Wyświetl Pojedyńczy Post
  #20056  
Nieprzeczytane 04-01-2012, 23:25
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uwaga

Cytat:
Napisał drzazga
Ustawa,przynajmniej w części dotyczącej odpowiedzialności finansowej lekarzy,została w oczywisty sposób spartolona.Jeśli nakłada się obowiązek to równolegle trzeba dać możliwość jego bezbłędnego wykonania;wcześniejsze wprowadzenie kart chipowych czy też stosownego oprogramowania.
Ta afera jest drobnym fragmentem większego przekrętu, któremu na imię"demokracja a la III RP".
Polska jest państwem korporacyjnym.Sam Tusk doliczył się blisko 300 korporacji zawodowych.Nie mam nic przeciwko korporacjom ale ich kompetencje powinny być ściśle
określone.Na pewno nie powinny mieć prawa utrudniania dostępu do zawodu,jego wykonywania,narzucania zachowań sprzecznych z prawem,ze zdrowym rozsądkiem i choćby z zasadami gospodarki wolnorynkowej.
Można oczywiście szydzić z Orbana,ale myślę że przydałby się nam człowiek,który wziąłby to rozwydrzone towarzystwo za mordę i wskazał każdemu jego miejsce w szeregu.
Wszystkim nam żyłoby się wtedy o wiele lepiej.


A czy ktoś tu szydził z Orbana? Raczej chyba z tych ,którzy dawali go za wzór godny do naśladowania.
Co do ''brania za mordę '' to domyślam się ,kto miałby kogo ''brać za mordę'', bo w przeciwna stronę, to by było zapewne łamanie demokracji i naruszanie świętych praw opozycji ! Oj Kali,Kali !
Na szczęście większość ludzi woli, nawet pewien bałagan ,aniżeli ''słuszny'' zamordyzm !
Ja również prywatnie mniej się boję tych omylnych,a znacznie bardziej tych nieomylnych !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem