Wątek: Apel i Prośba
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3604  
Nieprzeczytane 04-06-2014, 17:48
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

Tosiu,cieszę się ,że coraz bardziej podnosisz się z ruin.Nie martw się,za oknem widoki mogą być jeszcze piękniejsze.Róże piękne,u mnie kwitną wspaniałe herbaciane róże,krzew pokryty nimi jak pianą i i biało różowe pnące.Czerwone pachnące przekwitły ,jaj odpocznie krzew ,znów na jesieni będą kwitły.

A co u mnie? szkoda gadać,z każdym dniem coraz słabsza.Znów byłam w szpitalu,znów dali kilka worków krwi,ale nie na wiele się to zdało.Tak utrymują mnie przy życiu,bo sami nie mają pomysłu na leczenie.
Ja staram się ratować co mogę,piję ten osławiony czystek,krwawnik.Ale jakiś rewelacji nie ma.No może tylko to,że mam nieco lepszy smak i nie mam problemu z zatwardzeniami.Ale najcięższe są dla mnie nocne gorączki,które czasami do 40 stopni dochodzą.Pralka ma tylko stały stałe zajęcie ,bo po nocy i 8 koszul potrafi być doszczętnie przemoczone.Od tego potu i prania już się chyba niedługo rozsypią.Te gorączki niesłychanie osłabiają.
zapomniał o mnie świat,zapomnieli "przyjaciele",chyba każdy się boi ,że się zarazie.
Całe szczęście ,że mam tera męża w domu i córa zamieszkała nade mną.Ma mi kto pomóc.
I to tyle o mnie.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem