Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Film, teatr (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-film-teatr-100.html)
-   -   Magda M (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/film-teatr/t-magda-m-764-print.html/)

destiny 02-05-2007 13:05

Magda M
 
2 Załącznik(ów)
Nie wiem, czy powinnam tutaj pisać, czy rozpocząć nowy wątek...
Jeśli się rozwinie, to admin może coś z tym zrobi ?

„Magda M.” to serial obyczajowy opowiadający o współczesnych kobietach i mężczyznach.
W rolach głównych występują Joanna Brodzik i Paweł Małaszyński.
Produkcja wystartowała na antenie TVN we wrześniu 2005 roku
i po pewnym czasie stała się kultowym serialem przede wszystkim dla
młodych, wykształconych i żądanych sukcesu kobiet z dużych miast.

Załącznik 1582

Wiem, że serial ma tylu zwolenników ile przeciwników.
Nie mniej wiele z nas ogląda ten serial...
Jakie są prawdziwe Magdy M ?
Ile jest z filmowej Magdy w Was samych ?

I jeszcze taka śliczna foteczka Joasi Brodzik :)

Załącznik 1583

destiny 02-05-2007 13:17

Nie mogłam się zdecydować...:(
 
Przepraszam...najpierw pisałam ten tekst na Idolach...potem go skopiowałam i ostatecznie rozpoczęłam nowy wątek ;)

Pozdrawiam cieplutko, majowo i weekendowo ;)))

jolita 02-05-2007 16:28

Basiu - jest wątek "oglądane w telewizji". Jeśli sobie życzysz - przeniosę, a jeśli uważasz, że ma być jak jest - Tobie pozostawiam wybór...

destiny 02-05-2007 16:34

;)
 
Od poczatku miałam wątpliwości, gdzie go umieścić ? - Jolitko...zrób, co uważasz :)
Widać jestem nieuważna...bo nie zauważyłam tego wątku :mad:
Pozdrawiam :)

Kundzia 02-05-2007 16:53

Ze mną jest chyba coś nie tak.Nie wiem ale nie lubię tego serialu/zresztą tak jak i innych/.Bohaterka wydaje mi się sztuczna i jakaś taka nijaka,niezdecydowana.Próbowałam oglądać ale mnie nie wciągnął.Dla mnie to nie realne.

Nika 02-05-2007 16:54

niech zostanie...
 
1 Załącznik(ów)
Załącznik 1589wątek niech zostanie,bo pewnie się rozwinie...serial dość popularny, zwłaszcza wśród 30-40 letnich kobiet.Ogladałam pierwszą serię i byłam rozczarowana epilogiem.chciałam oczywiście happy endu /w życiu zdarza się rzadziej/.Kto nie lubi historyjek o miłości,nawet jesli mało realistyczne...Magda mnie denerwuje nieco,ale jest tu kilka sympatycznych postaci,toteż ogladam z przyjemnością,zwłaszcza że dość ,mam agresji i przemocy...

Lila 02-05-2007 17:48

Mnie się serial podoba,bo mam podobną Magdę -prawniczkę.I też taka niezdecydowana,choć sprawy w których uczestniczy jej kancelaria ,są innego kalibru..

Moja Magda ,nie M,zaśmiewa się do łez z tych ,według niej nieprawdopodobnych sytuacji zawodowych.Ponoć mają ubaw wszyscy prawnicy ,w sile 25,z którymi ona pracuje..Ale ja się nie znam na niuansach prawnych;widzę dziewczynę nieco starszą od mojej córki,która jest niezależna i urodziwa,tylko z tym życiem osobistym coś nie tak...
Z tym,że mnie bardzo podoba się postać zwariowanej Agaty - boginii seksu..:)

ammi1952 02-05-2007 17:53

Kunegundo nie jesteś osamotniona ja też nie potrafie ogladać tego i reszty seriali .

Dzidka 02-05-2007 18:35

Niestety, nie oglądam, a może "stety".Nigdy nie oglądam czegoś, co mnie nie zainteresuje od początku, a z tym serialem tak właśnie było. Poza tym nie lubię tej aktorki.

hannabarbara 02-05-2007 18:43

Nie oglądam filmów, ani seriali nigdzie tam, gdzie są one przerywane reklamami. To dla mnie zbyt irytujące!

Wilhelmina 02-05-2007 18:53

Nic nie potrafię na ten temat powiedzieć. Nie ogladam tego serialu i nie bardzo gustuję w tej aktorce.

Basia. 02-05-2007 19:12

Nie obejrzałam ani jednego odcinka tego serialu, niby kiedy jak siedzę tutaj?

jolita 02-05-2007 19:47

Ja do 10 listopada oglądałam wszystkie polskie telenowele, a od 11.11 - posty i to też nie wszystkie, bo już nie nadążam - dlatego próbowałam ograniczyć ilość wątków, ale zostałam pokonana!

Ala-ma-50 02-05-2007 19:48

Też nie obejrzałam...i nie mam pojęcia z czym to się je..

bogda 02-05-2007 19:52

Ja obejrzałam chyba dwa lub trzy odcinki, ale jakoś mnie ten film nie przyciąga...

Lila 02-05-2007 19:58

Ja powiem,bo oglądam...
 
Cytat:

Napisał Ala-ma-50
Też nie obejrzałam...i nie mam pojęcia z czym to się je..


To się je z Kodeksem Karnym,oraz Cywilnym...:D

akusia 02-05-2007 20:01

Mnie ten serial wcale nie zainteresował. Nie wiem dlaczego ale nie lubie tej aktorki.Nie oglądam nic z jej udziałam.

destiny 02-05-2007 21:03

:d:d:d
 
1 Załącznik(ów)
Załącznik 1598 Przepraszam....a czy jest ktoś, kto ogląda ?
Bo widze, że tutaj jakiś ranking ... jeśli chodzi o oglądalność ?
Może powodem nie oglądania jest to, że dotyczy troszkę młodszych kobiet ?
Przyznam się, że widziałam co najmniej połowę odcinków....:)
Lubię obserwować, jak media kształtują nasze gusta...
Tym bardziej lubię, jeśli film czy serial wzbudza tyle kontrowersji :)

Lila 02-05-2007 21:30

Jak to Desti,a ja to co ??

Jeżeli to serial dla młodych kobiet,to cóż....skoro mnie to interesuje,odpowiedź nasuwa się sama...
Zresztą otoczenie uważa mnie za młodą kobietę ....w starszym wieku...
A może ???? krucafiks !!!
...może to początki,tego ..no,tego...zapomniałam.....
A co tam ! Martwić się będę ,jak zacznę oglądać psa Pluto..:)

bogda 02-05-2007 21:40

Ja nie oglądam nie dlatego, że mnie nie interesuje, tylko nie starcza mi już czasu, bo muszę lecieć do klubiku, a póżniej lulu, bo rankiem do pracy.... i tak muszę ciągle coś wybierać...

Lila.... a Ty zaprzyjażniłaś się z tym Niemcem, czy co....


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:50.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.