Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Humor, zabawa - wątki archiwalne (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-humor-zabawa-watki-archiwalne-181.html)
-   -   Kącik Nocnych Marków (wstep po północy) (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/humor-zabawa-watki-archiwalne/t-kacik-nocnych-markow-wstep-po-polnocy-1357-print.html/)

kufa86 21-10-2007 02:43

Kącik Nocnych Marków (wstep po północy)
 
Ludzi podzieliłbym na sowy, czyli nocne marki i skowronki.
Ci pierwsi, do których należę, mogą nie spać do rana, w nocy czują się doskonale, rano kłopoty ze wstawaniem, do południa nieprzytomni, odżywają wieczorem (szkoda, że nie urodziłem się jakimś hrabią).
Skowronki skoro świt budzą się świezi i wypoczęci z chęcią do życia.
Około 20tej są już senni i idą w kimono - trochę im zazdroszczę tego usypiania.
Reasume:
Witam Nocne Marki!!!

kufa86 21-10-2007 02:58

Hmm..?
Ze skrzyżowania jeża z dżdżownicą wychodzi drut kolczasty.
A sowy ze skowronkiem???

an_inna 21-10-2007 08:23

Właściwie to jest po północy, no nieee? Super wątek, ciekawa jestem kiedy tutaj wpadnę. Bo ja całe życie byłam skowronkiem i teraz mi się tak pozajączkowało, że zasnąć nie mogę, jak sowa, potem się budzę ok. czwartej nad ranem, (proszę tu wkleić odpowiednią piosenkę Cohena, bo mi wywiało z kompa), czyli - skowronkosowa, a może po prostu seniorita? Witam wszystkie sowy, jak już się obudzicie:D Bo ja jednak poranków sobie nie daruję:)

en_vogue 21-10-2007 15:36

Pozdrowienia dla nocnych marków

inka-ni 21-10-2007 18:53

1 Załącznik(ów)
Witam Cie Kufa i innych nocnych marków.Ja wlasnie typowo do nich należę.Mialam i mam problemy ze spaniem od mlodych lat.Dobrze,że nie będę sama nocą wchodzic do seniora.Myślę,że sowa i skowronek to pokojowo nastawione ptaki.No i sowa to mądrość i wasni nie wszczyna
Załącznik 8754

kixi52 22-10-2007 00:51

Ale z Was nocne marki wszyscy chyba jednak poszli lulu..aaa...!!!

Pani Slowikowa 22-10-2007 00:55

a ja zawsze spiewam
 
w nocy...tylko nikt nie slucha:rolleyes:

Basia. 22-10-2007 01:17

Cześć Asiulku
 
strzeliłam sobie drinka i jestem rześka jak poranek z przymrozkiem /ciekawa jestem co będzie o poranku/. Zdecydowanie jestem sową, lubię urzędowac nocą a rano muszę sobie pospać. Mój partner z kolei jest skowronkiem i lada moment powinien rozpocząć nowy dzionek.:) Jak tam kuracja odchudzająca?:)

Pani Slowikowa 22-10-2007 01:33

Basiu ja tak naprawde to
 
Cytat:

Napisał Basia
strzeliłam sobie drinka i jestem rześka jak poranek z przymrozkiem /ciekawa jestem co będzie o poranku/. Zdecydowanie jestem sową, lubię urzędowac nocą a rano muszę sobie pospać. Mój partner z kolei jest skowronkiem i lada moment powinien rozpocząć nowy dzionek.:) Jak tam kuracja odchudzająca?:)


jestem skowronkiem ale te 6 godzin roznicy robi ze mnie slowika..:)

Slucham polskiego radia i... dziwie sie jak zle wyrazaja sie mlodzi.. Nie ma tej elegancji w wyrazaniu sie.. Ja tez jej nie mam niestety ... ale chyba trzebaby zwrocic na to uwage..

Basia. 22-10-2007 01:47

Niestety Asiu
 
to złe wyrażanie stało się normą, czasy takie czy co?:)

Malgorzata 50 22-10-2007 01:54

Asiu zle wyrażają sie mlodzi Polacy ,mlodzi Amerykanie ,mlodzi Anglicy i młodzi Francuzi wszyscy mlodzi ..bo jezyk się zmienia .Elegancko i pieknie po polsku mowi prof.Bartoszewski i prof.Brzeziński z mlodszych..Roman Giertych(tak!!!) A to jak mowią mlodzi to nie jest brzydko czy źle tylko inaczej ,barwniej zabawniej i trzeba to zaakceptować.Plecam ci "Słownik Mlodej Polszczyzny" baardzo zabawne.

Pani Slowikowa 22-10-2007 02:02

ech
 
ja tez tak mowie Jak siebie slysze to jakby mowil jakis lobuz warszawski.. A moze to po prostu tylko warszawski akcent?

Ale nie ma gorszego niz ten z Mediolanu albo jeszcze gorzej z Bergamo... brr rrr:mad:

Malgorzata 50 22-10-2007 02:19

Lobuzie warszawski pieknie mowisz ,zważywszy na lata na obczyźnie .A wiesz ,ze moj ojciec -chlopak z Powisla jest jedna z niewielu osob ktore znam ,majacych ten warśawski momentami akcent-ja kocham jezyk i uwielbiam wszelkie odmiany ,bardzo mnie to interesuje i bawi.Takie smaczki

Pani Slowikowa 22-10-2007 02:29

Malgosiu
 
moj tata tez z Powisla:D
Dziadek byl kierownikiem w Elektrowni na Powislu..Mieli tam mieszkanie . Tata tam sie urodzil ..
Mam jeszcze gdzies ksiazki Wiecha.. Oj... Jaka okropna jest nostalgia!! To jest autentyczny bol:confused:

Malgorzata 50 22-10-2007 02:31

Mój dziadek mial na Powislu jakas fabryczke niewielka ,tata paniczyk z dobrego domu szlajał się z kumplami z domow mniej dobrych i nabyl ...ale fajny z niego wyrósl facet dzięki temu,choc mial przeslanki na mamisynka

Malgorzata 50 22-10-2007 02:33

Wiesz ,że ja nie posiadam w ogole nostalgii typyu -dzieje rodziny itd .Znaczy interesuję się i lubię poogladac stare albumy i posluchać opowiesci ale jakoś bez nostalgiii.Nieczula jakaś jestem czy co.

Malgorzata 50 22-10-2007 02:36

Asienko i Basiu posiedzialabym sobie jeszcze bo nie chce mi się spać ,ale niestety jutro bez wzgledu na opcje i wynik wyborow wojsko czeka na mnie o 8 wiec dobranocka .:)

Pani Slowikowa 22-10-2007 02:39

Malgosiu
 
ty nie masz powodow do nostalgi bo jestes w twoim kraju..
Ja czuje nostalgie bo jestem na obczyznie i nie widze zadnych widokow na powrot... I to boli jak cholera.. To nie jest sentymentalizm " rodzinny" To jest autentyczna tesknota za moim swiatem... Tam gdzie wszyscy mowia moim jezykiem i gdzie wszyscy wiedza gdzie jest takie cos jak Wisla np..

Kiedys pamietam wychodzilam z samolotu w Warszawie i na same slowo"dziendobry" poplakalam sie.. To jest trudno zrozumiec ..wiem. To tak jak mowic slepemu o kolorach..

Malgorzata 50 22-10-2007 02:45

Ja to rozumiem bardzo dobrze Asiu .Ale pomysl tak na prawde -umialabys jeszcze zyc w Polsce ? Moze to jest taka mieszanka tęsknoty za krajem dziecinstwa i mlodosci wczesnej .Ale przeciez twoje prawdziwe życie jest tam gdzie jesteś .pisalam już o tym -my mamy taka cechę jak bociany.Więć przyjeżdżaj kochana jak njczesciej zawsze bedziemy cie witać z radoscią .

Pani Slowikowa 22-10-2007 02:57

Moze
 
Cytat:

Napisał Malgorzata 50
Ja to rozumiem bardzo dobrze Asiu .Ale pomysl tak na prawde -umialabys jeszcze zyc w Polsce ? Moze to jest taka mieszanka tęsknoty za krajem dziecinstwa i mlodosci wczesnej .Ale przeciez twoje prawdziwe życie jest tam gdzie jesteś .pisalam już o tym -my mamy taka cechę jak bociany.Więć przyjeżdżaj kochana jak njczesciej zawsze bedziemy cie witać z radoscią .


nie umialabym juz pracowac w Polsce.. w tym masz racje.. ale zyc ?? nawet w upierdliwoscia zalatwiania spraw w urzedach...? Tak . Tak i jeszcze raz tak.
Tak jak z wyborami ..trzeba na jednej szali polozyc pro a na drugiej kontra i wybrac to co wiecej wazy... Ale to jest i tak marzenie zcietej glowy bo moj luby nie chcialby mieszkac w Polsce ani wogole w Europie.. I masz babo placek!!

Na razie to bede bockiem i bede marzyc o moim gniezdzie na stodole.. w szare amerykanskie godziny..


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:42.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.