Wątek: Okiem obiektywu
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #20035  
Nieprzeczytane 14-09-2016, 07:13
wietrzyk's Avatar
wietrzyk wietrzyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Dolny Sląsk
Posty: 4 325
Domyślnie

Kryiu..ano poganło..trzeba było pojechac uporządkowac groby a ze stamtąd blisko do jelonki..to wpdłam na kilka chwilek...Lubię Jelonkę

Twoje fotki są cudne...a Dom chleba wspaniały...
to prawda piękna nasza Polska cała...piekna...

Ja wczoraj byłam na koncercie.Chór Wrocławskiej Synangogi Pod Białym Bocianem obchodzi 20 lecie. ch cóz to był za koncert..Zaproszony tenor w Osobie Moszhe
Fishela...dał wspanialy popis..Tak wspaniałego tenora dawno nie słyszałam...a i sam chór....bajecznie śpiewa...
Bezpłatne wejściówki na Koncert Jubileuszowy we Wrocławiu rozeszły się w tempie ekspresowym!Chór Synagogi Pod Białym Bocianem, jest jedynym chórem synagogalnym w Polsce. Śpiewa utwory kompozytorów żydowskich, głównie muzykę synagogalną. Popularyzuje pieśni wybitnego wrocławskiego kantora, wykładowcy wrocławskiego Seminarium Rabinackiego w latach 1844-1889 Moritza Deutscha. Na koncert przybyy wladze miasta i przedstawicieli wszystkich 4 wyznań dzielnicy Wzajemnego Szacunku..No i oczywiście bardzo liczna publicznośc..









sam dyrygent Stanisław Michał Rybarczyk – dyrygent, animator kultury, menedżer i pedagog.

Związany, przez lata kariery artystycznej, jako dyrygent z Operą Wrocławską, Filharmonią Wrocławską, Ośrodkiem PR i TV we Wrocławiu, Wojewódzkim Domem Kultury, Centrum Sztuki IMPART, Agencją Artystyczną Pro Musica, Akademią Muzyczną we Wrocławiu, Liceum Muzycznym we Wrocławiu, Filharmonią Sudecką w Wałbrzychu oraz Theater Goerlitz /Niemcy/.

Twórca i wieloletni dyrektor artystyczny Zespołu Kameralnego PR i TV we Wrocławiu, Chóru Synagogi Pod Białym Bocianem we Wrocławiu




po koncercie mała czarna w Mleczrani






Ostatnio edytowane przez wietrzyk : 14-09-2016 o 07:25.
Odpowiedź z Cytowaniem