuje nas świat, że nie obce nam marzenia. A to wiecie pomaga żyć. Ja już w bardzo smutnych chwilach zaglądałam do tego naszego kącika pociechy i wiecie z szarego świata smutku wchodziłam w kolory i radość. Za co wam serdecznie dziękuję. Zauważyłam też, że ten wątek różni się od innych poświęconych tej tematyce. A wiecie czym? Zainteresowanie pracami innych, nie tylko swoimi. Wszystkie staramy się utrzymać tę wspaniałą atmosferę i jestem przekonana, że tak będzie dalej. A prac przepięknych będzie przybywać.


Tym pieknym wstepem naszej wspaniałej recenzentki Brończyk rozpoczynam nowy 19 etap naszej przygody z grafiką .

tar-ninka 06-11-2009 07:09

Kochani zaczynamy 19 etap naszej przygody z grafika
Jak wiecie nasza Basia 1247 zawsze zaczyna nowy dzien
Więc pozwoliłam sobie przeniesc jej powitalne obrazki do nowej czesci .

..
Miłego ogladania

irena 06-11-2009 08:09

Witam Tarninkę i Basię w trochę mrożny
ale słoneczny poranek i życze miłego dnia.

Anilah 06-11-2009 09:21

Witam wszystkie koleżanki graficzki na nowym wątku...


inka-ni 06-11-2009 12:21

Witam w nowej czzęsci naczelną graficzkę i pomysoldawczynię Tar-ninkę,oraz recenzentkę Halinkę i wszystkie sympatyczne koleżanki nie wymieniam imiennie by kogoś nie pominąć.Ja niestety nie mam nowego obrazka ale nich ta japoneczka Was powita.

kaylana 06-11-2009 13:48

Witam koleżanki w następnej odsłonie.Życzę wszystkim jeszcze dużo takich nastepnych i tak serdecznej miłej atmosfery.Tarnince życzę wytrwałości i radości z wątku.
Pobawiłam się maskami filtrami.

Arakuda 06-11-2009 14:49

Witam na nowym wątku. Tu też pusto :)
Pozdrawiam
Już nie pusto, są piękne obrazki

sirena 06-11-2009 14:56

Witam wszystkie koleżanki na nowym wątku...
Jestem z Wami dopiero kilka dni,nie dlatego żeby chwalić się swoimi obrazkami,bo nie ma czym.
Jestem dlatego żeby oglądać i podziwiać waszą piękną grafikę.Jest tu miło i cieplutko.
Pozdrawiam wszystkich...


kaylana 06-11-2009 15:10

Bawie się dalej.Na zdjęciach moja wnusia Wiktoria która 14 listopada skończy roczek.


gagaka 06-11-2009 16:54

Witam Wszystkich Razem i Każdego z osobna
 
Bardzo się cieszę ,że mogę być tutaj z Wami - pozdrawiam serdecznie !!!!!!!

[IMG][/IMG]

gagaka 06-11-2009 16:58

To dla Was !
 
[IMG][/IMG]

gagaka 06-11-2009 17:01

i jeszcze ...
 
[IMG][/IMG]

gagaka 06-11-2009 17:03

Dama !
 
[IMG][/IMG]

Maryna46 06-11-2009 17:17

Obrazek
 
Witam serdecznie wszystkie koleżanki.
By alicja211046 at 2009-11-06

akusia 06-11-2009 19:15

Witam graficzki w nowej odsłonie

tar-ninka 06-11-2009 19:21

Witam wszystkich wieczorkiem..
Pieknie zaczęliscie nową czesc , co jeden obrazek to piekniejszy:D
Az radosc patrzec. Ale to juz opowie nasza Halinka
Ja dzisiaj miałam wielki problem z komputerem .
I to w chwili gdy wymodzilam obrazek i własnie go mialam zapisywac . Wszystko mi zniknęło .. cala praca pooszła..
Ot złosliwosc rzeczy martwych ...:mad:
Ja dalej na czerwono...:D

. . . . . . . . . . . . . . .

emerytka 06-11-2009 19:56


tamora42 06-11-2009 19:58

I ja miło witam wszystkie graficzki...wieczorową pora..Halince dziekuje za komentarze....na dzisiaj taki se obrazeczek...czekam na wenę...

mecze sie z klonowaniem w PFS...za nic nie chce mi sie klonowac...na nowym tle.Moze wiecie dlaczego???

tar-ninka 06-11-2009 20:14

Zosia nam wiosenny wieczór przypomniała..:D
Małgosiu czy chodzi o duplikowanie?
A twoj brak weny ...chciałabym taki mieć .

akusia 06-11-2009 20:17

i jeszcze jeden

tamora42 06-11-2009 20:21

Cytat:

Napisał tar-ninka
Zosia nam wiosenny wieczór przypomniała..:D
Małgosiu czy chodzi o duplikowanie?
A twoj brak weny ...chciałabym taki mieć .

tar-ninko...nie duplikowanie ...klonowanie ta pieczatka po prawej stronie...męcze sie calutki wieczor...nawet Basia napisala instrukcje u dz.Janka...a ja ni w ząb...ni panimaju...

emerytka 06-11-2009 20:42


kaylana 06-11-2009 20:54

Małgosiu masz może skypa lub gg tak byłoby szybciej

Maryna46 06-11-2009 21:31

Jeszcze jeden obrazek.
By alicja211046

nektarynka 06-11-2009 22:26

Witam wszystkich w nowym wątku :) obrazeczki ładniutkie :cool:

nektarynka 06-11-2009 22:29

Jeszcze taki
 

basia1247 07-11-2009 05:46

Coś mi sie wydaje że jakies techniczne sensacje dzieją się na forum . Nie było wczoraj Haliny i też mam nadzieję że u niej wszystko OK Obrazki wszystkie przecudne dziękuję,dla mnie one stanowią inspirację bo z artyzmem u mnie krucho. No ale od tego jest nasz dział graficzny . Dzisiaj na dzień dobry gimpowe robienie efektu o który prosiłam na wątku Evi - wychodzą różne ale nie to Miłego dnia

gagaka 07-11-2009 08:09

Witam pięknie o poranku !
 
Dziewczyny ! co ciekawego u Was dzisiaj ?
Pozdrawiam
[IMG][/IMG]

tamora42 07-11-2009 08:27

Witam wszystkie graficzki...gagaka dopiero się dzien zaczyna...moze pozniej bedzie cos ciekawego???ahhaha

ciepłego weekendu...

ewamariae 07-11-2009 08:42

Dzien dobry cieplutkie ...prace mnoża sie ..dobrze, dobrze ..dla mnie oczywiscie ..oj leniuszek jestem a tak ..mam pod ręka
a to dla Was na miły dzien .....
http://s833.photobucket.com/albums/z...t=6784ee29.pbr

emerytka 07-11-2009 09:05


emerytka 07-11-2009 09:07


gagaka 07-11-2009 09:48

Troszkę owoców !
 
[IMG][/IMG]

Anilah 07-11-2009 10:48

Pozdrawiam serdecznie... coś nie mogę złapać natchnienia..brak pomysłu..i takie tam sobie


kaylana 07-11-2009 14:00

Witam w sobotnie południe.Grażynka martwi się że pusto i nic ciekawego się nie dzieje.Grażynko każda z nas chyba jakieś zkupy na niedzielę albo coś z tych rzeczy.Ja osobiście walczyłamz ciężkim bólem głowy i wysokim ciśnieniem,ale już chyba będzie ok.mam nadzieję że popołudniu przybędzie nas i oczywiście nowych prac.Małgosia pięknego słonecznika nam dała,Zosia wspomnienie lata a Grażynka smaczne owoce.Kwiat Basi1274 też śliczny,Anilah fajnie też ,a narzeka na brak natchnienia.A ja mam takie coś.


Nie pytajcie co to jest bo sama nie wiem :)

kaylana 07-11-2009 14:01


tar-ninka 07-11-2009 14:05

Witam w sobotnie popołudnie. Nareszcie przestało padac i słonko niesmiało wyglada.
Nektarynka pieknie wczoraj dzien zakonczyla
A Basia nowy dzień powitała piekną dalią
Zosia nas tez pieknie powitała..
Gagaka swiat w bąbelki zaklęła.. i pysznymi owocami nas uraczyła.
Tamora piękny obraz namalowała
Anilah brawo za "brak" pomysłu:D
Kaylana mlodosc wspomina
A naszej Halinki znowu nie ma ...
Widzisz Gagako ile sie działo:D
Ja nie potrafie tak pieknie jak Halinka komentowac więc powiem krotko . Obrazki piekne :D

bronczyk 07-11-2009 15:31

Grypę mam okrutną i korzystam z chwili polepszenia, aby coś do was napisać. Basiu1247 dostajesz wirtualnego klapsa za napisanie tych słów-bo z artyzmem u mnie krucho.Robisz bardzo piękne, oryginalne i niepowtarzalne prace. One są twoje od początku do końca. To jeszcze ci mało talentu. Potrafisz zrobić i smutne i pełne humoru obrazki, ba nawet karykatury wychodzą ci świetnie. To Basiu1247 nie narzekaj i bierz się za nowe dzieła. Irenko przepiękne jesienne krajobrazy. Są tak pełne ciepła, że przyciągają oczy. Anilah fantastyczne jest to dziewczę w tych smugach i rozjaśnieniach.A praca ze zdjęciem z legitymacji mistrzowska. Powtarzam mistrzowska.Inka-ni Japoneczka bardzo słodka, ale tam jeszcze dodałaś jej bardzo misternie towarzystwo, które obrazek ozdabia.Kaylano twoja zabawa z maskami ma urok starego sztychu.Ale wnuczka jest najpiękniejsza. Jej zdjęcia i twoja oprawa to jest dopiera cudeńko.Piszesz, że nie wiesz co to jest przy pracy z różami. Już odpowiadam. Bardzo ładnie graficznie opracowany temat kobiecego ciała. O spacerze po moście to i ja marzę. Arakudo połączenie zieleni i pomarańczowego kwiatu dało efekt radości i optymizmu. Sireno, ależ możesz się chwalić swoimi obrazkami. Nie ma żadnego powodu, abyś tego nie robiła. Miło się ogląda twoje obrazki. Tak jak zalotną panią na fioletowym tle. Ja to sobie nawet przy patrzeniu na nią porozmyślałam o byłej młodości. Gagako ależ ty masz wspaniałe pomysły. Urzekł mnie ten tekst na pergaminie. A potem kwiaty, dziewczyneczka, dama, drzewa i owoce. Akusiu pomarzyć, ach pomarzyć i to tak leniwie, o chmurach i brylantach.Obie panie u ciebie takie z lekka senne, takie zagłębione w sobie.Tar-ninko czerwony jest kolor tak namiętnej miłości, więc świetnie się wszystko komponuje.Emerytko piękne te radosne widoki. Już do nich tęsknimy. Dlatego tak cieszy nas ich oglądanie. Błękitne niebo, zielone drzewa i już niedługo lato. Tamoro niezwykle stylowe jest połączenie fragmentu zabytkowej uliczki, pięknego starego samochodu i damy w kapeluszu. Jaki on cudowny, ale do autobusu mi nie pasuje. Czego szczerze żałuję.Słonecznik jak symbol zachodu słońca.Super. Alicjo211046 niestety widzę tylko jeden obrazek. Ten ze ślicznym urwisem.Nektarynko bardzo ładne te twoje pokoje. Chętnie bym sobie w takim pomieszkała. Ewamariae ty też nie próżnujesz. Świetna praca.

tar-ninka 07-11-2009 15:39

A nie mowiłam ze nikt tak pieknie nie potrafi opisac naszych prac jak Halinka :D
Dziękuje ci kochana ze pomimo choroby do nas zaglądasz
Kuruj sie Halinko i nie dawaj zarazowi ..
Dla ciebie ognisty obrazek abys sie wygrzała i juz nie chorowała:D
. . . . . . . . . . . . . .
Do obrazka serdeczne pozdrowienia .:D

Maryna46 07-11-2009 15:55

Obrazek
 
Witam i pozdrawia tar-niką i dziękuję za skasowanie mojego obrazka.
By alicja211046


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:58.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.