Wątek: Witam
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #6301  
Nieprzeczytane 05-04-2020, 13:03
Vika Vika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Polska
Posty: 6 310
Domyślnie

Witam wszystkich w to piękne,uroczyste Święto Niedzieli Palmowej...Smutno ,że w domu...Udekorowałam stół palemką,zapaliłam świecę i cóż....modlimy się w domu.
A za oknem wiosna w pełni.Gołębie grzywacze znów wróciły do swojego gniazda na świerku i nawołują się....,dołączyły i kosy ze swoim cudnym śpiewem...Mimo to w duszy tak ciężko.... Pandemia i ta wzajemna niechęć,rywalizacja....
Ten zły,tamten dobry ,inny to już anioł chyba....Mieliśmy już raj...,a potem mgła go zasnuła.......
Nie ma ludzi doskonałych,jeszcze trudniej dziś o patriotów,widać na wojnie większość zginęła,reszta w kazamatach UB z którym współpracował ten pan -więzień Auschwitz ,a którego niektórzy do Nobla promują.....Zapomniał o tym widocznie ,inni też.......
Auschwitz nie bierze się znikąd,,,pandemia także sama
się nie wykluła........
Zeszłam z tematu......

Przyniosłam Palmę....,ale czytam ,że Marysi radio się popsuło,no szkoda...Ja mam zwyczajne,łatwo przełączać kanały,tylko odtwarzacz CD popsuty i nie mogę posłuchać Chopena ,Bethovena i innych wspaniałych kompozytorów.
Tylko to mnie wycisza....,a ,i jeszcze Chorały Gregoriańskie-
polecam na bezsenność........
Zatem zamiast palemki wirtualnie/bo inaczej nie mogę/
radio przesyłam.......





Przepraszam jeśli uraziłam,ale cóż zrobić ,mamy różne poglądy i ....szanujmy się wzajemnie. Pozdrawiam serdecznie,zostawiam do odsłuchania ''próbkę''jednego z chorałów,polecam,to działa........
https://www.youtube.com/watch?v=OUS7VTfTbjg
Odpowiedź z Cytowaniem