Wyświetl Pojedyńczy Post
  #56  
Nieprzeczytane 22-04-2022, 15:21
ewelina117's Avatar
ewelina117 ewelina117 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Miasto: Łódź
Posty: 2 796
Domyślnie

Witam Martyna - Legimi, to taka firma, która w ofercie ma ebooki, audiobooki i synchrobooki. Są też inne wypożyczalnie - ibook w grupie PWN i pewnie jeszcze jakieś. Ja korzystam tylko z Legimi. Jeśli należysz do biblioteki rejonowej, to masz szansę dostania za darmo kodów do Legimi. Warto sprawdzić, czy to Ci będzie odpowiadało. Nasze biblioteki mają takie kody i chętnie udostępniają czytelnikom. Kod jest ważny przez jeden miesiąc. Ja tak zaczynałam Tyle, że nie wszystkie tytuły są dostępne w tej ofercie, chyba tylko ebooki. Potem na Gwiazdkę, imieniny i urodziny dostałam od dzieci abonament na Legimi i ... przepadłam. To tak jakby człowieka uzależnionego od alkoholu zamknąć w sklepie monopolowym Mój abonament obejmuje tylko ebooki (tak wybrałam, bo przy audiobookach usypiam) no i jest co poczytać. Co tydzień dochodzą nowe tytuły. Oni zdaje się mają i synchrobooki (naprzemiennie można czytać lub słuchać) Opłata to trochę powyżej 40 zł. na miesiąc. Trudno powiedzieć, czy to dużo, czy mało, ale ja już nie mam gdzie trzymać książek Sporo ich mam i właściwie to ... są wszędzie. Jeśli chodzi o audiobooki (te bez opłat) to na youtube jest ich sporo. Zauważyłam, że jest tam "Zły" Tyrmanda, "Niespodziewany gość" Agathy Christie itd ... m.in. na kanale Słuchaj za darmo, Publio.pl. Pewnie jest ich więcej ... ale jak wspomniałam ja korzystam tylko z ebooków. Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem