Wyświetl Pojedyńczy Post
  #108155  
Nieprzeczytane 15-05-2018, 21:09
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59.
Przy rozdziale gotówki w postaci 500+ rządzący deklarowali, że to rodzice wiedza jak wydatkować pieniądze i kontrola nad tymi wydatkami jest uwłaczająca, co się w takim razie zmieniło? Mając niepełnosprawne dzieci już nie wiedza jak je wydatkować?? Taki znowu kolejny podzialik się rysuje na tych co wiedza i na tych co nie wiedza, tylko pani Rafalska wie i tych dorosłych poprowadzi za rączkę.
Wracając do przywoływanej przeze mnie symbolicznej flaszki to jest to tylko obserwacja z życia. Mam znajomego właściciela sieci sklepików monopolowych w Beskidzie Wyspowym i on twierdzi, że dzień wypłaty 500+ jest dla niego najlepszym dniem handlowym, specjalnie zaopatruje swoje sklepiki w duża ilość kontenerków z wódką ale pewnie tylko tak bajdurzy.
Jednym slowem robi dobry biznesik na +500.

Cytat:
Specjalnie nie piszę o talonach na posiłki, bo wiem jak zostają wymienione w barze mlecznym na masło lub cukier i te towary są spieniężane na pobliskim targowisku. Ciekawe czy się domyślacie na co idzie uzyskana żywa gotówka.

Niesamowite te twoje wiadomosci - napewno z pierwszej reki. Proponuje abys zrobila liszte sprzedajacych za "bony* i powiadomila odpowiednie organy. Zrobisz dobry uzytek. Przeciez to lubisz nieprawda????


Cytat:
A poza tym gdzie te fantastyczne wyniki gospodarcze i pełne skarbce pieniędzy, ktoś? coś???

Ojejku, ale galopujesz - cala Polska zada podwyzek;
lekarze, pielegniarki, nauczyciele, piloci, ....babccie klozetowe. Nawet jakby manna leciala z nieba od rana do wieczora nie wystarczy.

Poprzednicy...jakos nie byli chojni w otwieraniu kieszeni.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem