Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3370  
Nieprzeczytane 17-03-2014, 20:07
niuta niuta jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: kujawsko-pomorskie
Posty: 101
Domyślnie Cześć

Trzy razy byłam w sanatorium i trzy razy skorzystałam w z wcześniejszych terminów.Pierwszy raz zadzwoniłam do NFZ do Bydgoszczy i Pani zaproponowała wyjazd do Iwonicza-było super.Następny wyjazd do Polańczyka do Solinki w styczniu 2011-wyjazd z odzysku przy numerze 3576 po roku i 2 miesiącach oczekiwania, a miało być 18 miesięcy.Już doświadczona" w 2013 zadzwoniłam do Bydgoszczy,Pani podpowiedziała,że już nie udzielają formacji przez telefon,ale można napisać.Tak też uczyniłam. I równo po dwóch latach w styczniu 2013 roku pojechałam do sanatorium i ponownie do Polańczyka ,tylko do AmerPolu.I tu zaskoczenie i dla mnie i pewnie dla Was- przy ostatnim wyjeździe miałam numer 12000.,a koleżanka około 10000.Dlatego preferuję wyjazdy zimowe,a właściwie styczniowe,brak chętnych,NFZ zadowolony i ja też,bo co dwa lata mogę zregenerować zdrowie ,a przede wszystkim kręgosłup.Dlatego już się cieszę na wyjazd styczniowy 2015 roku.A będę bardzo zawiedziona,jeśli już nie będą funkcjonowały wyjazdy z odzysku.



















łup.DLATEGO JUŻ SIĘ CIESZĘ NA STYCZNOI
Odpowiedź z Cytowaniem