Wyświetl Pojedyńczy Post
  #8  
Nieprzeczytane 07-08-2014, 15:35
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Irenka 26
http://ak.imgfarm.com/images/cursorm...es/5/2534a.gif Dziękuję Basieńko za miłe słowa. Cieszę się, że zgadzasz się ze mną, ale ja zawsze tak widziałam własną mamę i kilka innych Pań w mojej rodzinie i stąd wzór, który utrwalił mi się na zawsze- to moim zdaniem pełnia kobiecości -bez wieku-zawsze młode duchem i mające swój świat-mamusia lubiła malować i robiła to chyba nieźle, szkoda że nie mam kszty talentu w tym zakresie! Ale każda z nas może znaleźć coś własnego, niepowtarzalnego, coś tylko dla siebie, co daje radość, satysfakcję i poczucie własnej wartości!!!! SERDECZNIE pozdrawiam Basiu-życzę pięknego końca tygodnia~~

Irenko znowu pieknie napisalas o Twojej Mamie. Ha ha co do talentu, jestem pewna, ze odziedziczylas wiele po Mamie.

Mam sasiada kawalera 60-letniego, Francuza - ktory mieszka z mama, pania 93 lata. Kiedy ja poznalam po raz pierwszy, nie moglam uwierzyc, ze ma tyle wiosen na liczniku. Slicznie ubrana, fryzurka jak u modelki, kieliszka dobrego winka nigdy nie odmowi, super sympatyczna i przyjazna pani. Nie slyszalam aby biadolila na cokolwiek, choc ma sporo ku temu powodow i prawa. A syn...zakochany po uszy w swojej mamie z ktorej jest dumny.

Jednym slowem, jak sie chce to mozna.

Irenko - serdecznie Cie pozdrawiam i
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem