Wyświetl Pojedyńczy Post
  #111313  
Nieprzeczytane 12-01-2022, 19:39
Magdalila Magdalila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Miasto: Sosnowiec
Posty: 574
Domyślnie Dobry wieczór

Ja jeszcze na chwilę, bo nie chce mi się pracować.
Gienku,
Nie gniewam się na Ciebie, poznałam Cię i wiem, że swój chłop jesteś.
Nino,
Ja ostatnio nie spotykam się z ludźmi, tylko pracuję zdalnie. Ja już 2 lata tak pracuję, weszło to w krew. Gadam do laptopa i mamy kamerki. Inaczej nie można zajęć prowadzić.
Fajnie by było się z Wami tak spotkać na zoomie, pogadać na żywo, ale nie chcecie. Zoom jest darmowy, instalacja prosta.
Izabel to tak się ukrywa, że nawet nie wiem jak wygląda. Jolina, Zosia, Alodia to zamieściły zdjęcia. Omi też kiedyś.
Z dziećmi rozmawiam na zoomie, wnuczek pokazuje mi zabawki, gada, pieski jak je wołam przekrzywiają łebki i dają głos, widzą mnie. To tak jakbyśmy byli razem.
Ja nie zawsze siedzę przy kompie, często na pół leżąco z nogami na pufie a laptop na poduszce na kolanach. Wtedy kręgosłup nie boli. Mam też taką nakładkę na krzesło na oparcie, które stabilizuje kręgosłup. No i zawsze mogę wstać i pochodzić. Ja tym rządzę.
Piszę drugi raz bo poprzedni post zamknęłam, tzn. całe okno, bo nieopatrznie dotknęłam 'touch pad' (to ten prostokąt, który jest myszką na dotyk.) To moja wina była, a nie że system. Zawsze jest wina piszącego.
Dobranoc
__________________
Magdalila
Odpowiedź z Cytowaniem