Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3  
Nieprzeczytane 20-07-2021, 11:30
Brodaty Brodaty jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2021
Miasto: Wrocław
Posty: 6
Domyślnie

Toyota Corolla to wspaniały samochód, kojarzy mi się głównie z WRC w latach 1997-1999! Kierowcą w tamtych czasach był Carlos Sainz, obecnie jego syn Carlos Sainz Jr. Jest kierowcą w Formule 1 reprezentując zespół Ferrari ! Zgodzę się z Tobą, że prawidłowo eksploatowane auto posłuży przez lata! Ale co trzeba robić, aby faktycznie było właściwie eksploatowane? Wymieniać systematycznie oleje i filtry? Dbać o prawidłowe nagrzanie silnika? Profilaktyczna wymiana podzespołów samochodu? Moim zdaniem to najlepiej doszkolić się samemu, co jest najlepsze dla swojego auta i pewne elementy wymieniać samemu. Oczywiście w tym celu kupiłem: wydajny kompresor, który będzie prawidłowo zasilał narzędzia zasilane sprężonym powietrzem, profesjonalny klucz udarowy pneumatyczny oraz poduszki pneumatyczne, dzięki którym bez problemu mogę dokonywać drobne naprawy nawet na placu . Wymiana kół, ogumienia, oleju, filtrów oraz elementów zawieszenia, to dla mnie podstawa. Natomiast jeśli chodzi o zbieżność, naprawy związane z silnikiem itp. zalecam kierować się do profesjonalistów, którzy mają odpowiednią wiedzę oraz sprzęt !
Odpowiedź z Cytowaniem