Wyświetl Pojedyńczy Post
  #53  
Nieprzeczytane 26-08-2017, 23:37
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 635
Domyślnie

Barbaro przestań się użalać nad sobą mogłaś wyjechać i nie pracować za kilka złotych . Cieszę się ze ci się dobrze powodzi i nie potrzebujesz wsparcia.Jesteś szczęściarzem tak jak ja.Zostawmy życiorysy i łzawe historie , poruszyłaś problem aborcji a ja o tym pisałem . By być skutecznym nie zajmujemy się skutkami tylko staramy się wyeliminować przyczyny by pomóc ludziom , bo prawdopodobnie ci o to chodziło.Napisałem co można zrobić by młodzi ludzie nie wpadali w spiralę odsetek by pożyczyć głupie 2500 zł na zabieg. Ciążą zawsze jest to problem dla kobiety , emocjonalnym i zdrowotnym.

Napisałem na temat zabiegu ,przeciwwskazań medycznych nie ma ,etyczne są wysuwane przez ortodoksyjnych wyznawców. Nie trafiają argumenty związane z rozwojem gamety w pierwszy trymestrze ciąży.Trudno o tym spokojnie rozmawiać kiedy emocje przeważają nad logicznym rozumowaniem .
Jak sama widzisz z tej prowizorycznej ankiety na naszym forum 72,22 % uważa że kobieta powinna decydować o tym czy zabieg przeprowadzić czy nie. Na natomiast zdanie kobiet które nie mają owulacji czy mężczyzn ogranicza się do tego co można zrobić kiedy jest trudność z erekcją .Zawsze w tej sprawie poradzi seksuolog.

Nie raz pisałem że 500 + jest dla głupich ludzi którzy nie potrafią samodzielnie myśleć .Nie zastanawiają się jaką będą mieć emeryturę po 20 latach bezczynności ? Czy 5 lat przed emeryturą prywatny pracodawca zatrudni kobietę ? Niech otworzy sobie prywatną działalność . Nie można żyć w mrzonkach , trzeba do życia podchodzić jakie jest i starać się samodzielnie myśleć lub spytać mądrzejszych od siebie.

Napisałaś : Wszystko najlepiej wyskrobać.Bez zobowiązań i bez ludzkich uczuć. Ty zajmujesz się skutkami jak wielu nawiedzonych http://www.pro-life.pl/ do których logiczne argumenty nie trafiają .Modlitewnik obrońcy życia ,Każde ludzkie zadanie, aby osiągnęło swój cel, musi znaleźć oparcie w modlitwie.Tego typu działania to pozoranctwo i liczenie na poklask otumanionych ludzi. Nie bierz tego do siebie podałem tylko przykład fundacji katolickiej która ponoć robi dobrą robotę.
Pozdrawiam Barbaro1956 i jest to ostatni mój post w tej sprawie .
Odpowiedź z Cytowaniem