Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Humor, zabawa - wątki archiwalne (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-humor-zabawa-watki-archiwalne-181.html)
-   -   Pszczółki - czyli te co lubią miód cz.V (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/humor-zabawa-watki-archiwalne/t-pszczolki-czyli-te-co-lubia-miod-cz.v-1610-print.html/)

jolita 11-12-2007 21:50

Pszczółki - czyli te co lubią miód cz.V
 
1 Załącznik(ów)
...................

Wielka przyjemność przypadła mi w udziale
otworzyć dom Pszczółek w piątym już rozdziale,
a choć nie brak naszej zabawy przeciwników
rośnie z dnia na dzień grono sympatyków...
Bo : raniutko nawet gdy zły humor doskwiera
czytasz, że wzdłuż morza drepcze już Aniela,
Hebra fotkę wklei i ładną piosneczkę,
Ammi z wierszykiem wpadnie na chwileczkę...
Ktoś tu pszczółkę nową wrzucił,
kotka, misia - byś nie smucił,
a Margo pięknymi slajdami
zawsze służy - nie czasami!
Za nieudaczne rymy dziś się nie gniewajcie
i ten miły kącik często odwiedzajcie!
Załącznik 10699

Kundzia 11-12-2007 21:59

Choć nieczęsto tu zaglądam,to dzis mi się udalo zaglądnąć jako pierwszej/chba że ktoś w tym samym czasie pisze/.Cóż i mnie z początku ten wątek drażnił,ale czas robi swoje.Nie wszyscy muszą lubić to samo,ale tu można spotkać teraz wypróbowanych już przyjaciół.Pozdrawiam wszystkie pszczólki i frunę zobaczyć co dalej się dzieje.:)

Anielka 11-12-2007 22:13

1 Załącznik(ów)
Witam i bardzo się ciesze,ze ten wątek istnieje.Dziekuję Jolu,ze tak dbasz o pszczólki.Staramy sie odwdzięczyc jak tylko potrafimy.mam nadzieje,ze wątek bedzie trwał do końca swiata i jeszcze jeden dzień dluzej.Pozdrawiam cieplutko.Załącznik 10702

Kryśka 11-12-2007 22:24

ostatnio pracowicie, jak przystało pszczółce, zmagałam się z własna nieudolnością i...widzicie efekt? Mam avatar!, sama do tego doszłam ?, dzieki różnym wskazówkom forumowiczek.?
Dla Was doświadczonych , wklejających co tylko się zamarzy to pestka, ale dla mnie to sukces dużej miary.
Serdecznie wszystkie pszczółki pozdrawiam, a tym które się jutro spotkaja zyczę szampanskiej zabawy. Załuję że mam za daleko by do was dołączyc ! Liczę na piękne fotki. Krysia

elusia 11-12-2007 22:29

Jolitko
z przyjemnoscia czytam Twoje wierszyki.Cieszę się,ze mamy taką poetkę w Trojmieście.
Koteczk dla Ciebie.Pozdrawiam.


Nika 11-12-2007 22:36

ja również
 
1 Załącznik(ów)
witam w nowej odsłonie tego sympatycznego wątku i pozdrawiam miłośniczki miodowej słodyczyZałącznik 10705

inka-ni 11-12-2007 22:40

1 Załącznik(ów)
Witam szanowne grono i ich gospodynię.A kotek i mnie bardzo się podobaZałącznik 10706

Anielka 11-12-2007 22:43

1 Załącznik(ów)
Elusiu jaki ładny awatarek,taki swiąteczny i obrazki jakie piekne wklejasz.pozdrawiam i do zobaczenia jutro.Załącznik 10707

jolita 11-12-2007 22:52

2 Załącznik(ów)
Eluniu Koteczek prześliczny...(skąd Wy to bierzecie? Ja klikam i klikam ale bez większych efektów...) Dzięki za słowa uznania, ale na ucho Ci powiem: na poezji to Ty się nie znasz...
Krysiu gratulacje za postępy! Nie ważne ile umiesz, ważne, że potrafisz z miłym słowem trafić do barci...To miłe!
Kundziu zawsze byłyśmy miłe i dobre tylko Ty wdając się w poważne dyskusje nie miałaś okazji tego zauważyć, ale w każdej potrzebie relaksu zapraszamy...
Anielko jutro za mocno nie spaceruj, bo a nuż tańce będą...
Wszystkin Pszczółkom serdeczne Załącznik 10709 Załącznik 10710

Anielka 11-12-2007 22:57

1 Załącznik(ów)
Jolitko przy takiej pogodzie nie bardzo chce mi sie spacerowac,a tańce zawsze,nawet jak "uchodzona" jestem.Spokojnej nocy i kolorowych snow.Ukłony dla M.Załącznik 10711

jolita 11-12-2007 23:00

Korekta
 
1 Załącznik(ów)
Podczas gdy pisałam pojawiły się 2 sympatyczne - czy mogę Was zaliczyć do Pszczółeczek? - jeśli nie - to przemili Goście.
Niki to też miłe, że zawsze znajdziesz czas na pogadanie "o niczym"
Ninko przykro mi, że coś w Twoim kominku słabo się pali...Może warto obejrzeć się za sprawnym kominiarzem?

Wam oczywiście też miłej nocy życzę....Załącznik 10712

Honorka1949 11-12-2007 23:59

Zycze Wszyskim dobrej nocy chociaz dla mnie ona nie bedzie dobra.Bylam z psem na spacerze i wpadła mi sunia pod samochod. W zasadzie nic powaznego sie nie stalo ale jest wystraszona i troche obiata,bardziej ja sie zdenerwowalam ale mysle ze bedzie dobrze.Kurcze malo mam kłopotów to jeszcze z psem.


inka-ni 12-12-2007 00:04

Cytat:

Napisał jolita
Podczas gdy pisałam pojawiły się 2 sympatyczne - czy mogę Was zaliczyć do Pszczółeczek? - jeśli nie - to przemili Goście.
Niki to też miłe, że zawsze znajdziesz czas na pogadanie "o niczym"
Ninko przykro mi, że coś w Twoim kominku słabo się pali...Może warto obejrzeć się za sprawnym kominiarzem?

Wam oczywiście też miłej nocy życzę....Załącznik 10712

Wiesz Jolu zaglądlam dzis do lsniczówki i jestam też lucynka przyszlasię ogrzac.

jolita 12-12-2007 00:05

oj jak mi przykro, a liczyłam, że trochę odsapniesz. Pozdrawiam

inka-ni 12-12-2007 00:06

Honorko dobrej nocki,wszystko będzie dobrze.

margo 12-12-2007 01:08

Zblizaja sie Swieta i Nowy Rok wiec zaprasam Pszczolki na zimowe wczasy------Link do pliku: http://www.voila.pl/64o2y/?1

Nika 12-12-2007 07:28

dzień dobry
 
zaczynam marzyć o zimie ze szkolnego wierszyka, gdy patrzę na błoto i deszcz za oknem...pamiętam,jak w dzieciństwie trzepałyśmy przed świetami dywany na śniegu, zostawiając ślady kwadratowych szarości..jak sąsiad z parteru lał wężem wodę,by zrobić na trawniku ślizgawkę,na której jeździłyśmy prymitywnymi łżwami przykręcanymi do butów /wiecznie się odpinały/,jak lepiliśmy bałwana za bałwanem strojąc je w marchewkowe nosy,jak budowaliśmy ze sniegu twierdze do walk na śniegowe kule z chłopakami...

Anielka 12-12-2007 08:58

1 Załącznik(ów)
Witam.Niko te bałwanki tak sie usmiechaja,ze aż ma sie ochpte znowu je lepić.Mam nadzieje,ze zima jednak do nas przywędruje.Pozdrawiam wszystkie pszczólki i nie tylko.Milego dnia życzę.Załącznik 10718

Kundzia 12-12-2007 09:07

Ale marzenia.....
 
Nika,jakie to romantyczne....i jak w piosence-..ale to już było,i nie wróci więcej....
Dobrze że jest o czym powspominać.A po łyżwach ciepła herbata z miodem /bo o cytryny było trudno/,czasem bura za podarte rękawice....

A wracając do rzeczywistości-pomorskie pszczółki udanego spotkania.
A wszystkim innym pszczółkom miłego dnia.

Nika 12-12-2007 09:30

Meteorologowie zapowiadają chwilowe ochłodzenie i trochę śniegu,zwłaszcza w moich okolicach,ale święta ...po wodzie.Fatalnie.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:35.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.