Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Informacje (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-informacje-126.html)
-   -   1000 zarejestrowanych użytkowników (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/informacje/t-1000-zarejestrowanych-uzytkownikow-1112-print.html/)

admin 17-08-2007 11:13

1000 zarejestrowanych użytkowników
 
Dziś o 01:13 zarejestrowała się w naszym serwisie minolka - jest ona tysięcnm zarejestrowanym użytkownikiem Klub Senior Cafe. Blisko jedna trzecia wszystkich zarejestrowanych regularnie odwiedza Klub i to nie tylko czytają ale też pisząc, wklejając zdjęcia do galerii i podając przepisy kulinarne. Serdecznie pozdrawiam wszystkich użytkowników życząc dalszego miłego pobytu we wciąz rozwijającym się Klubie.

Alsko 17-08-2007 12:08

Rośniemy w siłę, ha!!!
Adminko, pozdrowienia dla Cię :-))

Anielka 17-08-2007 12:14

1 Załącznik(ów)
No to jest nas niezła "gromadka".Pozdrowionka z Gdańska Adminko.Załącznik 5117

hannabarbara 17-08-2007 12:21

Brawo Klub Senior Cafe!
 
2 Załącznik(ów)
Hura! Ciekawe jak to się ma do innych forum? Sto lat dla Adminki! Duże kwiaty dla 999 klubowiczów, Załącznik 5118 Mały kwiatek dla 1000 członkiniZałącznik 5119

BUNIA 17-08-2007 12:27

Jest nas coraz wiecej
 
Jak to dobrze ze nas przybywa a nie ubywa
... to o czyms swiadczy .

Sunshine 17-08-2007 12:27

Cytat:

Napisał admin
Dziś o 01:13 zarejestrowała się w naszym serwisie minolka - jest ona tysięcnm zarejestrowanym użytkownikiem Klub Senior Cafe. Blisko jedna trzecia wszystkich zarejestrowanych regularnie odwiedza Klub i to nie tylko czytają ale też pisząc, wklejając zdjęcia do galerii i podając przepisy kulinarne. Serdecznie pozdrawiam wszystkich użytkowników życząc dalszego miłego pobytu we wciąz rozwijającym się Klubie.


To tylko dobitnie swiadczy o tym jak bardzo takie forum było potrzebne.
Pozdrawiam serdecznie Admistratorów i Wszystkich Użytkowników forum "Seniora"

Lila 17-08-2007 13:04

Cholercia,nie mogłam poczekać...byłabym tysięczną,a nie jakąś tam bezimienną..:)

hannabarbara 17-08-2007 14:09

Liluś, nie martw się niedługo będziesz dwutysięczną postówką, a nie jakąś tam bezimienną. Nie mówiąc, o tym,że bez Ciebie forum byłoby mniej interesujące.

tar-ninka 17-08-2007 14:36

dwa toasty
 

Kochani jest nas 1000 ! wzniesmy więc dwa toasty .Jeden za nas .którzy tu jestesmy i swietnie sie bawimy , a drugi toast za nastepny tysiąc nowych forumowiczow . wzniesmy kielichy w góre za dobrą zabawe , za przyjażnie ,ktore sie tu nawiazaly ,za,za,.... za duzo dobrej zabawy. Reszta zabawy w Barze u Sunshine wieczorkiem .

Tesa 17-08-2007 15:14

Gratuluję!
Ja chociaż jestem od niedawna, ale cieszę się, że tu trafiłam.
Forum daje mi dużo zadowolenia i miło spędzam czas.
Wszystkim, a szczególnie Administracji składam szczere gratulacje!

Pozdrawiam wszystkich.
Teresa.
Shot at 2007-08-17

Nika 17-08-2007 15:31

Bez dwóch zdań jest to najlepsze forum na jakim do tej pory byłam....a może po prostu ta grupa wiekowa umie najlepiej się bawic?

green 18-08-2007 10:40

Ostatnio jestem zakręcony jak "ruski" twist, ale gratuluję Wam i Sobie uczestnictwa w tak wielkiej gromadce. Słonecznie pozdrawiam H.T.

Alsko 18-08-2007 11:28

Green
 
życzę Ci pomyślnego odkręcenia :)

Malgorzata 50 18-08-2007 12:14

1000 zarejestrowanych ale jakbym sama gadala ze soba w to sobotnie polodnie .Ide .Kawa wypita cisza spokoj trza sie zajac prawdziwym zyciem

Gabi K. 18-08-2007 18:12

oby nas było jeszcze więcej
 
i tych szczęśliwych w związkach i tych samotnych z konieczności czy wyboru.
Wspierajmy się.Tym, którzy nas czytają a obawiają sie zaistnieć w Klubie,powiem- nie ma czego.
Czekamy na Was, macie tyle przecież do powiedzenia o czym świadczą posty tych, którzy się odważyli.
Dziękuję ,że jesteście ot tak po prostu- na pogodę i niepogodę...

Honorka1949 18-08-2007 20:20

Forum wspaniale dziekuje ze jestescie ,wpaniali przyjaciele!Pozdrawiam wszystkich serdecznie!


Dzidka 18-08-2007 20:51

Cieszę się,że tu trafiłam i bardzo mi z Wami wszystkimi dobrze. Nauczyłam się wielu rzeczy, choćby wklejania obrazków...i to dzięki Wam.Wysłuchałam tylu pięknych utworów...obejrzałam mnóstwo ciekawych slajdów ...jeździłam pociągiem wirtualnym po całym świecie...zdobyłam wiedzę na temat haftowania, gotowania ...i innych umiejętności...Za to wszystko chciałam podziękować, a także za wzruszenia, których doznałam czytając Wasze bloogi, opowieści o różnych psich sierotach...mogłabym wymieniać i wymieniać do rana.

................

baburka 18-08-2007 22:17

Zastanawiałam się
 
Cytat:

Napisał Malgorzata 50
1000 zarejestrowanych ale jakbym sama gadala ze soba w to sobotnie polodnie .Ide .Kawa wypita cisza spokoj trza sie zajac prawdziwym zyciem

Już kiedyś zastanawiałam się nad tym, jak to się dzieje, że przy ogromnej liczbie wchodzących na forum pojawia się stosunkowo niewiele wpisów. Zamierzałam nawet prosić o wyjaśnienie tego stanu osoby być może lepiej zorientowane. Zadziwia mnie także liczebność zainteresowanych forumowym towarzystwem. Nie bardzo umiem to sobie wytłumaczyć.

Małgosiu, net to także prawdziwe życie przy wszystkich ułomnościach, ale i zaletach związanych z specyfiką tego środka przekazu myśli i emocji.
Pozdrawia Cię Baburka znad porcelanowego kubka z piwkiem, zmęczona po całodziennych pracach w mieszkalnictwie. Czuję się jak najbardziej prawdziwa, co rusz mi o tym zresztą przypomina strzykanie w krzyżach. Zaraz zrobię przerwę w kompowaniu i przemieszczę się do kuchni wypalić fajkę. :)

baburka 18-08-2007 22:31

Ciekawe
 
Cytat:

Napisał hannabarbara
Hura! Ciekawe jak to się ma do innych forum?

Nie wiem, czy dałoby się odnaleźć jakieś rankingi, ale też jestem niepomiernie ciekawa. Intuicja mi podpowiada, że zakreślone przez Adm. liczby zainteresowanych są baaardzo znaczne w porównaniu z innymi forami.

baburka 18-08-2007 22:43

Wyjątkowość
 
Cytat:

Napisał Gabriela K.
Tym, którzy nas czytają a obawiają sie zaistnieć w Klubie,powiem- nie ma czego.
Czekamy na Was, macie tyle przecież do powiedzenia o czym świadczą posty tych, którzy się odważyli.

A ja gwarantuję całą swoją powagą, że nie spotkałam w necie tak pobłażliwego i wyrozumiałego, ciepłego i serdecznego forum. Czasem aż mnie słabi duchowo i cieleśnie, ale nie mącę i nie zamieszam. Byłoby mi żal zakłóćić zbiorowe gruchanie. Zreszta sama po byku lubię tokujące gołąbki. Pierzynka z gołębiego puchu grzeje:)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:27.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.