Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   małopolskie (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-malopolskie-151.html)
-   -   Poznam Panie chętne do ... (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/malopolskie/t-poznam-panie-chetne-do-...-9478-print.html/)

Costa Rica 12-08-2011 22:20

Poznam Panie chętne do ...
 
pogaduszek przy kawce w co poniektóre weekendy w Krakowie, do spotykania się w miarę wolnego czasu i do wspólnych wypadów spacerowych. Mam potrzebę spędzania kilku godzin w tygodniu w miłym gronie i szukam bratniej duszy. Jeśli jakaś Pani ma podobne potrzeby - zapraszam na priv. Jestem pogodną narodową konserwą, mam 60+.
Witam serdecznie wszytkie Małopolanki na tym Forum.

eledand 12-08-2011 22:47

Witaj na wątku i ciekawa propozycja.Moż ektoś się znajdzie,uzupełnić Twój czas i swoje zainteresowania w Krakowie rozwinąć.Może oczekujesz coś więcej!!!!
Bywa różnie i propozycjii mieliśmy tutaj wiele.
Takim Forumowym Aniołem Stróżem to był Nasz TADEUSZ 50,który zmarł w tym roku w styczniu.
Był pomocny w każdym calu,ale dbał też o to by nam nie zakłócano naszego Seniorowego spokoju.
Tobie życzę,kogoś kogo spotkasz na swojej drodze a nam opisz swoje przeżycia i my doradzimy innym i podamy Twoje namiary.

Costa Rica 13-08-2011 13:15

Witaj Eledand. Nie chodzi mi o zapełnianie czasu, ponieważ notorycznie mi go brakuje i łapię się na tym, że kolejne weekendy przeznaczam na sprzątanie, pranie, zakupy i tp. sprawy. Nie bardzo mam z kim wyjść "między ludzi", a samej to trochę dziwnie, przyznasz. Ja nie jestem fanką samotnych spacerów ani samotnej kawy. Pomyślałam, że może jakaś Pani /Panie?/ ma podobną sytuację, chce czasem usiąść w ogródku w Rynku albo na Kazimierzu i popatrzyć na ludzi albo się gdzieś przejść i mieć do kogo powiedzieć: "o popatrz, jaszczurka!" - stąd moja propozycja.

Acha, chodzę też z kijami dookoła Błoń, pod hasłem "rozruszanie kości".

eledand 13-08-2011 13:36

Witaj miło.
 
:) :D :) ......Odpiszę póżniej,Costa Rico. A teraz zapraszam wirtualnie na Wyspę Majów.

eledand 13-08-2011 16:59

witaj serdecznie.
 
:) Witaj Costa a masz piękny Nick,jak widać lubisz wyspę,lub wyspy a jest co oglądać.
Otóż,jak obiecałam to i dopisuję;Moja znajoma także była sama i chciała swój Dom sprzedać i kupić mieszkanie w Kurorcie,spojrzalam i opowiedziałam jej moje spostrzeżenie a Ona była jeszcze jako tako ze zdrowiem.
W Kurortach jest pewne że spotkasz Brata i Swata i wiecznie te same problemy a to;choroby,dzieci,zazdrości,zawiści itd.Ciągle opowiada ktoś a Ty jedynie będziesz słuchać a dla Ciebie nikt czasu nie będzie miał.Po dwóch tygodniach nowe twarze Sanatoryjne a wrócisz do domu to pozostaną te sama 4 ściany.Z początku patrzyła i była na mnie wściekła,ale po pewnym czasie przyznała mi rację.
Pozostała w swoim Domu i wśród nie wielu naprawdę paru [przyjaciół,ale była tam gdzie się urodziła i wychowała.
Ja byłam jej taka duszką do wszystkiego do śmiechu i płaczu.
Od czterech lat nie żyje a ja pozostałam sama-samiutka.
Spojrzyj Costo a moze jest ktoś bardzo blisko Ciebie.
Nie sprzataj i nie pierz tych samych rzeczy po dwa razy w miesiącu,chociaż są czyste i w szafie.
Bążsobą a nie NIEWOLNIKIEM Mieszkania.
Przełam swoją samotność i ziuuuu do Reala a poznasz kogoś i potem powiesz,ile ja czasu straciłam na daremno.
Miło pozdrawiam i pisz a my znajdziemy czas do odpowiedzi i rada też się znajdzie.

hanka93 13-08-2011 18:49

Nie ma możliwości wysłać informacji na prywatna pocztę do Costa Rika

eledand 13-08-2011 19:02

W ustawieniach uruchomic pocztę a miło pozdrawiam.

Arti 13-08-2011 20:32

:D Brawo Costa otóż to do ludzi.
Pomysł masz dobry i pewnie znajdą się ludzie chętni na spotkania.
No cóż za daleko mam do Ciebie.


a wyspa cuuudo :tongue: echhhhh jak z bajki, aż chce się mi tam być :D

Costa Rica 13-08-2011 21:42

Dziękuję Wszystkim za tak miłe przyjęcie na Forum, nie spodziewalam się tak szybkiego odzewu na mój post. Widać że forum jest czytane i że człowiek nie pisze gdzies tam w witrualną przestrzeń, tylko do żywych ludzi! To naprawdę bardzo miłe doświadczenie:) :) :)

Artfilka, dziekuję za wsparcie mojego pomysłu. Myślę że nie jestem sama w odczuwaniu potrzeby spotykania się z ludźmi i że mi się powiedzie w nawiązaniu kontaktu z osobami o podobnych potrzebach.

Milego weekendu :)

eledand 13-08-2011 21:59

Artfilko podeślę więcej a na moim wątku też można podziwiać.Pozdrawiam miło i śpijcie Aniołki i niech na głowę nie pada,,.Dość tego deszczu i lato sie kończy bo drzewa i liście żółkną.
Japoński Zamek w Hinoy.

slava 13-08-2011 22:02

Ewa, gdzie Ty te piekności wklejasz Chi..chi...
Dostaniesz minusik :D

Arti 13-08-2011 22:28

Cytat:

Napisał wiesia51
Ewa, gdzie Ty te piekności wklejasz Chi..chi...
Dostaniesz minusik :D


a ja dam plusik :D

eledand 13-08-2011 22:45

Artfilko i Wiesiu dziękuję Wam.Na czat zapraszam a krytyka to z patyka i tyle.Pozdrawiam Was miło.
Pilnuje nas wszędzie KGB.brrrrrrrrrrrrr

Ola59 16-09-2013 10:27

Kawa i spacer, bardzo chętnie.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:52.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.