Wyświetl Pojedyńczy Post
  #153720  
Nieprzeczytane 24-09-2021, 17:28
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 053
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Bo taki Cymański wazeliną w każdym stanie skupienia wonieje od lat... bez znieczulenia...


Nie może być?
To jest wazelina....pisze Jeżow do Stalina.

Cytat:
Tomasz Siemoniak
. ˇ
Wiele osób pyta za pośrednictwem FB o moją obecność na spotkaniu urodzinowym redaktora Roberta Mazurka w piątek 17 września.
Choć nie wypowiadam się w mediach to z szacunku do pytających tutaj krótko odpowiadam: żadnego alkoholu na spotkaniu nie piłem, z posłami PiS żadnego kontaktu tam nie miałem. Z jednym z ministrów (posłem z mojego okręgu wyborczego) i jego żoną (w większej grupie - co widać na zdjęciu) zamieniłem kilka słów przy wyjściu. Wiedzy kto będzie nie miałem.
Żałuję, że w piątek po 21 nie zostałem w Sejmie, ale czułem się zobowiązany potwierdzeniem zaproszenia i zamiarem osobistego złożenia życzeń. Nikt z mediów przed wtorkową publikacją mnie nie pytał, gdzie byłem w piątek wieczorem.
Ale oczywiście konsekwencje polityczne są twarde i jasne, ponoszę je oddawszy się do dyspozycji przewodniczącego Donalda Tuska, do którego ocen i wyczucia politycznego mam absolutne zaufanie przez 30 lat współpracy. A z tymi, którzy niszczą Rzeczpospolitą od 6 lat i ich niegodziwościami zamierzam nadal walczyć z pełną determinacją. W każdej roli jaką będę pełnić. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia i z pokorą przyjmuję ostrą krytykę.
Przepraszam za wszystkie publiczne skutki mojego działania.

Komentarz;

Cytat:
Krzysztof Panek
Chłopie, nie zrobiłeś niczego złego idąc na imprezę, rozmawiając ze wszystkimi,
nie masz się z czego tłumaczyć.
Żenująca to jest ta samokrytyka, jak z czasów stalinowskich,
która naprawę dużo mówi o sytuacji w PO pod rządami D. Tuska…

Cytat:
Paweł Jędrzejewski
Tekst jakby żywcem zacytowany z czasów głębokiego stalinizmu.
Klasyczna "samokrytyka"
I "odcięcie się" od siebie samego.
Wyraźnie widać, że dyktują go strach, lizusostwo i utrata osobistej godności. W sumie: to przerażające

Adolf & Józef .
A to kaczor miał być dyktatorem. Boże, jakie upokorzenie.
Odpowiedź z Cytowaniem