Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1008  
Nieprzeczytane 02-05-2013, 05:39
AnekSadek's Avatar
AnekSadek AnekSadek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 5 768
Domyślnie

Siri, co prawda w moim stanie 1 Maja bedziemy obchodzic 7 pazdziernika ale wczoraj chyba wszyscy byli na pochodzie bo jak wracalam do domu to przez Liverpool smignelam niczym promien swietlny . Za to dzis rano przyszlo mi za ten konfort zaplacic! Na autostradzie cos jak parking, na highwayu co kawalek korki. Ale ja mam wyciete nerwy! ZAWSZE do pracy zdaze! Nie wazne na ktora godzine bo karty nie odbijam
Jesien dalej laskawa chociaz strasza zimnem. Co prawda czasami chmury takie jakby sniezne ale i tak na cienka tuniczke wystarczy kamizelka bez rekawow a po pracy sama tunika.
Mania a co z malego kompem? Zdechl jak moj?
Najpierw musze zrobic patio a pozniej pomysle o jakis kwiatkach. Wiesz, nawet mi sie chce cos ladnie zrobic, szczegolnie przed domem. Podgladam gdzie niegdzie jak Wam teraz rosna tulipanki i mi zal ze u mnie nie rosna. Kurcze, wiesz, ze ze mnie zadna ogrodniczka, zeby tak ktos do mnie wpadl i zrobil za mnie… powiesz ze moge wziasc zawodowca ale czy starczy mi kasy??
Imienniczko… kolejna roznica miedzy nami. Ja nie potrafie wyjsc z domu bez torebki! Moze dlatego ze zwykle musze jechac samochodem i prawdko musze miec przy sobie.
Od 1997 roku codziennie biore tabletke na cisnienie.
__________________
Radość dzielona jest pomnożona
Smutek dzielony jest pomniejszony...
Odpowiedź z Cytowaniem