Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Polityka - wątki archiwalne (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-polityka-watki-archiwalne-185.html)
-   -   Cisza wyborcza (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/polityka-watki-archiwalne/t-cisza-wyborcza-4765-print.html/)

admin 06-06-2009 01:02

Cisza wyborcza
 
Przypominamy użytkownikom Klub Senior Cafe o obowiązku zachowania ciszy wyborczej:

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów i list kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja w Klub Senior Cafe jakichkolwiek treści mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ordynacji wyborczej oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny w wysokości do 1 000 000 zł

(Art. 73, 151 i 154 Ordynacji wyborczej do Parlamentu Europejskiego z dnia 23 stycznia 2004 r. DZ.U. 2004 Nr 25 poz. 219)

Lila 06-06-2009 19:14

1.000.0000 ?

Admin ?

I Ty powtarzasz takie rzeczy ?

A kto z nas ma milion ?

senior A.P. 07-06-2009 10:59

Patrz - lista najbogatszych w Polsce.
Oni moga sobie pozwolic na wszystko.
Senior czesto nie ma na trumne.

ostatek 07-06-2009 12:42

Cytat:

Napisał senior A.P.
/.../ Senior czesto nie ma na trumne.

A po kiego mi trumna? Mam tapczan.

Lila 07-06-2009 13:13

Cytat:

Napisał senior A.P.
Patrz - lista najbogatszych w Polsce.
Oni moga sobie pozwolic na wszystko.
Senior czesto nie ma na trumne.


Senior , zapłacisz milion zet ,kary .
Coś się tak trumny czepił ? A Ty już masz tę trumnę ? W garażu może ?

BarbaraK 07-06-2009 21:48

Chyba już się skończyła?Czyżby admin.zapomniał odwołac?

Lila 07-06-2009 21:50

Cytat:

Napisał bachakuj
Chyba już się skończyła?Czyżby admin.zapomniał odwołac?


Sami odwołujemy.:)

admin 07-06-2009 23:31

Ja niczego nie muszę odwoływać ale oczywiście cisza skończyła sie o 22 :)

senior A.P. 08-06-2009 20:49

Jak sie skonczyla to teraz moze byc glosno i wesolo,takze smutno dla tych co maja stype.

senior A.P. 10-06-2009 10:31

Drwina z Polakow - wybrano nowa "madonne",ktora ma zaspiewac dnia 15 sierpnia 2009 i dac "blogoslawienstwo" dla katolickiej Polski.
To ostatnia sonda "wytrzymalosci" Polakow.
Pilarz piluje galaz na ktorej siedzi !

senior A.P. 16-07-2009 07:49

Legenda Solidarnosci - Lech Walesa mowil,ze go "wpuszczono" w...... i powiedzial to co wiedzial.Uwaza,ze wystep nie jego "matki boskiej" powinien byc zmieniony z 15 sierpnia.
Ja tez tak mysle,no bo jak wtedy nosic wizerunek MB nawet przypietej do koszuli na lato ?
A tak faktycznie szum sie zrobil kolo Madonny i kto wie czy sprawa nie oprze sie az o Watykan.
Przeciez nie moze byc Madonny na ziemi - juz byla i zostala wzieta do nieba,po co tam druga ? Niech by sobie o takim imieniu na ziemi zyla ale po co zaraz dawac sie na estradzie krzyzowac,mozna przeciez w inny sposob umrzec - polozyc sie i zasnac.
Moze tak byc.
Taki dla przykladu krol pop-muzyki M.J. zasnal i juz teraz objawia sie dla przykladu w Angli - bywaja cuda.
Zdarzyc sie moze i na Bemowie.

Rayton 15-08-2009 12:20

Cytat:

Napisał senior A.P.
Legenda Solidarnosci - Lech Walesa mowil... ze potknalem sie niosac Trybune Ludu tak nieszczesliwie, ze haslo "Proletariusze Wszystkich Krajow Laczcie sie" odbilo mi sie na czole.


Jesli zapomnial cos dodac to zawsze mozesz uzupelnic.

senior A.P. 19-08-2009 07:56

Lech Walesa przezywa teraz meki,bo wszystkie czlonki twarde a jeden miekki !

Mavronka Freydis 28-09-2009 07:30

Cytat:

Napisał admin
Przypominamy użytkownikom Klub Senior Cafe o obowiązku zachowania ciszy wyborczej:

Co kilka lat sa wybory wiec to przypomnienie bedzie zawsze aktualne. :)

senior A.P. 29-09-2009 08:51

Tym razem wybory zostana przyspieszone.
Z cisza wyborcza bedzie roznie .
Partia PiS juz to zapowiedziala.

Aaaaaahhh ! Ciagle z ta Polska klopot !

Kazimierz 03-10-2009 16:00

Irlandia opowidziała się za UE ? Chociaż jeszcze brak oficjalnej pewności, ja jestem pewien, że rozsądek zwyciężył.
Naprzód Unio !

senior A.P. 03-10-2009 16:43

Naprzod do czego i dokad ?
Jezeli powtarza sie referenda,ktore przeciez nie bylo sfalszowane (pierwsze) ,to o co idzie gra ?
Zmuszania narodow do unijnej niewoli ???
Jezeli wszyscy beda pedzic do przepasci i skocza w nia a jeden sie zatrzyma do nalezy go popchnac ???????????
Panie Kazimierzu !
Wiecej powagi w wieku seniora.

Kazimierz 03-10-2009 17:33

Cytat:

Napisał senior A.P.
Naprzod do czego i dokad ?
Jezeli powtarza sie referenda,ktore przeciez nie bylo sfalszowane (pierwsze) ,to o co idzie gra ?
Zmuszania narodow do unijnej niewoli ???
Jezeli wszyscy beda pedzic do przepasci i skocza w nia a jeden sie zatrzyma do nalezy go popchnac ???????????
Panie Kazimierzu !
Wiecej powagi w wieku seniora.

Moim zdaniem, ani pierwsze, ani drugie, nie było sfałszowane. Gra idzie o wielką sprawę, o świat bez granic i wojen. Nikt nie zmusza żadnego narodu do bycia w Unii. Każdy naród może zmienić swoją decyzję o przynależności do niej,moim zdaniem, w kaźdej chwili, nawet już po wstąpieniu. Ale, wtedy sam się wyizoluje z europejskiej społeczności i wtedy może się znaleźć nad przepaścią. Irlandia czy Polska, samotne, znalazły by się w izolacji nie tylko w stosunku do Zjednoczonej Europy, ale i reszty świata.
Panie Seniorze, "Wiecej powagi w wieku seniora."

Mar-Basia 03-10-2009 17:48

Cytat:

Irlandia opowidziała się za UE ? Chociaż jeszcze brak oficjalnej pewności, ja jestem pewien, że rozsądek zwyciężył.
Naprzód Unio !

....inaczej byloby kuso u nich.;)

Kazik 03-10-2009 18:46

Marbello
 
Nie było by u nich kuso. A ten traktat nie jest nam na rękę. PiS wynegocjował Niceę, Nawet Jan Rokita (wtedy z PO) wołał :Nicea albo śmierć. Na do datek PO się śmiało, że do tej Nicei wynegocjował PiS tzw. zapis z Joaniny. Wynegocjował ustnie, a oni tego w dokumentach nie zapisali. PO to długo wałkowało w TV (ośmieszali PiS), ale PiS doprowadził do zapisu i wtedy dopiero zamknęli dzioby. Tak bardzo niby PO zależało, żeby jak się PiS-owi nie uda to będzie kupa śmiechu. Ale się udało. Aby jak się PO dorwało do władzy, to aby z tego jednak zrezygnować. Lizbona-daje jeszcze większą przewagę większym. Krótko--mocnego należy jeszcze wzmocnić. Mniejszy teraz będzie słuchał co zadecydują Wielcy Bracia, a my będziemy mogli sobie chrząknąć z dezaprobatą, ale tylko tyle i to nic nie pomoże.

Między pierwszym i drugim referendum Irlandia wynegocjowała pewne ustępstwa w tym traktacie. Dotyczy to jednak wyłącznie ich.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:54.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.