Wątek: Okiem obiektywu
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #21963  
Nieprzeczytane 10-12-2018, 22:29
wietrzyk's Avatar
wietrzyk wietrzyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Dolny Sląsk
Posty: 4 325
Domyślnie

witam i jak zawsze podziwiam Wasze foteczki

Piekna Jelonka...i Piekne szopki...a juz spacer w górach...och.....

wczoraj byłam na Koncercie Jubileuszowym 40-lecia pracy artystycznej Piotra Karpety. Piotr Karpeta od maja 1991jest dyrektorem Wrocławskich Kameralistów Cantores Minores Wratislavienses.
Jest współzałożycielem i solistą Chóru Męskiego Parafii Prawosławnej św. św. Cyryla i Metodego we Wrocławiu To bardzo znana postać w świecie muzyki chóralnej..a we Wrocławiu wprost jest uwielbiany.



Sama biegam zawsze na ich koncerty w Ratuszu ..bo są darmowe..za taki sam w NFM trzeba zapłacić 60 zł. Jednak oni zawsze pamiętają o swojej widowni i mozna ich posłuchać i zobaczyc za darmo..co nie oznacza gorzej...o nie nie...

Wczoraj to był koncert- spektakl...niezapomniane wrażenia .Prowadzącym był znany polski satyryk Jerzy Skoczylas z kabaretu Elita




potem wystąpił Chór CMW pod batutą samego mistrza



nastepnie goście- Zespół Ars Cantus..


potem chór prawosławny Oktoich pod batuta ks. Grzegorza Cebulskiego...ależ oni pięknie śpiewali a wraz z nimi Jubilat




następnie Grupa Stolzer Ensemble i z nimi również śpiewał Jubilat




a na zakończenie Zespół składający się z czterech synów P.Karpety





no fenomenalnie śpiewali wszystkich rozśpiewali piosenką "gdybym ja miał cztery nogi"

Wszyscy wykonawcy śpiewająco tez składali życzenia , były kwiaty, dyplomy, prezenty i odznaczenia.J.Skoczylas napisał tekst do muzyki 40 lat minęło..i wszyscy goście zaśpiewali...



na koniec cała sala zahuczała 100 lat




Spędziłam wraz z innymi dwie wspaniałe godziny bo na koniec najadłam się pysznego ciasta i napiłam dobrej harbaty.
Odpowiedź z Cytowaniem