Wyświetl Pojedyńczy Post
  #130376  
Nieprzeczytane 15-09-2019, 17:47
Petrus16's Avatar
Petrus16 Petrus16 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Miasto k/Lublina Polska
Posty: 1 104
Domyślnie

[quote=pluto37]
Cytat:
Napisał Petrus16
Pluto!
muszę, bo ja poważnie o poważnych sprawach, a ty jak ciem do lampy cieszysz się jak usłyszysz gulgotanie indora Błaszczaka


Ty chiba jeszcze w Układzie Warszawskim z sennymi marami się zmagasz
Jak byłem we wojsku LWP to się nabijałem z d-cy kompanii co nam tajemnice wbijał, że to co jest za tajemnice to te wredne USmany z satelity widzą, bo tanki, SKOTy i armaty z II wojny na wierzchu stoją i z drogi Szczecin-Wrocław je widać przez siatkę.
A mapy były przedrukami z niemieckich Wiem bo jak my ćwiczyli -śmy atak na Danię to dali mi je do sklejania

I Petrusie! Czy wydaje ci się, że ruskie wpuszczają swoje SU ... w przestrzenie NATO dla jaj???

No i Petrusie.. co to za tajemnica skoro te pontony naWiśle są takie same jak te co po nich przez Wisłę iWartę jechałem, a tanki jak te co je rozpoznawcza miała plus te z niemieckiego demobilu I śmigłowce nowe masz 4 zamiast 50 .....a z F16 sprawnych jest ponoć połowa czy1/3
Nie chcę cię straszyć, ale te twoje Azoty bezkarnie skasowałaby bojowa armia Łukaszenki


Petrusie!!!
Ja ????? PiSowi? Chyba cię PANBÓG do reszty opuścił

Powtarzam jeszcze raz-judzisz. Nie jesteś zwolennikiem PiS-u to wiadomo ale złośliwości racz zachować dla siebie. Nie chcesz życzyć temu rządowi żeby coś udało się zrobić w dziedzinie obronności Polski to chociaż nie przeszkadzaj swoją pisaniną.
Czy nie wiesz jak wyglądało WP i przemysł zbrojeniowy za poprzednich rządów?. Przypomnę, W PRL-u /1989/w polskim przemyśle zbrojeniowym pracowało 200 tys ludzi a w 2015- 20tys ludzi! a o zapasach wojskowych lepiej nie mówić. Ten znienawidzony przez ciebie rząd przez pierwsze lata odbudowywał zapasy, podstawowe materiały,przemysł zbrojeniowy i w miarę możliwości finansowych zakup uzbrojenia. Prze cztery lata nie da się wszystkiego zrobić tak jak ty byś chciał.
Pluto! Chyba jednak robisz wszystko aby PiS wygrał wybory, bo czym więcej wylewasz złośliwości tym wyższe słupki.
Odpowiedź z Cytowaniem