Wyświetl Pojedyńczy Post
  #5  
Nieprzeczytane 06-11-2012, 16:08
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Ba, Zdzisiu, czekasz i czekasz, zakładając już chyba ósmy wątek na ten temat,
ale widać przynosisz szczęście prezesowi PiS, bo notowania rosną.
Jak zaczynałeś było kilkanaście procent. Pozostaje mi wiara w Twą szczęśliwą rękę, która powoduje odpływ zdrowomyślących ludzi, a przypływ oszołomów,
do których mam zaszczyt należeć.
Twój optymizm jest wielce odkrywczy gdzie piszesz,że mu rośnie.Poczekamy zobaczymyJa mu życzę zdrowia i sukcesów,tak zdrowia i sukcesów ale życie jest okrutne.Moja filozofia życiowa jest jednoznaczna,każdy ma prawo do życia,rozwoju itp...Nie wolno nikomu robić krzywdy ,ale są pewne granice gdzie należy przestrzegać pewnych zasad a Kaczyński,mistrz obludy tych zasad nie stosuje...Podaję przyklad (oderwany od....) Sprawa śp.Lepera,gdzie Jaroslaw traktowal go jak śmiecia kiedy podpisywano tzw.Koalicję..Tych przykladow jest wiele..Szkoda cennego czasu.Wy jesteście olśnieni tym czlowiekiem ale może zdarzyć się taki moment,że
życie będzie bardzo brutalne. Widac i slychać,że ta Wasza Formacja jest Formacją bojową gdyż jeden z Waszych czlonków "żartem" oświadczyl że w dniu 11 listopada br. NALEŻY PODPALAĆ SAMOCHODY I GMACHY PUBLICZNE.ŻART GODNY PIS-u. To tyle..
__________________
zdzislaw1
Odpowiedź z Cytowaniem