Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   pomorskie (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-pomorskie-161.html)
-   -   Czy ktoś chciałby porozmawiać? (samotna gdynianka) (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/pomorskie/t-czy-ktos-chcialby-porozmawiac-samotna-gdynianka-18653-print.html/)

norika 18-07-2017 11:40

Czy ktoś chciałby porozmawiać? (samotna gdynianka)
 
Witam serdecznie :)

Jestem gdynianką, prawie bez rodziny i przyznam, że są chwile. kiedy doskwiera mi samotność...

Chętnie nawiążę kontakt z osobą z Gdyni, na razie wirtualny, a potem może osobisty?

Jestem emerytką, ale wciąż pracuję . Moje zainteresowania: muzyka (gónie rock), książki, zwierzęta, spacery, dobre filmy (nie melodramaty i seriale :) ), komputer, gry internetowe.

Mam psa - może ktoś zechciałby chodzić na wspólne spacery?

Pozdrawiam wszystkich serdecznie, z nadzieją, że ktoś się odezwie <3

Barbara1956 19-07-2017 00:14

Chyba jestem podobna do Ciebie
 
Cytat:

Napisał norika
Witam serdecznie :)

Jestem gdynianką, prawie bez rodziny i przyznam, że są chwile. kiedy doskwiera mi samotność...

Chętnie nawiążę kontakt z osobą z Gdyni, na razie wirtualny, a potem może osobisty?

Jestem emerytką, ale wciąż pracuję . Moje zainteresowania: muzyka (gónie rock), książki, zwierzęta, spacery, dobre filmy (nie melodramaty i seriale :) ), komputer, gry internetowe.

Mam psa - może ktoś zechciałby chodzić na wspólne spacery?

Pozdrawiam wszystkich serdecznie, z nadzieją, że ktoś się odezwie <3


Ja chciałabym z Tobą porozmawiać. Niestety nie mieszkam w Gdyni ale wszystkich mieszkańców z tego fantastycznego miasta, których spotkałam w moim życiu miło wspominam. Owszem, osobiste kontakty są najważniejsze ale przyjacielskie klikanie też jest ważne. Chyba mamy podobne zainteresowania. Jeśli chcesz nawiązać ze mną kontakt to odpisz. Można klikać w tym portalu albo "pogadać" np. w gadu gadu albo widząc się na Skypie. Facebook też ma możliwość rozmowy jak przez telefon z kamerką, Zbyt dużo na ten temat nie wiem ale się dowiem gdy będzie potrzeba.

Barbara1956 21-07-2017 10:22

Nie odpowiedziałaś
 
Pewnie chodzi Ci o mężczyznę.

norika 21-07-2017 10:39

Witaj Basiu, nie, nie chodzi mi o mężczyznę :)
Po prostu zastanawiam się, w jaki sposób się z Tobą kontaktować. Nie przepadam za skype i gg, natomiast czat na FB, jak najbardziej wchodziłby w grę. Podaję Ci mail do siebie: norika2@wp.pl
Napisz proszę i podaj link do swojego profilu, albo po prostu odpisz, a ja podam Ci link do siebie.
Cieszę się, że jesteś podobna do mnie :)
Pozdrawiam serdecznie :)

cha_ga 26-07-2017 16:37

Może i ja się przyłączę? tez jestem sama , mam psa a nawet dwa, lubie książki, dobry film i ogród...i tez mieszkam na Pomorzu. Pozdrawiam.

Barbara1956 26-07-2017 16:50

Wy to macie dobrze !!!!! Macie psy i mieszkacie nad morzem a teraz jeszcze będziecie miały towarzystwo do spacerów. :D Ja mogę tylko przez telefon pogadać :(

:* , {}

Barbara1956 26-07-2017 16:53

aha, zapomniałam
 
Koniecznie obejrzyjcie sobie ten filmik.
Obiecuję, że Was rozbawi

https://www.youtube.com/watch?v=aZBhyPiyeOs

norika 26-07-2017 17:59

Cytat:

Napisał cha_ga
Może i ja się przyłączę? tez jestem sama , mam psa a nawet dwa, lubie książki, dobry film i ogród...i tez mieszkam na Pomorzu. Pozdrawiam.

Witaj, chętnie z Tobą rozmawiam. Nie moge jeszcze pisać na priv, nie mam wymaganej liczby postów, ale podaj swój mail, albo napisz na mój: norika2@wp.pl
Pozdrawiam :)

eledand 26-07-2017 18:14

Filmik,szufladkowy dobry.Zobaczę jeszcze raz.

Psycholog pytanie,podał Pacjentowi.

Do ilu lat,przy Dzieciach uprawia Pan sex z Żoną,

Nie uprawiam w domu Sexu by dzieci nie straszyć.!!!

Idę do Kochanki. Aha..

Bogda501 23-08-2017 12:13

Cytat:

Napisał norika
Witam serdecznie :)

Jestem gdynianką, prawie bez rodziny i przyznam, że są chwile. kiedy doskwiera mi samotność...

Chętnie nawiążę kontakt z osobą z Gdyni, na razie wirtualny, a potem może osobisty?

Jestem emerytką, ale wciąż pracuję . Moje zainteresowania: muzyka (gónie rock), książki, zwierzęta, spacery, dobre filmy (nie melodramaty i seriale :) ), komputer, gry internetowe.

Mam psa - może ktoś zechciałby chodzić na wspólne spacery?

Pozdrawiam wszystkich serdecznie, z nadzieją, że ktoś się odezwie <3

Napisz o sobie coś więcej... Bo nie tylko to co robisz jest ważne ale to, co chciałabyś robić... W Gdyni jest Uniwersytet Trzeciego wieku. Czy zapoznałaś się z jego ofertą..? Można tam poznać wiele osób. Może znajdzie się kilka podobnych do Ciebie i znajdziecie wspólny język. Czy masz na imię Danuta..?
Jestem z Sopotu ale i do Gdyni zaglądam.
Ale po co pisać na e-maila . Wygodniej tutaj na priv.

norika 23-08-2017 15:17

Dziekuję za odpowiedź
 
Witaj :)
Dzięki za odpowiedź, zapoznałam się z ofertą Uniwersytetu, o którym piszesz, ale tam sa zajęcia głównie dla osób niepracujacych, ponieważ większośc z nich odbywa się do godz.15. Przynajmniej tak było w ubiegłym roku.

W Gdyni jest też Fundacja Fly, tam część zajęc odbywa sie po południu. Byłam tam raz na angielskim, ale jakos poziom zajęć mi nie przypasował. Tam zajęcia prowadzą wolontariusze i akurat trafiłam na dziewczyne, która robiła to w bardzo "szkolny" sposób. Liczyłam na cos innego.

Zaczęłam chodzić na zajęcia tai-chi w klubie osiedlowym, ale teraz jest przerwa wakacyjna.

Co chciałabym robić? Chciałabym spotkać osobę młodą duchem, tak jak ja, z która mogę się spotkać, porozmawiać, gdzieś wyskoczyć, a może iśc na koncert rockowy? :)

O moich zainteresowaniach już napisałam wczesniej. Działam też w Fundacji zajmującej się ochroną zwierząt, Interesuje mnie zdrowy tryb życia. Aktualnie się odchudzam, ale w pewnym wieku ciężko to idzie :)

Nie, nie mam na imię Danuta. Z kimś Ci się kojarzę?

Nie mogę jeszcze pisac na priv, nie mam 30 postów.
Pozdrawiam :)

Bogda501 23-08-2017 16:51

Cytat:

Napisał norika
Witaj :)

Nie, nie mam na imię Danuta. Z kimś Ci się kojarzę?

Ponad rok temu poznałam panią z Gdyni, pracująca emerytkę lubiąca psy. Wyznała mi, że czuje się samotna i chciałaby czasem z kimś pogadać lub pójść na spacer.
Dała mi swojego e-maila ale w domu nie mogłam znaleźć tej karteczki...
Miała jasne włosy i sylwetkę podobną do tej, jaka jest na twojej fotce.
Miała na imię Danuta.

Mar-Basia 23-08-2017 17:43

Cytat:

Napisał Bogda501
Ale po co pisać na e-maila . Wygodniej tutaj na priv.


Uuu..:) :) :)

norika 23-08-2017 19:06

Cytat:

Napisał Bogda501
Ponad rok temu poznałam panią z Gdyni, pracująca emerytkę lubiąca psy. Wyznała mi, że czuje się samotna i chciałaby czasem z kimś pogadać lub pójść na spacer.
Dała mi swojego e-maila ale w domu nie mogłam znaleźć tej karteczki...
Miała jasne włosy i sylwetkę podobną do tej, jaka jest na twojej fotce.
Miała na imię Danuta.


No to szkoda, że nie możesz znaleźc tej karteczki. Też chetnie bym tę pania poznała :)

bekk91 22-09-2017 11:52

Ja też z chęcią bym tę Panią poznała !
---
(usunęłam reklamę)

norika 22-09-2017 13:11

Bekk a Ty jesteś z Gdyni?

norika 22-09-2017 13:12

A nie, sorki, już widzę - Warszawa....


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:22.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.