Wyświetl Pojedyńczy Post
  #28  
Nieprzeczytane 06-08-2016, 20:47
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Krótka piłka i brak odpowiedzi.
Zapytałam - dlaczego chcesz pytać o zdanie tylko jedną grupę zawodową?
Moim zdaniem stacje benzynowe tez należy zamykać w niedzielę i święta. Przeciez mozna sobie benzyne kupic sobie wczesniej, a biedni pracownicy siedzą w trujacych oparach benzyny.
A gastronomia? A niech sobie ludzie sami ugotuja niedzielny i swiateczny obiad. A co, biedni kucharze zamiast niedzielę spędzić z żoną i liczną gromadka pociech, musi stac przy garach - znów ten kręgosłup i obrzeki nog - bo się niektórym w domu gotować nie chce.
A multipleksy? Tfu,zachodni wymysł i te filmy ,ktore tam puszczają, zgroza ! A to juz tv republika i tv trwam nie wystarczy?
W glowach się poprzewracało i tyle.
A kogo jeszcze proponujesz pytać, skoro problem dotyczy tylko tej jednej grupy zawodowej?
Nie słyszałem dotąd o planach zamykania w niedziele stacji benzynowych, gastronomii, pogotowia ratunkowego, szpitali, komisariatów policji, straży pożarnej, elektrowni, siłowni itd, itp.
Gdyby jednak okazało się, że coś mi umknęło, to oczywiście, należy pytać i uświadamiać jak najszerzej, pod hasłem "Wszystkie zawody niedzielnego wyzyskiwania, łączcie się".
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem