Wyświetl Pojedyńczy Post
  #20  
Nieprzeczytane 29-09-2011, 10:20
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 651
Domyślnie

Artysto Fotografie ,myślę więc jestem, nie narzekaj tylko pomyśl coś ty napisał.Nikt z nas na forum polityka myślę że nie śledzi specjalnie kariery zawodowej Piotra Szulkina i nie musi być zorientowany w tym co obecnie Szulkin porabia.
Pamiętamy go z tego coś nam napisał i z innych filmów które kręcił przed 1989 bo był wtedy pupilem władzy by wyrastał ponad przeciętność i z późniejszych sporów o środki i pretensje do całej rzeczywistości związanej z promocją kultury w Polsce , znajdzie każdy w internecie.Artysta jak chce istnieć to musi wszystko robić by tworzyć by jego nazwisko było znane i media o tym mówiły

Przecież mogłeś napisać i byśmy wszyscy wiedzieli:
Piotr Szulkin (1950) – reżyser, pisarz, scenarzysta. Absolwent i profesor Szkoły Filmowej w Łodzi. Autor m.in. filmów „Golem” (1979), „Wojna światów - następne stulecie” (1981), „O-bi, o-ba. Koniec cywilizacji” (1984), „Ga, ga. Chwała bohaterom” (1985), „Femina” (1990), „Mięso (Ironica)” (1991) i „Ubu Król” (2003). W 2006 roku nakładem Korporacji Ha!art ukazała się jego proza „Socjopatia”.
„Epikryza” premiera tej książki była w kwietniu 2011, to proza egzystencjalna. Komiczny, groteskowy, depresyjny i surrealny obraz świata. Potężna dawka zgorzknienia, przegrania, choroby zaserwowana wszystkim między oczy. Komizm i śmiech splata się z dramatem bohaterów.Naprawdę opłaca się wydać 29 zł za 144 strony i tu...... twoje odczucia i spostrzeżenia i byśmy coś z tego wiedzieli./epikryza termin medyczny/
Kto tą książkę przeczytał by się do jego prozy odniósł lub tę książkę przeczytał.