Wątek: moje hobby
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #71  
Nieprzeczytane 25-02-2022, 13:04
Bogda501's Avatar
Bogda501 Bogda501 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 990
Domyślnie

Aby uniknąć podobnych nieporozumień- zastosuję moją ulubioną metodę opartą na przykładach... (n.p. gotowanie i smażenie, którego przecież nie postrzegamy jako hobby ale jako babski obowiązek).

1- Jeśli ktoś lubi pitrasić i uczynił z tego swego rodzaju pasję.. to zazwyczaj wymyśla sałatki, dziwne smaczne wypieki, którymi karmi kogo się da i ma z tego radochę... Wymienia się przepisami z innymi zwariowanymi mistrzyniami patelni... i wtedy wszystko gra. A jeśli na ten temat założy bloga i linkiem do niego pochwali się na wątku o hobby i pasjach- to wspaniale.

2- Ale jeśli ktoś zakłada tu wątek : "Gdzie tanio kupić fajne garnki", a po chwili ktoś - w ramach odpowiedzi- wkleja tu link do strony z garami i sprzętem kuchennym- to już jest komercja. Klikając w taki link (w zależności od intencji spamera), można trafić do sklepu z garami lub załapać się na wirusa lub -co gorsza- nieświadomie ściągnąć sobie na kompa złośliwe oprogramowanie.

Czy moje działania są złe..?
Ciekawe, dlaczego jeszcze nikt przeze mnie "pokrzywdzony" nie poskarżył się administracji...wciąż nie mogę się doczekać, kiedy adminka da mi za to po łapach.

Ostatnio edytowane przez Bogda501 : 25-02-2022 o 13:16.
Odpowiedź z Cytowaniem