Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3  
Nieprzeczytane 10-08-2011, 15:47
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Może P.T. Autor wątku nie takiej oczekuje dyskusji ale jako STAŁA "oglądaczka" TVN już od dawna poszukuję miejsca gdzie by "w rękaw się wypłakać"
Chodzi mi o dykcję prezenterów stacji... Może nie tylko tej ale wydaje mi się że zwłaszcza tej - wydającej się bycia profecjonalnej należałoby wymagać więcej niż.... słychać. Na początek: pan prowadzący audycję "Teraz ja" - jęki jakie wydaje z siebie budzą... litość i trwogę! Teraz pan Miecugow - w randze jednego z dyrektorów w TVN , wykładowca sztuki dziennikarskiej - prowadząc "Szkło kontaktowe" być może z zażenowania za niejednego rozmówcy telefonicznego - często bełkocze niezrozumiale że nie wspomnę gastronomicznej Alfy i Omegi ale to nie dziennikarka i za wybór siebie nie odpowiada.Jest taki zawód - logopeda - i życzliwie poleciłabym stacji zatrudnienie go...
Przypuszczam że moje biadolenie właściwsze miejsce znalazłoby w F.B. ale póki co: bronię się przed wejściem tam...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
Odpowiedź z Cytowaniem