Wyświetl Pojedyńczy Post
  #68  
Nieprzeczytane 18-04-2012, 19:00
Setunia's Avatar
Setunia Setunia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Szczecin
Posty: 16 138
Domyślnie

Cytat:
Napisał aniak2015
Założyłam ten wątek-życie samotnych seniorów i cieszę się ,że osoby,które tu wchodzą nie są samotne ,żyją pełnią życia-tak trzymać.Dziwi mnie fakt ,że nie ma seniorów samotnych,gdzie dzieci pozakladały swoje rodziny,wyprowadziły się z domu rodz.nie ma też wdów,które utraciły wiarę do dalszego życia.Zaczęłam trochę pisać o smutnym życiu to moderator mnie upomniał -ma tu być wesoło.Sądzę ,że są seniorzy,którzy nie mogą się pogodzić z samotnościa ze zwiększającym się wiekiem z niezaradnością.Nie jesteśmy wszyscy otwarci na ludzi,nie umiemy ich sobie zjednywać a może powodem jest pesymizm,który zamyka wszędzie drogę.Pozdrawiam
Witam ! Ależ są na wątku seniorzy już "opuszczeni" przez dzieci , wdów też sporo. Ale nie wiem dlaczego nie można pisać o tym, co smuci ? Co to znaczy, że ma byc wesoło ? Polecenie moderatora, piszesz ? To może założymy kabaret albo cyrk ? Smutny nie może sie pożalić, że mu smutno ? Często ulge przynosi sam fakt, że ktoś cie wysłucha . No ale skoro ma byc wesoło ...... to hihihihi !
Odpowiedź z Cytowaniem