Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Ogólny (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-ogolny-108.html)
-   -   21 Fina WOP - komentarze (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/ogolny/t-21-fina-wop-komentarze-12493-print.html/)

bogus223a 13-01-2013 12:48

21 Finał WOŚP - komentarze
 
Komentarz do artykułu: 21 Finał WOŚP
--------------------
Kolejna zbiórka nie kontrolowanych pieniędzy można dać i można ukraść.
A gdzie kasy fiskalne .

jip 13-01-2013 16:16

No widzisz- mówisz - "Nic teraz nie robię może może jutro coś zrobię.;;;;;;;;;;;;;;;;;;" to już robisz bo bzdury pleciesz, bo plecenie bzdur to też robota.. jakaś.. ale czy pożyteczna? to może już nie rób nic....

83.30.142.xxx 13-01-2013 20:40

Tu jest ciekawie podsumowane :) https://www.facebook.com/michaelus.w/posts/564876596873803?notif_t=like

Kawałek dla tych co nie mają FB

-Zebrane przez WOŚP pieniądze służą ratowaniu życia i zdrowia dzieci - FAKT;

-W 2009 r. WOŚP przeznaczyła 2,6 mln zł na organizacje przystanku Woodstock oraz 2,3 mln zł na organizacje Finału - FAKT

-Większość pieniędzy zebranych przez WOŚP idzie na organizacje Woodstocku i pensje Jerzego Owsiaka - MIT;

-Zebrane przez WOŚP pieniądze to 1/10 wartości pomocy niesionej przez Caritas (dla przykładu w 2008 roku WOŚP zebrał 41 mln zł a Caritas 452 mln zł) - FAKT;

-WOŚP to największa akcja charytatywna w Polsce - MIT;

-Sprzęt medyczny kupowany przez WOŚP stanowi ok. 1% wszystkich zakupów sprzętu medycznego realizowanych przez NFZ. To z kolei 10% wszystkich wydatków NFZ. Podsumowując, pieniądze zebrane przez WOŚP to 1 PROMIL wydatków na służbę zdrowia w Polsce - FAKT

-Spośród zebranych przez WOŚP w 2011 r. prawie 60 mln zł blisko 1/3 nie została przeznaczona na zakup sprzętu medycznego - FAKT

-Czerwone serduszka nakleja się na sprzęt medyczny, który nie został zakupiony za środki zebrane przez WOŚP - FAKT

-Większość sprzętu medycznego do ratowania zdrowia i życia dzieci w polskich szpitalach została kupiona przez WOŚP - MIT;

jip 13-01-2013 20:48

No to jednak coś robisz.. oprócz plecenia bzdur nawet FB zauważyłeś....i masz FB, a co mogą powiedzieć ludzi, którzy nie mają FB?...

jakempa 13-01-2013 21:04

Głupoty,,,, idźcie do szpitali dziecięcych,,,,zapytajcie personel,,,
gdyby nie sprzęt kupiony przez WOŚP, ile dzieci nie doczekałoby pełnoletności,,,,

KTO NIE CHCE NIECH NIE WSPIERA,,,
swoje pieniądze każdy przeznacza tam gdzie chce,,,

/niektórzy nawet puszczają z dymem,,,,,i co komu do tego,,,kiedy zdrowie i portfel nie jego,,,/

Scarlett 13-01-2013 21:11

Ludzie pisza, ze gdyby nie orkiestra brat, siostra, dziecko by juz nie zyli!

bogus223a 14-01-2013 09:40

Podsuwanie puszek pod nos czy to nie żebry a w Polsce przecież jest to zabronione .

jip 14-01-2013 10:49

Cytat:

Napisał bogus223a
Podsuwanie puszek pod nos czy to nie żebry a w Polsce przecież jest to zabronione .

A jednak Twój wpis żałosny... zmień okulary i spójrz na świat weselej, o ile będziesz mniej kwękał - będziesz zdrowszy...no i może jutro coś zrób, bo widać, ze z Ciebie kawał chłopa a nie chucherko.... Pozdrawiam i życzę więcej optymizmu...a mniej szukania dziury w całym...:)

BarbaraK 14-01-2013 11:02

Jip nie denerwuj się malkontentami,tak mają,mimo że nie dają to jeszcze marudzą.
Caritas jest przezroczysty,chwala mu .:rolleyes:

BarbaraK 14-01-2013 12:56

Cytat:

Napisał 83.30.142.xxx
--Zebrane przez WOŚP pieniądze to 1/10 wartości pomocy niesionej przez Caritas (dla przykładu w 2008 roku WOŚP zebrał 41 mln zł a Caritas 452 mln zł) - FAKT;

-WOŚP to największa akcja charytatywna w Polsce - MIT;

-Sprzęt medyczny kupowany przez WOŚP stanowi ok. 1% wszystkich zakupów sprzętu medycznego realizowanych przez NFZ. To z kolei 10% wszystkich wydatków NFZ. Podsumowując, pieniądze zebrane przez WOŚP to 1 PROMIL wydatków na służbę zdrowia w Polsce - FAKT

-Spośród zebranych przez WOŚP w 2011 r. prawie 60 mln zł blisko 1/3 nie została przeznaczona na zakup sprzętu medycznego - FAKT

-Czerwone serduszka nakleja się na sprzęt medyczny, który nie został zakupiony za środki zebrane przez WOŚP - FAKT

-Większość sprzętu medycznego do ratowania zdrowia i życia dzieci w polskich szpitalach została kupiona przez WOŚP - MIT;

Trudno aby Owsiak w calości wyręczal NFZ.
Caritas tak duzo uzbieralo pieniędzy,tylko nie bardzo slychać na co je przeznacza,jest cos mało medialne.:rolleyes:
Mam niemalze doświadczenie z wlasnego podwórka,kuzynka wyslała dziecko na kolonie z Caritasu.Odwiedzając je czuła sie tam wsrod innych rodzicow jak uboga krewna.Jedna ze znajomych byla pielęgniarką na takowych koloniach a z nią cala rodzina wypoczywala.
Gdyby rozliczenia WOŚP byly w jakiś sposob nie transparentne,to już dawno by się za niego wzięli ,miedzy innymi tacy jak powyżej.

madera1938 14-01-2013 13:12

--------------------
Kolejna zbiórka nie kontrolowanych pieniędzy można dać i można ukraść.

Każdy sądzi według siebie......

bogus223a 16-01-2013 07:36

Niestety nie kradnę bo w moim życiu okradła mnie komuna i teraz ta zasrana demokracja.

jip 16-01-2013 09:22

Cytat:

Napisał bogus223a
Niestety nie kradnę bo w moim życiu okradła mnie komuna i teraz ta zasrana demokracja.

Co się dziwisz jak nic nie robisz ino kwękasz, to wszyscy będą Cię po dupie kopać.... Weź się do roboty albo zmień wpis na profilu, bo chwalenie się, że "Nic teraz nie robię może może jutro coś zrobię.;;;;;;;;;;;;;;;;;;" świadczy .... domyśl się sam,

bogus223a 16-01-2013 09:59

A gdzie wędka czekam na na nią przeszło 50 lat .
Władza obiecuje przez całe moje życie że będzie lepiej.

bogus223a 16-01-2013 10:05

[quote=bogus223a]A gdzie wędka czekam na na nią przeszło 50 lat .
Władza obiecuje przez całe moje życie że będzie lepiej a sama kradnie i gdzie tu nie narzekać.
W przeciwieństwie nie kradnę bo przestrzegam 10 przykazań .

madera1938 16-01-2013 14:11

Bogus223a.

Przypomnij z łaski swojej, KTO 50 lat temu obiecywał wędkę ?
Tylko nie pisz, że "komuna" , bo to zbyt ogólne.

jip 16-01-2013 14:42

Cytat:

Napisał bogus223a
A gdzie wędka czekam na na nią przeszło 50 lat .
Władza obiecuje przez całe moje życie że będzie lepiej.

No co Ty - a piszesz, ze nic nie robisz... no a jednak czekasz, ale czy to robota?....ROTFL

wankabor 16-01-2013 14:48

Cytat:

Napisał bogus223a
Niestety nie kradnę bo w moim życiu okradła mnie komuna i teraz ta zasrana demokracja.


Jak okradła Cię komuna , co zrobiła z tym łupem?

Lila 16-01-2013 14:48

[quote=bogus223a]
Cytat:

Napisał bogus223a
A gdzie wędka czekam na na nią przeszło 50 lat .
Władza obiecuje przez całe moje życie że będzie lepiej a sama kradnie i gdzie tu nie narzekać.
W przeciwieństwie nie kradnę bo przestrzegam 10 przykazań .


Ba, ale nikt tej wędki nie włoży Ci do ręki. Trzeba po nią sięgnąć.
Tylko raz jeden dano tę wędkę, którą przypomnę, bo rocznica. Mianowicie Król Polski Aleksander II dał po kilka morg ziemi chłopom pańszczyźnianym.

Problem w tym, że ta wędka była kradziona..

madera1938 16-01-2013 16:24

Cytat:

Napisał bogus223a
Trzech nadgorliwców i jak się tu dogadać jak wszystkie rozumy żeście zjedli co obecna demokracja do głów wam wbiła .
Wkurwiłem się i wychodzę z tego portalu trzeba mieć i zachować swoje zdanie i nie być manipulowanym to nie dla mnie .


Szczęśliwej drogi !


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:47.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.