Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Społeczeństwo - wątki archiwalne (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-spoleczenstwo-watki-archiwalne-182.html)
-   -   tematy tabu (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/spoleczenstwo-watki-archiwalne/t-tematy-tabu-3954-print.html/)

wankabor 21-01-2009 14:56

tematy tabu
 
Bardzo dużo wątków znajduje się na stronach Klubu Seniora. Proszę, niech mi ktoś powie, czy są tematy, których nie należy, nie wypada, a może nie wolne poruszać?

Anielka 21-01-2009 15:06

A skad to pytanie?.Kazdy temat mozna poruszać,tylko niektore umieraja smiercia naturalna.Jak to sie mówi są "mniej chodliwe"ale zawsze mozesz je wyciągnąc i do nich wrocić.Pozdrawiam cieplutko.

tadeusz50 21-01-2009 15:17

Jednak pewnie są jakieś ograniczenia. Na pewno nie można zakładać wątków propagujących faszyzm, stalinizm, pedofilię,. Te w tym momencie przyszły mi na myśl.

Bajadera07 21-01-2009 15:56

Cytat:

Napisał zosia446


ukradnie zdjecie,opublikuje.




Co to jest o tym kradzionym zdjęciu. Kto ,komu i skąd ukradł , gdzie opublikował i jakim sposobem i kto je widział? Z domowej kasetki zginęły zdjęcia..? Ten temat po wszystkich watkach się kręci jak gów...o w przerębli...To już jest nudne..!
To powinno być ogłoszone jako temat tabu !!!

Lila 21-01-2009 16:02

Bogda,miss Florydy w rozpaczy, a Ty ?? No ,a Ty ???:D

ps.BAGNO czyż nie ? Na każdym wątku .

Bajadera07 21-01-2009 16:07

No a ja też w rozpaczy......!
O rozpaczy ty moja ...prowadź mnie , gdzie Martini z tęsknoty za mną usycha...

Lila 21-01-2009 16:09

Ty Zocha,a czyja ta fotka ?:D

Skąd wiesz ,że to nie na forum randkowym mi ją przysłano,gdy występowałam jako samotny Waldemar 60??

To ty paskudo na mnie się napaliłaś ?Tak myślałam.:D
Jakie te babska są zawzięte na facetów.:D

Lila 21-01-2009 16:14

Cytat:

Napisał zosia446
Klamca i tchorz


Oooo a dlaczego ?
Sorki ,to taka zabawa była.W Waldemara Michorowskiego.:D

ps.Żegnaj ''trędowata''.Jednak twoje? No cóż.To nie twoja wina kotku.Bóg dał ci taki zmierzły wyraz buźki.

Bajadera07 21-01-2009 16:17

Cytat:

Napisał zosia446
A oto wiadomość do Ciebie: http://img2.vpx.pl/up/20081016/danut...lia_200757.jpg
I odczepcie się kobity ,OK?

Zosiu ! Nie złość się na Lilę! To zdjęcie nie zostało ukradzione ! Ja je widziałam w internecie. Na Naszej klasie widziałam .Wstawiła je tam osoba o inicjałach D.M. i do miej miej pretensje. Ja trafiłam na nie przypadkiem , szukając znajomych... Tam są jeszcze inne zdjęcia, które być może też ci ukradła i do swojej galerii wprowadziła...niejaka D.M.

Lila 21-01-2009 16:21

Cytat:

Napisał bogda50
Zosiu ! Nie złość się na Lilę! To zdjęcie nie zostało ukradzione ! Ja je widziałam w internecie. Na Naszej klasie widziałam .Wstawiła je tam osoba o inicjałach D.M. i do miej miej pretensje. Ja trafiłam na nie przypadkiem , szukając znajomych... Tam są jeszcze inne zdjęcia, które być może też ci ukradła i do swojej galerii wprowadziła...niejaka D.M.


O matko.To kto mi ofiarował 10,000 $ za moje spodnie ? To oszustka !:D Może nie miała kasy i chciała za darmo od Waldemara ?W tym wieku?

Lila 21-01-2009 16:24

Cytat:

Napisał zosia446
Ty uwazasz,ze jest etyczne,rozsylanie cudzych zdjec?
Nasza klasa nie ma nic wspolnego z tym forum.
Za adwokata robisz?


No czyje w końcu ? Dowiem się ,bo czuję się oszukana.

Zofio,a ty możesz mieć kłopoty.To ty je umieściłaś na forum publicznym,nie ja.:D Chyba ,że się reklamujesz ,miss ? Wszędzie ,gdzie się da ?

Bajadera07 21-01-2009 16:25

Za nikogo nie robię Dziwię się tylko. Włamanie do komputera i kopiowanie z internetu to dwie różne sprawy . Tylko dlaczego tej pani D.M. nie atakujesz skoro to ona ukradła.???

Lila 21-01-2009 16:27

Cytat:

Napisał bogda50
Za nikogo nie robię Dziwię się tylko. Włamanie do komputera i kopiowanie z internetu to dwie różne sprawy . Tylko dlaczego tej pani D.M. nie atakujesz skoro to ona ukradła.???


Bogda,bo D.M .to właśnie ....ciepło...ciepło ...:D
ps.za insynuowanie mi włamów,szanowna Zofia może beknąć.Chyba nawet o tym nie wie.Robiła to dotąd tylko na maila.Czekałam na dzień dzisiejszy.

Bajadera07 21-01-2009 16:48

To do Zosi ! byłam przed chwilą na naszej klasie i ta D.M. ma więcej zdjęć ., przy wodospadzie i na biwaku , i w różach.... . Napisz do niej w tej sprawie , napisz o tym włamywaniu do administracji Naszej klasy , niech babę-złodziejkę zmuszą do wykasowania twoich zdjęć. Tam siedzi ta, co cię okradła.

Lila 21-01-2009 16:51

Cytat:

Napisał zosia446
Powtarzam ,klamca tchorz i zlodziej.

To tak na wypadek ucieczki z tym postem.

Bogda ,w różach ? To zmarła ?

Anielka 21-01-2009 16:59

A czy ta pani D M zastrzegla sobie na nasej klasie,ze nie mozna kopiować zdjęć?Cos chyba sie Zosi pokickało,a poza tem ta pani D M juz na naszym forum robiła za za "Babcię Oli",więc nie rozumiem o co chodzi?A tak wogóle Zosiu to skad w Tobie tyle jadu,a moze Ty znerwicowana nieco jesteś i przed zasiadaniem przed kompem to tableteczke na spkojnośc sobie weż,bo jeszcze troszke to ta "nerwica" Cie zadusi i kto nam bedzie o Ameryce opowiadał?Pozdrawiam cieplutko.

Bajadera07 21-01-2009 17:05

Czy ta D.M. co kradnie Zosi zdjęcia i Babcia Oli (ten troll) , to ta sama osoba ? To ja już nic nie rozumiem...

Baśka13 21-01-2009 17:30

Chyba czegoś między 3 a 4 postem brakuje,bo nic nie rozumiem co się rozgrywa na tym wątku.Miało być o tabu!

tadeusz50 21-01-2009 17:43

Cytat:

Napisał Baśka1353
Chyba czegoś między 3 a 4 postem brakuje,bo nic nie rozumiem co się rozgrywa na tym wątku.Miało być o tabu!

Tak to tu bywa, że temat wątku ma się nijak do dalszej dyskusji. Teraz powstał galimatias.

Pani Slowikowa 21-01-2009 18:00

Cytat:

Napisał tadeusz50
Tak to tu bywa, że temat wątku ma się nijak do dalszej dyskusji. Teraz powstał galimatias.



Jak to Tadeuszu?? Przeciez jest o tabu:rolleyes:
A ze nie wszyscy wiedza o co chodzi to inna sprawa bo to stare dzieje.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:30.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.