Wyświetl Pojedyńczy Post
  #143648  
Nieprzeczytane 18-10-2020, 11:02
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 068
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Tępe dzidy w rządzie i ich cmokierzy tu na forum chyba zawiedzeni.

Porażka prokuratury w "sprawie Giertycha". Ryszard Krauze i reszta na wolności

Poznański sąd odrzucił wszystkie wnioski o areszt w sprawie, w której zatrzymany w czwartek był m.in. Roman Giertych. Na wolności są więc znany trójmiejski biznesmen Ryszard Krauze i czwórka pozostałych podejrzanych. Według sędzi Renaty Żurowskiej prokuratura nie przedstawiła dowodów, które uprawdopodobniałyby popełnienie przestępstwa.
Drogi kolego 2 dni temu pisałam, że nie będzie żadnego więzienia, choć przyznam, że nie spodziewałam się takich restrykcji w stosunku do Giertycha.
Każdy prawnik ci to powie, że prawo to jest jak płot: żmija się prześliźnie, tygrys z łatwością przeszkoczy, tylko bydło się nie rozlezie się tam gdzie nie powinno.
Mnie Krauze, Czarnecki czy Giertych nic nie zrobili, ale są tysiące poszkodowanych ludzi, którzy mają rodziny ,firmy i zrujnowane życie.
I oni pewnie się źle dzisiaj czują.

PS. Moim zdaniem Krauze jak i Czarnecki mogą odpowiadać z wolnej stopy. Natomiast jego syn powinien być aresztowany za pobicie, tak jak byłby aresztowany twój syn czy mój.
Aha, ten Czeczen ,który odciął głowę Francuzowi, był wydalony z Polski w ramach niezgody na relokację.
Przypuszczam że PIS w końcu przegra, i takie atrakcje przed naszymi obywatelami będą nieuniknione.
Odpowiedź z Cytowaniem