Wątek: PiS Wróci!
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #91  
Nieprzeczytane 09-10-2012, 19:42
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Można się zabić czytając Amelię.

Poco mam podawać link o zyskach Możejek--jak sama podałaś? W poście 26.

Co bajdurzysz o "pozostałych rafineriach?" Możejki dają zysk 2 miliardy. To za ubiegły 2011 rok. Co tu piszesz i domieszasz inne?

Wyłożyłem jak "wyłożę ci to jak chłop krowie na rowie"? To Twoje słowa [kulturalne???] patrz cytat-pierwsza linijka.

A na dodatek emanujesz "kulturą"--ale ja nie napiszę [jak Ty mi] że pyszczysz. A honoru to nie masz wcale. Myślisz że mnie zmęczysz?

Poczytaj 100 razy co napisałaś w poście 26--że jest zysk Możejek.

Mówi się "ośle , ośle sam pisałeś a przeczytać nie umiałeś" To tylko przysłowie. Ile razy pisać abyś poczytała własny post nr 26? str 2 a cytat drugi

post 26
Cytat:
Cytat:
Napisał kosiarz
Amelio Witam.

Jak tam Możejki Orlenu?

O wróciłeś na żer?

Pytasz o sztandarową inwestycję Kaczyńskich, ich największą chlubę?
Ciągle czkawką się odbija.

Ile nas, podatników przez te lata ta rafineria kosztowała dowiemy się za czas jakiś.
Wtedy gdy podliczy się wszystkie koszty.

Cytat:
Rafineria Orlen Lietuva zakończyła w środę kapitalny remont i wznawia produkcję paliw na pełnym planowanym poziomie - podała spółka w komunikacie na swojej stronie internetowej. Koszt remontu to 65 mln dol.

Cytat:
2012-03-30
W sprawozdaniu rocznym koncern PKN Orlen podał, że zysk sięgnął 2,36 mld zł wobec 3,2 mld zł zapowiadanych wcześniej. Zysk operacyjny koncernu w 2011 r. wyniósł 2,07 mld zł i był słabszy o niemal 1,2 mld zł. Obniżenie wyniku firma tłumaczy efektem odpisów aktualizujących wartość majątku m.in. Anwilu, czeskiej grupy Unipetrol i litewskiej spółki Orlen Lietuva.

Zarząd Orlenu podjął decyzję, by nie wypłacać dywidendy,

Cytat:
trzeba zrobić wszystko, żeby warunki pracy dla Możejek (...) spowodowały, iż Możejki nie tylko nie będą ciężarem, ale pozwolą także spłacić kredyt, jaki zaciągnięto w związku z zakupem"

Cytat:
2011-11-18
Orlen rozwiązał jeden z największych problemów swojej litewskiej rafinerii w Możejkach – wczoraj koncern podpisał z litewskim portem Klaipedos Nafta nową umowę na przeładunek produktów naftowych. Dotąd stawki przeładunkowe portu niekorzystnie wpływały na koszty logistyczne Możejek. Choć Orlen nie zdradza, o ile udało się obniżyć opłaty, to przyznaje, że kontrakt zawarty aż do 2024 r. rozwiązuje część kłopotów spółki na rynku litewskim.

__________________

Gdzie tam jest, ze to jest zysk Możejek?

Zapytaj Profesora Googla jaka jest różnica między zyskiem a zyskiem operacyjnym.
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem