Wyświetl Pojedyńczy Post
  #111308  
Nieprzeczytane 12-01-2022, 13:52
Magdalila Magdalila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Miasto: Sosnowiec
Posty: 574
Domyślnie Witam

Gienku,
Napisałeś, że w domu tego nie wysiedzę. A ja właśnie pracuję i zarabiam nie wychodząc z domu, siedząc na krześle.
Tak pracuje wiele osób obecnie, moja córka (raz w tygodniu tylko jeździ do firmy) a resztę dni w domu przy laptopie, jej partner również. Ale nie narzekam, mogę już iść na emeryturę, ale nie chcę, no i nie chcą mnie puścić. Tylko tak napisałam, bo to męcząca praca jest, a Ty tylko uważasz pracę fizyczną za pracę.
Jolino,
Miałam na myśli, że Hamondzik to piesek, który biega po obejściu i dlatego na smyczy szarpie. Mój potrafił chodzić ładnie, nie miał wyjścia.
U nas też można zakupy na telefon, z Auchan dowożą, a najlepiej jak się założy konto na ich stronie i tam sobie tylko pykasz co potrzebne i kiedy mają przywieźć, zapłata przelewem z konta. Ale ja póki co jeżdżę po zakupy albo chodzę - Biedronka 100 m.
Alodio,
Ciekawą literaturę polecasz, a ja mam stos i długą listę książek do przeczytania i filmów do obejrzenia a tutaj czasu brakuje. Ostatnio poszłam w filozofię: Platon, Seneka i czasy sprzed narodzenia Chrystusa. Miałabym o czym pisać. Dla mnie doba jest za krótka, jakby tak miała 30 godzin to może bym zdążyła. Jest tyle ciekawych rzeczy do robienia, ja mam sporo zainteresowań i za mało czasu. Jeszcze mi się nie zdarzyło nudzić, nawet jak jestem sama, wtedy dopiero działam.
Ninko, dużo zdrowia. Ja już prawie ok, nie do końca.
__________________
Magdalila
Odpowiedź z Cytowaniem