Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Miłość, przyjaźń, związki, samotność (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-milosc-przyjazn-zwiazki-samotnosc-98.html)
-   -   Za chłopami latam (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/milosc-przyjazn-zwiazki-samotnosc/t-za-chlopami-latam-3966-print.html/)

baburka 23-01-2009 14:53

Za chłopami latam
 
Za chłopami latam, aż się kurz za mną do nieba podnosi. Wymarzyłam sobie chłopaka z sasiedztwa, coby wpadł na herbatkę, Złotopolskich obejrzyć, a napatoczył mi Jankes rodem spod Katowic, co jeszcze nie stanowiłoby nieszczęścia, gdyby nie był żonaty.
W wywiadzie udzielił odpowiedzi, że związek istnieje od lat już tylko formalnie, ale Baburka swój rozum ma i w 54 wiośnie kochanką nie zostanie, choćby i korespondencyjną.
Jaaki facet...jaaaki facet...Dokładnie taki, jak powinnien być, pominąwszy charakterek, bo ten trudno poprzez maile przejrzeć.
Dość, że zbrzydził mi wszelką myśl o spotkaniach z tubylcami, co nie znaczy, że się jutro z takim jednym nie spotkam. A co? A na złość, bo już myślalam, że Jankes nie odezwie. Sama się ukarałam jako człowieka malej wiary.

Dzięki za wyrazy pamięci! Często zaglądam, ale nie pisuję, bo uzależnienie od netu zaczęłam realizować w nieco innej formie. Chwilowo, chwilowo.:)
Pozdrawiam

Alsko 23-01-2009 15:01

Baburko, nie gadaj, że latasz 24 godziny - bo nie uwierzę :D
Mogłabyś jednak wstąpić od czasu do czasu, tyle że to trochę czasu zabiera...
Powodzenia Ci życzę w tym lataniu :)

chickita 23-01-2009 15:04

Ty uważaj z tym lataniem bo sie od ziemi oderwiesz i jak my Cię ściągniemy na ziemie? Fajne tam te chłopy? Może mi młodego egzorcyste skombinujesz? CZekamy na Ciebie i to nie na chwilę ale na dłużej.

baburka 23-01-2009 15:12

Będę się dzielić sercowymi rozterkami.
Fajnie się lata na starość. :)

chickita 23-01-2009 15:14

Cytat:

Napisał baburka
Będę się dzielić sercowymi rozterkami.
Fajnie się lata na starość. :)

Co to za róznica czy za młodu czy na starośc. Ważne, że działa.:D

Alsko 23-01-2009 15:14

Jeśli fajnie - to ja czekam na to dzielenie :D
A mówiąc poważnie, to mi Twoich wątków brak!!!

POLA 23-01-2009 15:32

Baburko,
nie lataj tylko zbyt wysoko, bo słonko już przygrzewa, i zbyt nisko, bo mokro jeszcze dość mocno;)
Cytat:

Napisał Alsko
...A mówiąc poważnie, to mi Twoich wątków brak!!!

Prawda, dawno tu jej nie było, a miejsca ci u nas dostatek, zwłaszcza że taki jeden nadproduktywny na wczasach jest...przymusowych:D

chickita 23-01-2009 15:34

Cytat:

Napisał POLA
Baburko,
nie lataj tylko zbyt wysoko, bo słonko już przygrzewa, i zbyt nisko, bo mokro jeszcze dość mocno;)

Prawda, dawno tu jej nie było, a miejsca ci u nas dostatek, zwłaszcza że taki jeden nadproduktywny na wczasach jest...przymusowych:D

Znaczy na zimowisku?:D Nie da sie mu ich przedłuzyc?:D

tadeusz50 23-01-2009 15:41

Ja jestem zaaaaaaa przedłużeniem onych wczasów.

chickita 23-01-2009 15:44

Cytat:

Napisał tadeusz50
Ja jestem zaaaaaaa przedłużeniem onych wczasów.

Ja za lataniem za chłopami. :D :D :D

tadeusz50 23-01-2009 15:48

Hi hi hi za mnom można latać bom kawaler z odzysku.

granny 23-01-2009 18:48

Tadeusz jak tyle kobitek zagnie na Ciebie parol, jako tego nielicznego rodzynka, to będziesz biedny. Masz sposób by się obronić?

tadeusz50 23-01-2009 18:57

Cytat:

Napisał granny
Tadeusz jak tyle kobitek zagnie na Ciebie parol, jako tego nielicznego rodzynka, to będziesz biedny. Masz sposób by się obronić?

Hmmm powiem tak, jestem tu już bez mała rok i jakoś nie zostałem zgnieciony tymi miękkimi argumentami co macie przed sobą. Czasem bywam w opałach ale przy odrobinie szczęścia udaje mi się wykaraskać.:D

Jaga_13 23-01-2009 19:25

Cytat:

Napisał chickita
Znaczy na zimowisku?:D Nie da sie mu ich przedłuzyc?:D

Jezeli to ten sam co mi na mysl przychodzi-jestem ZA.Pozdrowienia,pa.

granny 23-01-2009 19:34

Tadziu w tym wątku mógłbyś uchylic rąbka tajemnicy i powiedziec nam co nieco o tych opałach i jak Ci się udało wykaraskac, będąc w towarzystwie takich dzielnych babek?

tadeusz50 23-01-2009 19:41

Opowiadać nie ma o czym, czasem wpadałem w dołki wykopane podemną przez seniorki co chciały przeciągnąć mnie biednego pod kilem. Innym razem ktoś zaś wmawiał, że chowam się za spódnice obrończyń adwokatek,

granny 23-01-2009 19:56

Zaraz, zaraz, Ty nie mówisz o relacjach damsko-męskich tak jak to się potocznie rozumie, tylko o zagrożeniach w polemikach w wątkach w których brałeś udział, tak mi się wydaje. A my tu o tej jaśniejszej stronie życia, przyjemniejszej i o obronie innego typu.

baburka 24-01-2009 14:57

Cytat:

Napisał Alsko
Jeśli fajnie - to ja czekam na to dzielenie :D
A mówiąc poważnie, to mi Twoich wątków brak!!!

No to lecę na randkę, a wpadłam w taką głupawkę, że boję się, coby nie wbić w ziemię normalsa. A jakby mu tak zasunąć Baburką? He he he... Muszę wziąć na wstrzymanie.
Ja z poważnym człowiekiem, poważnym mężczyzną. Ja, sama taka poważna, postawiona w poważnej sytuacji. Już wiem, że to będzie wielka klapa. Dobrze, że to nie ja się wlokę 100 km, żeby się ciężko rozczarować.
Ja za to ślę maile za Ocean bez nijakiego opamiętania.

Lila 24-01-2009 15:03

Weź koniecznie na wstrzymanie.:D
Jakby okazał się nie taki jak chciałabyś,wyciągaj Baburkę natychmiast.Oniemieje...:)Powodzenia w wyrywaniu..:)

baburka 24-01-2009 15:08

Baburkę zostawiam w domu. Już nieraz narozrabiała, a potem ja musiałam świecić oczami.
On z całą pewnością nie jest akceptowalny. Stanowi moją zemstę na Jankesie, którego posądziłam, że mnie sobie zarzucił w zapomnienie. Jankes pisze, spotkanie zostało.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:29.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.