Wyświetl Pojedyńczy Post
  #22  
Nieprzeczytane 16-06-2015, 23:25
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał nutaDo
Maju - dlaczego próbujesz mnie obrazić.
Cenię sobie bardzo wiedzę i cięte riposty Lili, poparte konkretnymi linkami. I będę to podkreślać.
NIe uda Ci się mnie sprowokować. Daj sobie spokój.

A jeżeli chodzi o gospodarkę, przemysł - sygnalizowała Lila Bielsko-Biała - znana jest mi sytuacja kompletnej likwidacji przemysłu włókienniczego. Już nie istnieją słynne bielskie wełny.
Ludzie z okolic Bielska stracili pracę. Niedaleki Andrychów - podobnie. Nie nazwiemy tego ruiną?!!!
Przetrwa to na co jest zbyt. Zmiana konstytucji wprowadziła kapitalizm w Polsce i nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, są gałęzie gospodarki które sobie świetnie poradziły, a inne nie, więc jaki stąd wniosek? Płaczemy nad przemysłem włókienniczym ale kupujemy tanie i byle jakie towary z Chin i co???? Kupujemy w tanich marketach, a nie na drogich targach producentów żywności. I kto jest winien??? Nie masz się o co obrażać, ja nie prowokuję ja się tylko dziwię Twojemu oburzeniu. Kiedyś nie mogłaś pojąć udręki małego dziecka w indoktrynowanej religijnie szkole, a teraz nie potrafisz pojąć innego sposobu myślenia. Wolno Ci, mamy demokrację, ale mnie tez wolno.
Odpowiedź z Cytowaniem