Wyświetl Pojedyńczy Post
  #6  
Nieprzeczytane 15-05-2016, 16:42
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alsko
Hmm...
Chyba nie zostałam dobrze zrozumiana.

Mam bardzo dobry program antywirusowy i nie boję się, gdy nadopiekuńczy WOT podnosi wrzawę.
Ale uważam, że jeśli np. ja, mająca dobrą reputację "dziewczynki z dobrego domu" - polecam jakieś szemrane towarzystwo - to moja reputacja jawi się jako wątpliwa.
W takiej sytuacji wg mnie stawia się KSC.

To jest, oczywiście, mój punkt widzenia.
Nie ma obowiązku zgadzania się ze mną. Przynajmniej ja o tym nie wiem



PS
Przez dłuższy czas byłam pozbawiona porządnego zabezpieczenia antywirusowego.
W tamtym czasie wolałabym nie trafić na niepewną stronę.
Masz rację, że dzisiaj wszelkie krążenie po internecie bez należytego zabezpieczenia antywirusowego i firewall'owego może okazać się stąpaniem po cienkim lodzie.
A co do Twojego punktu widzenia, to chętnie bym się z nim zgodził, gdyby nie mój brak wiary w takie możliwości KSC, które mogłyby temu zaradzić.
Środowisko dziewczynki z dobrego domu trudno porównywać z dżunglą internetu zarówno pod względem obszerności jak możliwości poznania oraz automatyzmu wielu czynności reklamowo-marketingowych.

A tak na marginesie, to mój antyreklamowy dodatek "Adguard" (do Firefoxa i Opery) usuwa w całości widzialność tego "Zobacz także" wraz z załączonymi wstawkami i aby zobaczyć na czym polega opisany przez Ciebie problem, musiałem go w tym celu specjalnie wyłączyć.
Nikomu tego oczywiście nie polecam, bo to wbrew interesom i polityce forum, ale mnie jest z tym dobrze.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem