Wyświetl Pojedyńczy Post
  #42243  
Nieprzeczytane 21-09-2021, 20:56
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 686
Domyślnie

Gratka nooo podziwiam refleks w przyzwoitym tłumaczeniu przyśpiewek ludowych dziecku..a z Bałtowa to pewnie tylko wnuk był zadowolony choć przyznam się ,że jak ten dinozaur ze stawu się wynurzył za moimi plecami to patrząc na wnuka a miał 2,5 roku jak zaniemówił i zdołał wykrztusić o,o o!!!jak się odwróciłam to oczy miałam jak talerzyki i zastygłam jak żona Lota zasłaniając wnuka ..śmiali się wszyscy
Instytucji teściowej nie znam bo za sierotę wyszłam a jaką ja jestem?? ..trudno powiedzieć chyba najlepszą bo ..daleko mieszkającą No i raczej nie upierdliwą i rozrywkową.Kompletnie nie oceniam sposobu prowadzenia gospodarstwa domowego przez synową..nie moja chata nie mój byznes..jezdem gość i tej wersji się trzymam.Zięciowi nie zaglądam do warsztatu bo i po co i tak ma anielską cierpliwość do mojej córki za co mu chwała i cześć. Kiedyś tylko niechcący usłyszałam jak mówi do młodej ..że też z charakterem nie wdałaś się w matkę ,ja to mam pecha..Znaczy niby komplement był
Iza też wybieram się do dentystki i już kombinuję na jaki bankomat napaść
Bogda sąsiadkę na maliny a ja jutro koleżankę na brzoskwinie..uczciwie uprzedziłam co kwaśne i niedorodne ..ona na to ,że cukier za pomocą soli z owoców się wydobywa no i za pomocą kilkudniowego smażenia...nooo aż tyle cierpliwości to ja nie mam.Niech zbiera sobie na
zdrowie
Tarninko czytałam coś w temacie[IMG]Niecodzienna nazwa przystanku w Tarnowie podbija internet..ciekawe zestawienie
Pozdrawiam wszystkich
Odpowiedź z Cytowaniem