Wątek: PiS Wróci!
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #81  
Nieprzeczytane 09-10-2012, 16:45
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Odsłona nr.6-- możejkowej Amelii.

Cytat:
Napisał amelia
Trochę filozofujesz, a może by tak merytorycznie i z odpowiednim poparciem w wiarygodnych materiałach?

Kazik nie bądź gołosłowny,
napisz nam coś bliżej o tych zyskach - albo nie pisz, proszę tylko zawieś link gdzie są podane konkretne wyliczenia dotyczące tego zysku.

Wiem, że najpierw się inwestuje - ale ile można?

Możejki może się nam zwrócą za 100lat?
Zobacz co sama napisałaś w # 26 str. 2
Cytat:
2012-03-30
W sprawozdaniu rocznym koncern PKN Orlen podał, że zysk sięgnął 2,36 mld zł wobec 3,2 mld zł zapowiadanych wcześniej.

Zysk operacyjny koncernu w 2011 r. wyniósł 2,07 mld zł i był słabszy o niemal 1,2 mld zł. Obniżenie wyniku firma tłumaczy efektem odpisów aktualizujących wartość majątku m.in. Anwilu, czeskiej grupy Unipetrol i litewskiej spółki Orlen Lietuva.

Zarząd Orlenu podjął decyzję, by nie wypłacać dywidendy,
Sama podałaś że jest zysk Nie wiem skąd to wzięłaś, ale podałaś. No to nie musiałem już szukać. Przez pomyłkę podałaś fragment o zysku a jednocześnie pisząc że ma straty? No to wklejasz nie poczytawszy uważnie? Wróć do swojego postu 26, aby się przekonać że to Amelia podała—a ja się ucieszyłem. Bo czy może być lepiej jak ktoś młóci tutaj o stratach—a podaje jakiś cytat o zysku?

Wpadłaś we własne sidła i sama filozofujesz jak lis we wnyku--podałaś nam jak na tacy cytat o ZYSKU. O zysku droga Amelio [szczęście Ty nasze ] Ale kiedy dotrze do Ciebie to co sama podałaś?

Nie możesz przeboleć że nie mają strat? Nawet 2 miliardy piechotą nie chodzi. No to co jeszcze wymyślisz? Może że przewidywali 3 a zyskali "tylko" 2 miliardy? Najgorsze że nie potrafisz uznać swojego błędu.

Od tego zysku--to w Polsce Orlen też zapłaci podatek.
Odpowiedź z Cytowaniem