Wyświetl Pojedyńczy Post
  #16630  
Nieprzeczytane 09-09-2011, 23:38
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

[quote=POLA]
Cytat:
A filozof pociągnie swoich...też różnych i też pewno takich, którzy będą się upierać, zapierać itp.
Tuś sie juz zapetliła na amen.Polu!!! Ja Cię proszę!Nie idź tą drogą!!!!
Cytat:
Toż mówię, że ton nadaje szef, nie?

Ja też! Tylko, że w tym układzie to szef miał cohones, a tamte śpiewały cienko i nie dość, że różne canta, to jeszcze w różnych tonacjach i na różnych instrumentach. krótko mówiąc.
Zamiast rządów najlepiej wychodziło in ględzenie.
Cytat:
Wolisz "konkrety" w wydaniu PiS, PJN, SLD czy PSL?

Jak toto ścisnąć, to różnic ne ma!!!! Z tym, że PSL w/g wzorca robi swoje dla ...swoich i konsekwentnie. Sld? Gdy posłuchać Millera, to on spokojnie mogłby w konkrety sie zanurzyć, czy Siwiec, bo jakos Sikorskiemu do gardzieli nie skakał. A te dwa pozostałe to jakie kuce som rzeźne to każdy widz widzi. I Palikot poza kolorytem sie od nich niewiele różni.
Cytat:
Kaziu da radę. Pomyśli i zamieni Grzesia na filozofa.

Gdyby na Millera, to byłbym spokojniejszy! A ten ubawił mnie dzis, kiedy przy jakimś pytaniu westchnał ciężko..."O Boże!!!!"
Co jak na byłego prominentnego komuniste jest calkiem ciekawym obrazkiem. I ciekawostką bylo to też jak zręcznie Miller się wywijał, żeby nie nadepnąć Grześkowi na odcisk. i trudno tez pominąć głosy lewicowego ludu

.http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103454,1...Mezczyzne.html
Cytat:
Posłuchaj filozofa i przyłóż jego plany do tych, które oferują inne partie. Nie widzisz różnicy? To się da zrobić, pod warunkiem, że jest z kim.

Polu! I tu zawracamy do początków naszej wymiany poglądów w temacie Palikot współczesny.
Jak sobie wyobrażasz współprace Palikota, Schetyny, Tuska, Grasia, Komorowskiego po tym co Palikot naklepał o byłych kolegach partyjnych.
Cytat:
Dlaczego Ty się tak boisz Palikota?
Polu! Dlaczego stosujesz pisowskie metody propagandowe?
Dlaczego mam sie aż BAĆ Palikota? On mnie śmieszy na równi z Kowalem... też podskakuje, popisuje sie i robi fikołki, żeby
z chłopakami iść na piwo. Jak go wczesniej zabrali, to im siary narobil i skarpetki poobgryzał. I tyle. dzis traktuje go wyłącznie jako ciekawostka przyrodniczego klasy Jurek Marek, JKM, czy podobne.
Cytat:
Co masz przeciwko Zdrojewskiemu? bo nie wiem.
Ja też nie wiem, że mam przeciwko.
Ja napisałem, że ma kto go zmienić, bo Tusk ma takich zmienników na podorędziu i tyle.
Słyszałem go gdy sam mówił, że kazde obowiązki powierzone mu przez premiera będzie starał sie spełnic z równym zapałem.
Moim zdaniem jest uniwersalnym politykiem i równie dobrze mógłby pracować na innej fusze ministerialnej.
Odpowiedź z Cytowaniem