Wyświetl Pojedyńczy Post
  #145130  
Nieprzeczytane 12-11-2020, 16:39
ostatek's Avatar
ostatek ostatek jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 4 251
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
VJeszcze przez 11 dni nie oswoililiscie się z emblematami III Rzeszy?
Dziwne.
Jedyny pożytek z zadymy jest taki, że Szymczyk będzie odwołany.
Jak się pozwala na znaki Hitlerjugend szczególnie wymowny przy zniszczeniu cmentarza obrońców Poczty Gdańskiej, a strzela się w oko 74 letniemu dziennikarzowi z gazety Solidarność, to chyba trzeba ciepły stołek zostawić komuś innemu.

Finito.
Awatar, który długo służył w KSC i poszedł ze mną na Fb, ozdobiłam znakiem Strajku Kobiet. BŁYSKAWICA. Nie runa Hitlerjugend ani podwójna SS. Zgadzam się z autorką grafiki - p. Olą Jasionowską, że znak jest oczywisty dla ludzi na całym świecie, niezależnie od języka jakim się posługują: "Uważaj, ostrzegamy. Nie zgadzamy się na odbieranie kobietom ich podstawowych praw". http://www.klub.senior.pl/showpost.p...stcount=144393
Zarzucającym mi używanie znaku runicznego kojarzonego z nazizmem, aczkolwiek w pierwotnym znaczeniu neutralnego, odpowiem, że nadinterpretują znaczenie symbolu w celach dalekich od uczciwości intelektualnej w dyskusji, i że przekaz dnia wytrząśnięty z rękawa mający zdewaluować znaczenie strajku nie jest już aktualny choć 'lud wierny' kupił i powtarza. Na początek tenże lud powinien wymazać znaki elektryczne (co tam kara za niszczenie własności ZE, cel się liczy) i skasować telefony komórkowe, opcja ładowania oznaczona błyskawicą.
Uczciwie informuję, że nie wyrzuciłam runy sig z talii kart ani kompletu kamiennego. Jestem przeciwna niszczeniu, stawiam na budowę, z utrzymaniem pionu.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem