Wątek: Beznadzieja
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #9  
Nieprzeczytane 18-10-2011, 21:44
toska511 toska511 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: czestochowa
Posty: 13
Domyślnie

Cytat:
Napisał psycholog
Witaj!
Mam odwagę do Ciebie pisać, bo jesteś w wieku mojej córki. Jak widzisz, Twoje wołanie nie zostało niezauważone! Jesteśmy/ większość/ przyjacielsko nastawieni do siebie i bez żenady zwracaj się ze swoimi problemami. Oczywiście, nie musisz tego robić tutaj, wystarczy na pryw. Tutaj raczej piszemy ogólnie, o wszystkim.
Pozdrawiam Cię, przytulam, wejdź do nas, nikt Cię nie odtrąci, jak już, to nie zwracaj uwagi, pisz do tych, którym zaufasz.
witam i dziekuje za zainteresowanie sie moja wypowiedzia jestem poczatkujaca osoba w poruszaniu sie po internecie nie wiem gdzie szukac napisanych odpowiedo mnie nie umie rowniez czytac postow zwyczajnie jestem nie kumata cos tam uda mi sie wlaczyc ale nie mam pewnosci czy to wogole gdzies dochodzi umie tylko komunikowac sie na gg.Chetnie porozmawiala bym o kims zyczliwym o sowjej beznadziejnej sytuacji zyciowej w ktora poniekont sama sie doiprowadzilam ale nie wiem czy mam sile i chce mi sie jeszcze cos zmieniac bo i tak wiem ze juz nic nie uda mi osiagnac majac 58 lat.
Odpowiedź z Cytowaniem