Wątek: Działka?
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2  
Nieprzeczytane 18-08-2011, 19:09
~gość: Fiona's Avatar
~gość: Fiona
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał alinap
Jestem typowym gryzipiórkiem powoli zbliżającym się do emerytury. Mam wypracowanych kilka chorób: problemy z tarczycą i kolanami, cukrzyca, nadciśnienie, dne moczanową i oczywiście nadwaga (spora). I własnie teraz wpadlam na pomysł kupienia niewielkiej działki , którą chciałabym przygotować na spokojne dni na emeryturze. A teraz gdy pracuję stać byłoby na opłatę pomocy. Mam jednak wątpliwości czy dam radę sama? Co na to panie w podobnej jak ja sytuacji. Zaznaczam ,że nie znam sie za bardzo na roślinkach, myślę raczej o trawce , leżaczku i odpoczynku ( może później jak się wyleniuchuję) taka działeczka typowo rekreacyjna. Mam problemy z tarczycą a ten kto to ma to wie dobrze,że można robić wszystko ale nic mi się nie chce.


Działka to piękna rzecz tylko niestety na niej trzeba pracować ,bez pracy to i trawka nie urośnie .Samemu jest trudno bo i kosić tą trawkę czasem trzeba i trzeba lubić pracę na działce Także trzeba w twoim przypadku mocno się zastanowić nad tą decyzją ,a może ktoś z twoich znajomych ma już poletko i może na próbę dogadać się że będziesz np.uprawiać jedną grządkę czegoś tam i zorientujesz się czy to cię naprawdę interesuje.Powodzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem