Wątek: Beznadzieja
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #35  
Nieprzeczytane 19-10-2011, 23:28
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Toska,... jeżeli mogę ,.. zabiorę głos, chociaż może , w zupełnie innej formie, niż moje poprzedniczki Ci radziły.
Kochana, nie bierz żadnych leków na Twój stan,... leki to chemia zatruwająca organizm,.. na Twoje dolegliwości Ci nie pomogą, a szkodliwe, uboczne skutki możesz odczuwać latami i dopiero poważnie się rozchorować,. Toska, to co odczuwasz i przeżywasz to nie jest choroba ciała, Pamiętaj, ciało jest odzwierciedleniem i bólem stanu duszy, Twoja psychika jest wyczerpana, zapewne doszła jeszcze sprawa naturalna tego okresu- menopauza, która potrafi w różny sposób kobiecie dokuczyć, Brak pracy, poczucie uzależnienia od męża, a może jeszcze kłopoty finansowe, - znerwicowanie, poczucie odrzucenia, nawarstwiły się uczucia zobojętnienia na sprawy codzienne, weszła beznadzieja i poczucie upływającego czasu,znikającej urody, kobiecości. Wystarczy,... żeby się pogrążyć, Tosko,... pomyśl, ile z tego możesz sama zmienić. Weź się w garść, powiedz sobie, że życie dopiero się zaczyna,... odszukaj w sobie dawną kobiecość, zacznij znów dbać o siebie, niech mąż znajdzie w Tobie tą dawną kobietę, która była ciekawa, ktorą kochał, - poszukaj klubu seniora, Napewno w Częstochowie są takie kluby, wyjdź i zobacz jakie można mieć pasje, A może zainteresujesz się tematami, które są tutaj na forum, - pokażesz się ze strony, z jakiej nie znają Cię znajomi,samo to, ze weszłaś tutaj, zainteresowałaś się komputerem, - dobry znak, poszukaj tego, na czym się znasz, pisz o tym dyskutuj,.. Wiele miałabym Ci do powiedzenia,... jeżeli zechcesz,... służę, mogę Ci wiele ciekawych zainteresowań podsunąć. Pamiętaj to jest najlepsze lekarstwo,..TYLKO CHCIEJ COŚ DLA SIEBIE ZROBIĆ,..od czegoś zacznij,... a my Ci tutaj pomożemy,.uwierz w siebie i pokochaj siebie, - bo jeżeli nie zaakceptujesz swojej osoby z Twoimi walorami i wadami,... inni też Ciebie nie dostrzegą,
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem